Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Návrhy na nové funkce

Před odesláním vlastního návrhu si prosím přečtěte seznam plánovaných funkcí a rozšíření.
@kristmeister (08.04.2014 19:06): Pletes dohromady jablka a hrusky. Kdyz uz survival horor, tak klidne i horor, komedie, sci-fi, fantasy...A je jasny, ze to je UPLNE jina skatulka jako adventury, RPG apod. Doufam ze si rozumime.

Zanry jsou tady rozesrany uz tak.
nevím jestli se to zde už řešilo, ale co takhle přidat nový žánr: survival horor? Myslím, že existuje třeba skupina lidí, která si chce zahrát nějaký ty hororovky, tak si může najít podle žánru.
Uvítal bych možnost vypnout poštou chodící upozornění na achievmenty.
@LIUWIL (06.04.2014 10:01): Vlakna (obecne) jsou na implementaci narocnejsi nez aktualni fixni seznam temat (cimz nerikam, ze by se nehodilo je rozsirit). Typicky to zde funguje tak, ze pokud je nektere z temat delsi dobu (ci pravidelne) zamoreno diskuzi o nejakem konkretnim tematu, ktere se do nej nehodi, je vycleneno (takto, mam dojem, vznikla Kultura, Sport, Srazy uzivatelu a mozna jeste neco).
@Jabba (06.04.2014 05:58): Je fakt že kdyby chtěli být spořiví, tak témata "Hlášení chyb v profilech her a vývojářů" a "Hlášení programových chyb" mohly být jedno téma. To samé pro "Rady pro nováčky" a "Všeobecně o DH" mohly být sloučeny do "Dotazy a diskuse o DH".
Téma "Návrhy na nové funkce" pak klidně mohlo být sloučeno do jednoho z nich".
Otázka ale je: Je nějaký pádný důvod takto spořit? Pokud ne, není podle mě důvod nezavést víc témat o hrách. A jak psal @Hrdlodus (06.04.2014 00:02): , vlákna by by byla lepší, protože by se v tom dalo i něco dohledat.
Jako naprostý souhlas Hrdlodusem a 90210, hlavně že tu mají tak krásně zbytečné téma oftopic o sportě! To je přece jasné!! na webu o hrách nemůže chybět!
fakt kocourkov :D to mu se může člověk jenom smát :D
Srazy uživatelů kam se píše jednou za rok, a dva topicy naprosto zbytečně o hlášeních chyb, které můžou být sjednoceni do jednoho.

Návrhů na nových funkce je tu tolik, že to stejně podle mě nikdo nečte...
Moderování diskuzí by bylo podstatně snazší, kdyby tu byla vlákna. Říkám to pořád. Diskuze jsou tu prakticky na nic, když po 200+ příspěvcích v nich nejde nic najít.
@90210 (05.04.2014 15:43): Pro toto jsou myslím všichni. Předpokládám ale, že pro zamítání existují nějaké důvody. Nicméně toto je bod, který mi na DH oproti jiným komunitním webům o hrách chybí nejvíce.
Opetovne zadam o pridani diskuzi k jednotlivym zanrum, tj. "diskuze o RPG", "diskuze o adventurach" a dalsich jiz menecennych zanrech.;0) Absolutne mi nedochazi proc to tady neni, nepochopil jsem proc to tehdy MCZ v Malenovicich odmitl. Prijde vam to nadbytecny? Je tu milion diskuzi, ale tyhle by byly zbytecne navic? Jsou tematicky mimo na webu o pocitacovych hrach? Kde se mame bavit obecne treba o starych dungeonech? V diskuzi o Eye of the Beholder 3? Kde se muzu zeptat na radu jakou novejsi adventuru si muzu zahrat bez toho, aniz by dotaz po par dnech odscrolloval? Kam mam postovat svy oblibeny top teny nebo odborny clanky o historii advetur apod., ktery tady zajimaj 5% uzivatelu a v obecny diskuzi za den zmizi, do Draci Historie?

