Teď jsem hrál tři zápasy vkuse - kupodivu se to docela dobře hraje. Nejlíp mi to šlo s vetřelcem, nejmíň s predatorem. Před chvílí mi fakt spadla čelist, jelikož jsem hrál s maníkem, který hrál za mariňáka a trpěl syndromém nezranitelnosti.

Jako poradit si s mariňákem se třemi alieny a ještě k tomu sejmout mě s maskovánim, tomu říkám slušný skill :)
Já na to kašlu, už jsem to smazal : ). Počkám raději na plnou nebo single demo.
Kazdopadne ted je to uplne to same jako v pripade MW2. Zahral jsem za vsechny tri a nevim nevim. HW naroky nejsou nikaj vysoke, hra mi jede stale kolem 40-50fps, ale rozhodne se neda mluvit o plynulosti (zatim nevim, kde je chyba). A nejak jeste nechapu kdy to hodi volbu dorazeni. Nejspis je potreba ho nacit a pak dorazit. Kazdopadne se mi povedl pekny kill za aliena kdy jsem dal jednim svihem z rozbehu dva predatory.xD

Jo a pro pripojeni je skutecne potreba pockat nejakych deset minut.
Zajimave. Sice to udajne podporuje dedikovane servery, ale vyhledavani hry jako by z oka MW2 vypadlo. Kazdopadne prave proto, ze je tech serveru(?) malo to ceka az nekdo vypadne aby te to mohlo pridat.
Dojeto konečně za všechny tři rasy. Se s tim Mariňákem nepářou, je z nich prakticky nejslabší, ale tolik alienů a jiných potvoráků ve 4. a 5. levelu neposlali ani na predátora. I na nejlehčí jsem měl co dělat (tři pretoriani v úzké uličce ftw).
Vzhledem k tomu, že těch serverů je, co by se za nehet vešlo, tak by to mohlo hledat rychleji, ne?
Neboj, s tím MP se nepodíváš ani na to..
Nejde se totiž dostat do hry, zkysne to na "searching for games". Po sedmi minutách jsem to vypnul.
Já doufám, že bude SP, tahat multi jenom proto, abych se kouknul na to, jak mi to poběží se mi nechce.
Také je to podle mě za vetřelce nejlepší, také za toho jediného jsem to dohrála. Za mariňáka jsem to nedohrála, hru sem většinou pařila po večerech a přiznám se, že u některých útoků aliena jsem se málem po***** Predátor mě bohužel moc nezaujal, takže jsem došla asi tak do třetí "mise" a konec.
Za vetřelce je to podle mě nejzajímavější, predátor je těžkotonážní stroj na zabíjení a za vojáka je to asi nejtěžší.
Tolister: Já to mám nejraději za Aliena. Jeden můj známý to za Mariňáka dojel bez nočního vidění, jen se světlicemi, to je borec, já jsem takhle nemohl dojezt ani první misi.
S tou obyčejnou střílečkou máš pravdu, ale jen co se týče hry za Predátora, s tím se to přejíždí jedna báseň. Za mariňáka je to bezpochyby horor a za vetřelce stealth.
Tak to hraju a za mariňáka je to šílené. Hned na mně vyběhl první vetřelec tak sem se leknul. Ale už mně to trochu nudí, třeba za takového predátora to je dobře vymyšlené. Zbraně, vidění, ty predátorské znaky, ale i tak obyčejná střílečka.
Hrál jsem to nedávno a atmosféra je pořád stejně hustá. Jen doufám, že u Steam verze bude i hudba, ta byla původně na samostatným audio CD.
Imo to taky zas tolik nezestárlo, hned jsem si dal první level za mariňáka a bylo to jak za mlada..vlastně ještě lepší, protože tehdy mi tam nejela hudba, a ta je naprosto dokonalá a boží.
Nedávno jsem si to zase přejel za Aliena a Predátora. Za vojáka jsem to sice nepřejel, ale strach funguje náramně, lekal jsem se jak hovado. I ta grafika se mi líbí, prostě k té hře už tak nějak patří.
Nevim no, me jednicka dneska uz prijde vcelku nepouzitelna. Na dvojku se da aspon porad divat.
Vzhledem k tomu, že má vyjít next gen, tak jsem přemejšlel, že bych si zahrál jedničku nebo dovjku, od jednoho z toho jsem měl demo a musím říct, že jsem u toho byl v noci dost při**sranej :)
Jo do prdele Steam:)) Nějak pozorně jsem to nečetl a myslel jsem že je koupi krabicovka, což už je zřejmě unikát:)
Dle mých zkušeností je AvP podle obtížnosti Alien < Predator < Marine.

