@Paul (15.02.2018 21:02): Mezi single-playerovýma hrama je první. S masivním odstupem je pak Fallout 4 (teda pokud nepočítáme Civ VI striktně jako SP).

Přiznávám, že jsem to nečekal. Myslel jsem, že to peakne v den vydání, a pak už jen pomalý sestup do temnoty.

Ty vole kdyby to bylo ve třetí osobě, hráč měl na vybranou ze Story, Normal a Veteran modu, ty NPC vypadaly trochu líp nebyly tam bugy...to by normálně trhalo rekordy.
Líbí se mi že už 80 tisíc concurrent, o víkendu by bylo hezký prolomit stovku :)
@Eleanor (15.02.2018 20:29): Ja myslim ze v KCD to je ok, ony ty temne gritty herni stredoveky jsou spis trochu uz k smichu. Ono urcite porad neprselo, bylo bahno a tma..urcite ne:)

@Jab (15.02.2018 20:32): ano, ale na konzole to je za penize jako samostatne prodavane DLC. Proto pisu na konzole.
A mimochodem tohle DLC je u vsech normalne prodavanych krabicovek, jak na PC tak na konzole. Jen u digital konzole verze neni, a tam si ho prave musis dokoupit.
@Shoggot (15.02.2018 13:01): Já sice Kingdom Come: Deliverance nehrála, takže nevím, do jaké míry tam vypadá středověk jako prosluněná pohůdka a neříkám, že byl středověk u nás (nebo kdekoli jinde) gotickej horor, ale zas rozjásaný období to nebylo určitě. Mě by se líbil tak "Zaklínač style" samozřejmě bez příšer a bez Toussaintu. To mi přijde jako adekvátní alegorie na středověk - všude plno nemocí, smrti, víry v nadpřirozeno, ale i radostí života a humoru.
@Walome (15.02.2018 18:54): Čekal jsem, že toho půjde v rámci hry využít. Narazil jsem na dva lapky jak táboří v lese. Spali si tam v bílých hadrech pod stromem. Jednoho jsem omráčil ve spánku a u druhýho si chtěl potrénovat pěstní souboje. Jaký bylo moje překvapení, když se na něj po probuzení teleportovalo brnění a do ruky meč a štít.

A pak, že ve hře není magie! :D
@Guldy (15.02.2018 19:04): nevíš jestli se chystá do nějakýho patche dát možnost měnit sensitivitu kontroleru? Default mi přijde trochu nižší než jsem zvyklej a nenašel jsem možnost nastavit.
Kdopak psal ten quest s tím ožralým knězem? Geniální. :D Docela mi připomínal Feldkuráta Katze ze Švejka.
@sxg (15.02.2018 15:59): tak počkat, takže to, že se mi včera nechtělo půl hodiny sbírat šalvěj v první lokaci, se mi později vrátí? :D já tak nějak doufal, že kytek bude všude jak nasráno, bo přece rostou!
Jsem na začátku a zrovna chcípám během toho útěku. Ale, má cenu si držet šalvěj, nebo jí prodat? mám jí poměrně hodně.
@kuler91 (15.02.2018 15:13): Kvôli problémom so savami (ktoré som riešil s Bodkinom a teoreticky by to už malo byť ok) výnimočne nie,inak dohrávam pravidelne. Ale mám nahrané dosť a plánujem sa k tomu vrátiť. Neočakávam však, že by sa finálne hodnotenie výrazne menilo, maximálne +/-5%
@valcik (15.02.2018 14:30): Hm, to zní dobře. Takže moje i5-4670k s GTX 760 by to měla zvládnout v pohodě. Docela překvapující, že to jede tak obstojně i na i3-4130, hodně lidí psalo, že KCD je dost zátěž právě pro CPU.