Plus by bodla sekce "bazar".
Co takhle přidat možnost, když sem hodím odkaz na obrázek, aby byla vidět jeho miniatura, o co zhruba jde? Resp. náhled na ten obrázek a po rozkliknutí by se zobrazila přímo ta stránka, odkud to pochází?
To samé přidat možnost vkládat youtube videa přímo, aby se zobrazila jejich zmenšenina a šla přehrát?
Uvádění zdrojů u Zajímavostí: Nemuselo by to automaticky znamenat pouze odkaz. Stačilo by uvést i jen text (Manuál ke hře), který by se jako "Title" zobrazil u neprolinkovaného odkazu "Zdroj".

<a title="Manuál ke hře">Zdroj</a>
@ViRus (01.04.2014 10:48): "Mno přesně to asi nikdo nezjistí, ale přibližnou částku ano, pokud si řádně děláš sbírku a máš napsanou sestavu v profilu."
Proto taky do sestavy neuvádím periferie, doplňující součástky navíc a ani se nezmiňuji o zvukové sestavě a monitoru. Sestavy v profilu vnímám čistě jako praktickou věc - často lidi řeší nějaký problém a v mnoha případech je dobré vědět na jakém HW ten problém vznikl.
@LIUWIL (01.04.2014 10:37): Jojo, proto mám skrytý kolik vlastním her a vidí to jen "přátele".
Jinak tohle je na komiksový databázi a kucí si tam honěj brko nad tím, kolik do toho vrážej. Taky to nějak nemám zapotřebí a podle mě je to fakt každýho věc.

A hlavně, stejně všichni víme, že když někomu vykrást barák, tak tutově Virusovi.
Kolik utratím za hry a HW je něco, co přísně tajím a co si odnesu s sebou do hrobu.
Byl tady návrh na vyplňování cen u vlastněných her ? Pak by z toho bylo vidět kolik člověk utratí za hry.
Také bych sem chtěl hodit do pléna jeden návrh. Mě by se fakt líbilo mít v google kalendáři hry které aktuálně vycházejí. Chápu že to asi zas takovej ohlas mít nebude. Já jen vždycky když vidím tu tabulku s datumy tak si řikám že by to bylo super. Jelikož ani nevidím do databáze ani do vytváření synchronizace google kalendářů tak neodhaduji náročnost. :) mno nic jen jsem si tak zavymejšlel.
Mohla by být funkce, že by se zobrazely jména uživatelů uživateli, kteří klikli na poslední jeho komentář na hlavní stránce na levé straně.
Aby si třeba člověk udělal obrázek kolik lidí to asi vidělo.+ Třeba tahle možnost by byla od určitého počtu bodů :)..

Je jasné, že hypoteticky si to jde spočítat a hádat.

A další navrh by byl, že pokud by někdo přidal na levé straně komentář tak jeho jméno by nebylo zveřejněno třeba byl, jako anonym, aby nedošlo k ovlivnování + a -. A pak až by na té levé straně zmizel tak by bylo jeho jméno vidět, komu jsem to plusko vlastně dal :)
Je jasné, že pak ten člověk by to zase změnil to +-(Bod 1), ale aspon uživatel, který komentář napsal by věděl, kdo je vůdči němu zaujatý :D.Je to blbina, ale není to špatné.

(bod1)
A aby toho nebylo málo tak, kdyby přišel domu tak by viděl na svém profilu, že xyz lidí mu dali ++ a pak, když na levé straně nebyl tak najednou od nich dostal ---- (protože zjistili, komu to + či - dali).. A spisovatel by věděl, že to není komentářem, ale tím člověkem, který toho pisatele nemá zrovna v lásce.

Jasně zase hypoteticky si může uživatel vydedukovat, proč to by jinak, když to bylo onak.

Člověk by pak měl větší přehled :)

Jinak ta druhá varianta jde vyřešit uplně jinak , je snadná a rychla akorát je to brutální zákrok.
Lůbilo by sa mňe, kdyby u her které nejsů "přednostně schvalované" byl taky údaj o tom za jak dlůho vyjdů. Třeba v šedém rámečku. Teď jsem tam viděl hru o kterej chcu vědět kdy vyjde a mosím to jít hledat zvlášť.