Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Díky. Moje dlouhodobé prosby konečně přinesly ovoce. Teď konečně přijde moje krutovlá- teda svěží vítr mezi VIP uživatele :)
To je pravidlo, UK, CZ, US, zbytek, jelikož většina her je tahaných z UK a mají právě tento obal v obchodech.
@rikuhahl (17.02.2012 17:55): Mne sa to stalo tiež nedávno. Ešte som si kvôli tomu robil ten návrh 2 týždne predtým, než to výjde. Aj keď, vtedy som ešte nevedel, že sú to 2 týždne, keďže nebol známy dátum vydania. :(
Eh... Snad i hodnocení by se mělo povolit až po dosažení několika bodů. Už nevím, jak jinak zabránit demenci.
@rikuhahl (17.02.2012 17:55): Už v minulosti se párkrát schválil návrh, který přišel jako druhý. Máš pravdu že tu nápovědu nemáme napsanou zrovna šťastně, když to v reálu schvalujem trošku jinak. Každopádně si buď jistý, že právě teď probíhá vášnivá VIP diskuze :), kde probíráme jak to v budoucnu řešit, aby se předešlo podobným nepříjemnostem.
Myslel jsem, že při schvalování her se dává přednost tomu, kdo ji vloží první, protože, je tam řečeno ...ujistěte, zda hra, kterou chcete přidat, již v databázi náhodou neexistuje nebo se již neschvaluje. Pokud ano, nemusíte pokračovat dál…;). Hlídal jsem si to na minutu a mám zase prd, uznávám, že druhý návrh byl kvalitnější, ale ten můj nebyl špatný a beru to jako podpásovku, vždycky existuje možnost editace :/
A to je přesně ten důvod, proč globální reklamy (či jiné velké pozvánky) škodí=(
A jak dlouho už je Mafia na prvním místě? Býval tam právě ten Planescape: Torment.
Podle všeho nový Ghost Recon vychází až v květnu tak je blbost ho přidávat :-) prosím vip o nápravu :-D
Taky jsem si už párkrát říkal proč prostě nepoužít něco jako PHP funkce similar_text nebo levenshtein... Moc pomalý?