@Strady (17.08.2024 19:18): Tak záhada rozluštěna :D za dva týdny má vyjít Ale & Tale Tavern, které vypadá skoro stejně jen má navíc multiplayer, dabing, tvorbu postavy, daleko lepší hudbu a celkové audio, Chvíli jsem zkoušel demo a i jídel tu jde vytvořit daleko víc, než těch ubohých 6 co je v Tavern Manageru. Hlavně se mi líbí, že si můžeš vytvořit vlastní menu, takže nejsi nucený dělat jen to co po tobě chce hra. Holt je asi lehčí to vydat dřív, než tu hru dodělat ...
@Ross (18.08.2024 08:36): Díky, stačilo mi pár minut s gameplayem a Tavern Master je někde úplně jinde, takže ho asi zkusím. Jako vážně doufám, že se za rok nebo dva k tomuhle vrátím a bude ta hra někde jinde. Jen doufám, že to nebude stylem, že tam přidají 50 dlcček k dokoupení :D
@MIGtheDRAGON (komentář): Na tuhle hru jsem byl zvědav a demo jsem taky zkoušel. No co si budeme povídat, Tavern Master je mnohem lepší hra a můžu ti ji s klidným srdcem doporučit. Tenhle Manager je ve finále dost podobný, akorát se tahle hra hraje z pohledu první osoby.
@Strady (17.08.2024 19:18): Jako osobně doufám, že na tom budou ještě pracovat a za rok ta hra bude někde jinde. Ono jak to vyšlo mezi novinkami, tak mě to hned nějak zaujalo a chtějí za to jen něco přes 10 euro, tak sem si řekl, že do toho půjdu, ale prozatím dost velké zklamání.

Nejhorší je že když sem na to najel na steamu, tak to má velmi kladné hodnocení, tak sem to nějak extra nezkoumal, až dneska sem si projel komenty a hodně pozitivních je právě z prvních pár hodin, kdy se ta hra ještě drží, ale pak tam lidi začínají házet negativní až po pár hodinách, kdy to celé úplně spadne. A to sem ani nezmiňoval v komentu bugy, které se tam začnou hrozně množit.

To měli raději vydat jako EA a byl bych v klidu. To takhle mě to naštvalo, že sem hned musel napsat koment ať se tu někdo další nenapálí :D