Jo je to v češtině. Ale nějak to blbne, nefunguje rozlišení 1920*1200 ani 1920*1080. A deadzone mi na gamepadu přijde dost vysoká (nejde jít chůzí..postavička buď běží, nebo stojí). Snad tyhle blbosti co nejdřív vychytají.
My jsme s Panem prasetem skončili docela daleko. Ale teda je tam nějak moc puzzlu ala Portal :)
Je to ako droga. S kamaratom sa do toho pustime až zajtra, ale ja som už dnes nevydržal a som si prešiel ten level v močiaroch na rychlo a stale som vravel už dosť už stači , som to nevedel prestať hrať :))
Sry, já se k PC dostal strašně pozdě. Plus se mi to stahuje rychlostí 30 kB/s :-(. Nebyl by tu někdo, kdo by si se mnou zítra střihnul začátek znovu? :)
Já jsem teď musel půl hodiny čachrovat se serverama, abych z toho vytáhnul normální rychlost:/.
Ved ale v knihovne mam zatial stale len Trine 2 betu :)) Normalnu Trine 2 tam nemam..och uch
Jak nemáš? Vlez do library, tam máš seřazený všechny nainstalovaný a nenainstalovaný hry. Dvakrát poklepeš na Trine 2 a začne se stahovat. Ty jsi zatím steamovej panic?:)
No to je jasnééé, ale taku možnosť tam nikde nemááám že :) Ty si na tom ako?
Tohle má být o malej chlup delší než jednička. Pokud si ještě pamatuju, co psal člověk z Frozenbyte na Steam fóru, tak ten odhadoval herní dobu Trine 1 na 7-8 hodin a dvojky na 9 hodin nebo tak nějak.
Jednotka mala levelov 15 a hernu dobu mala urcite dlhsiu. Ale tak ono je to jedno, lebo v Trine 2 chcem pozbierat absolutne vsetko co sa zbierat v leveloch dá a urcite to prejdem cele viackrat, ako aj jednotku......EDIT : aj ked si hernu dobu už vobec nepamatam, no dobre, nič som nepovedal :D možno to bolo dokonca len nejakych 6 hodin
A z toho članku o DLC - Mikael Haveri, marketingový manažér Frozenbyte, slíbil, že obsah dodatečného balíčku nabídne zhruba polovinu délky samotné hry.

"Mohu slíbit, že DLC nabídne zhruba čtyři hodiny herního času," dodal Patrick Garratt.......tak to bude mať hra len 8 hodinovú hernú dobu??? pravdepodobne bude obsahovať 12 levelov (podla zberatelskeho obsahu - malieb, ktore sa daju pozbierat je 12 a 12 je aj zberatelskej poézie) ak sú v každej úrovni 2 skryté poklady (ako v bete) tak to vychádza na 12 levelov....No čakal som viac, ale tešim sa stale :)
Záleží všetko na tom, akých budeš mať spoluhráčov. Každopádne to na tom bude pekné, že stále bude odkázaná niektorá postava na pomoc tej druhej v classic mode...unlimited je už len taky bonus pre hračov, ktori si chcu zahrať hru za každú postavu.......USER47 - a máš pravdu, bude to komplikovanejšie (ale na unlimited možno až privelmi jednoduche)
Komplikovanější to bude, protože přes každou překážku budeš muset pomocí kooperace dostat i postavy, který by je samy nepřekonaly. V unlimited modu si každej může u každýho puzzlu zvolit nejvhodnější postavu a hrát to jak singl.
Tak ako sa to dnes podelíme??? Viem, že ma tu takmer nikto nepoznate, ale hrať viem :)) okolo 19:00 bude Trine 2 odomknute, kym sa ta hra stiahne dalsia hodina minimalne - okolo 20:00 som teda pripravený hrať...ak má niekto záujem - napíšte mi do pošty.
Prečo by to na classic malo byť komplikované? určite to bude jednoduchšie ako keď by behali v hre traja kuzelnici :)) ale unlimited určite do buducna skusim
Já bych taky volil classic, ale občas to asi bude dost komplikovaný:).
btw: Jak plánujete pojmout coop? V klasickým módu, kde každý ovládáte jednu postavu bez možnosti přepnutí, nebo unlimited mód, kde můžete mít třeba tři kouzelníky?
Ved odomknu to o jeden den :) takže už necelych 24 hodin - okolo 20:00 to bude odomknuté. Ja by som to tiež zajtra zahral :)) len neviem či budem vedieť pokračovať v piatok, lebo idem za priatelkou........tak za 23 hodin, teraz pozeram, takže o 19:00 - Ta dááááááááááááá :D
Já bych klidně chvíli dal, ale jde o to, kdy to odemknou a zda nebudu mít na práci něco jinýho. Jo a nemám funkční mikrofon, takže komunikuju jen textově:).
Kdo všechno se teda hlásí do coopu? Hledám někoho, kdo by dal zítra třeba na 2 hodiny, ve čtvrtek na mě počkal bo nebudu moct a pak bysme pokračovali v pátek.
Tak na steame mi piše - tato hra bude odemknuta přibližně za 1 den a 1 hodina :))
Vie niekto ako je to s lokalizovanou verziou? Bude dostupná automaticky zajtra na steame???
Prdel Ti líbat může, ale jeho argumenty jsou pravdivé, zejména co se podstatných věcí týče, jako je engine, ai, herní prvky 20 let starý, bugy, špatná optimalizace apod.
Jinak rozebírat to, jestli je chrám z betonu nebo z kamene, to už je trochu moc, to uznávám.

A taky se mi nelíbilo, jak šil do toho, že Skyrim si bere z každého období našeho světa něco - v tom nevidím problém, když se jedná o fiktivní svět...
Keby som bol troll, tak ukončím svoj príspevok prvou vetou. Takto som si dal tú námahu a rozobral to, čo je tam zle. To či by som to napísal ja, nemení nič na tom, ako to napísané je. Chyby som vypichol preto, aby si to autor, teda v tomto prípade ty, mohol sám zeditovať. To, že si sa urazil, miesto priznania si chyby, nie je moja vina.
Ty nejak rád rýpeš, ako nejaký troll...mohol si to napísať aj Ty, či? pošli svoj popis kompetentným a editujú to...mne to žily netrhá. Každý máme svoj názor, ale Ty to už nejako prehánaš (Brad Pitt nevie hrať a podobne), si ako Dan Vávra s tým 100+ chýb v Skyrime
Omg nechcem byť zlý, ale ten popis je strašne napísaný. Myšlienky tam skáču hlava-nehlava, občas sa tam objaví nespisovné slovíčko (najčastejšie bohémizmus) a niektoré vety sú úplne zbytočné či nefaktografické a subjektívne.
napr. "Trine 2 je očakávaným pokračovaním svojho predchodcu." wtf? orly?
a potom "Hra obsahovala tri hrateľné postavy - čarodejníka, zlodejku a bojovníka. ponúka nádhernú grafiku plnú detailov a nápadov, hru s fyzikou a tri postavy. Aj teraz máme možnosť si vybrať čarodejníka, zlodejku alebo bojovníka." Prečo sú tieto veci na dvoch úplne odlišných miestach v popise a prečo je to tam v podstate 2x miesto jedného zhutnenia s vynechaním nič nehovoriacich subjektívnych "detailov a nádhery".