Paul: Mám dojem, že ho mají v kamenných obchodech (náhodně). JRC třeba?
Pořídil jsem si před lety Gold verzi v níž bylo ukládání, a i s ním byla hra hodně hardcore. Za mariňáka tedy určitě a přestože jsem za něj dal pár úrovní na directors cut, tak sem hru nebyl dále schopný hrát. Protože to bylo tak jak říká Paul, co se strachu týče :)
Predátor je nejsilnější, ale já měl nejraději Vetřelce. Mariňák je takový důchodce, ktého zabije i zakopnutí o patník. Nicméně, jeden známý se dodnes chlubí, že to za mariňáka dohrál celé bez použití nočního vidění, jen s těma prskavkama.
Predátor je ZDALEKA nejsnažší, aspoň mi to teda tak přišlo : ).Za Aliena je šílená ta orientace, a mariňák je prostě celkově poseroutka.Jenom Predátor je tank : ).
Boha, to je ale těžká hra. Je vidět, že jsem vychován next-gen hrami a konzolovkami. Mě to příjde i za toho Predátora na tréninkovou obtížnost nesmírně těžké, ale musím říct, že i jak je to stará hra, za mariňáka to má opravdu šťávu ... brr :/
Caelos: Takhle to řeším u prvního videa, ale když jsem začal kampaň za Alieny, tak jsem omylem odklikl to video a teď už se mi tam neukazuje a automaticky po načtení hry se ten zvuk seká :-D

No jinak, je to krutej zážitek na 1440x900px. Je brutální, že tady ty starý hry podporujou widescreen, když některý nový ne...
Normální videa (SMK) ve hře - tj. různé televizní obrazovky - mi jdou v pořádku. Ty videa při spuštění hry řeším tak, že okamžitě po spuštění hry stisknu Escape.

Wow, ze začátku jsem teď byl trochu v šoku, jak je to citlivé (ovládání na maximu) a divil jsem se, jak jsem to mohl hrát, ale vidím, že AvP je jako ježdění na kole :)
7c: Hm, to nepomůže. Než jsem přišel na to, že to musím nechat dohrát, tak jsem to řešil tak, že jsem to vypnul, když bylo v tom videu relativně ticho. Ale myslím že není takový problém nechat to dohrát.
Bursoft: Mám to taky a nevím čím to je, ale vím jak to odstraníš. Musíš nechat videa dojet, nesmíš je přeskakovat, a zvuk ti pojede normálně. Myslím i začátek, musíš se podívat na Fox a Rebellion a počkat až naběhne menu. Není to zase takový problém a můžeš hrát.
Doháním resty z mládí ve volných chvílích, tak jsem si sehnal AvP. Jenže mám na XPčkách takovej drobnej bug... pokaždé, když odkliknu video, tak se mi na pozadí jakoby sekne poslední sekunda zvuku z toho videa a pořád se opakuje ve smyčce.. nevím, co s tím mám udělat, hrozně to ruší při hraní... Měl s tím taky někdo problém?
Hamster: Eh, moje chyba - popletl jsem to, říká se jím "Cheat Options" (doufám, že takhle je to správně). V každé misi můžeš při splnění určitých požadavků odemknout jednu z nich (třeba nepřátelé mají duhovou krev, akční scény jsou zpomalené nebo dostáváš 2x damage).
7c: Cheaty neznám. Něco pikantního? (vím že to můžu vygooglit, ale suchý nepopisný výpis mi sotva prozradí jejich klady)
Kupodivu FPS .-)

Jinak IMO nejlepší na AvP jsou Cheat Codes. Jinak relativně krátká hra tím získá hodně na hrací době (a replayabilitě vůbec). Nebýt nich, tak asi tak vysoké hodnocení nedám.
Jo zdílím tvůj názor, ale já to prostě za mariňáka nepřejedu, je to těžké jak cyp.
No ja nevim jak ty, ale je si kupuju survival horor, protoze se chci bat a poradne si uzit. Vlastne ta atmosfera je na tyhle hre to nejlepsi. :-P
Malignus: Brr, to ne. Zrovna včera jsem si to nainstaloval. Za všechny jsem v 3 misi a už to začíná. Dneska jsem měl málem infarkt za mariňáka :-)