Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@mazar1234 (20.02.2013 20:04): Ah... :). Ve skutečnosti mě napadla nyní ještě jedna.

Dříve bych dal HOTU, ze které však zbyla už jen kostra. Nyní je tím nejlepším hc101 co se infa týče, a UG co se komunity týče.
@mazar1234 (20.02.2013 19:53): To jo, když 365 dní, tak i 365 bodů. :) Ale mohla by se k tomu šoupnout jako taková odměnka navíc. :)) Nebo třeba nějaký bodíky k dobru za podporovatelství na půl roku, myslím, že to by bylo fajne. :))

V pátek jdu poslat, stihlo by se to? :D
@Akhera (20.02.2013 19:39): Ja jo ....... akoze Ja jo mam kamarady...

alebo

ja jo... ja som to poctivo sama logovala....

(B je spravne a tiez to tak chcem urobit). DH je skvely web, asi druhy najlepsi herny web na svete takze mi za to stoji.
Prave jsem se poprvy podival na to, kolik je za jednotlivy achievemty bodu a mozna by nebylo od veci udelat urcity zmeny: pokrocila loajalita - 50 bodu, zatracena loajalita - 1000 bodu (bez legrace), nepritel spanku - 100 bodu.
@mazar1234 (20.02.2013 19:06): Pochopim ked niekto potrebuje byt bez civilizacie aby si oddychol.
Ale nepochopim ked si niekto mysli, ze to plati pre kazdeho rovnako. (A ze s internetom si clovek nedokaze oddychnut)
Eh hoši, nemáte kamarády? :D Když jedete na dovolenou, tak na chvíli změňte heslo ať za vás logujou ne? Myslíte, že všici, co tu loajalitu mají, to fakt logovali 365 dní? :D
@aoshi (20.02.2013 19:04): No tak ale toto zase dokazem pochopit, v zmysle ze clovek ide fakt uplne vypnut od civiliziace, idealne uplne bez elektriny niekam... nieto ze by bol na nete. Proaste fakt vypnut a neriesit zivot, svet a asteroidy.... moc divne mi to nepride.

Ovsem, obetovat jeden rok pre DH a preukazat vazny zaujem a loajalitu mi nepripada ako nejaky neriesitelny problem.... osobne to planujem, dosiahnut.... hoci podarit sa mi to samozrejme nemusi ale urobim vsetko pre to aby to vyslo.


@Indian (20.02.2013 19:05): Neviem, ale ukazovat prstom sa nema takze konkretne meno neprezradzaj.
Nechapem preco sa internet vylucuje s "uzitim si dovolenky". Teraz tu snad sedime za trest? :)
@player (20.02.2013 17:43): Tak mas loajalitu k rodine alebo k DH??? Si to rozmysli a vyber.... tento achiev by som rozhodne v ziadnom pripade nemenil. Skor ako uplny absurdny nezmysel mi pride nepriatel spanku... to je fakt odveci achiev.... asi teda jediny zo vsetkych.
@Pride4u (19.02.2013 18:56): Hlavně je tu málo achivementů za hodně (víc jak 100 bodů). A pokud vezmeme ten za loajalitu, kdy musíš být 365 dní být přihlášený, což je dost obtížné zvláště pokud v létě jezdíte s rodinou někam na prázdiny a nechce se vám brát počítač (proč taky když jste třeba u moře nebo na chatě a chcete si užít dovolenou).

Některé achivmenty mi moc nejsou srozumitelné. Třeba jak se edituje vývojářský profil.
@Pride4u (19.02.2013 18:56): No trochu mi to přijde jako kňourání netrpělivého. Jsi tu třetí den a máš 113 bodů, a to když pominu ačív Davové šílenství, tak hlavně kvůli tomu, že si sepsal několik velmi dobrých komentářů. Takže dneska už hodnotit komentáře můžeš. Pokud bys byl ten trouba, který se jen přihlašuje, jak o nich sám píšeš, tak by ti ten zisk bodů trval tři měsíce. A je to přesně na odrazení těch trolů, jak o nich píše Say. Takže zrovna na tvým příkladě ten systém docela zafungoval.

A co se týká těch ačívmentů za náhodu tak si to schválně spočítej, ty jsou celkem čtyři (2x davové šílenství, umění kooperace a nepřítel spánku). Proti tomu stojí 20 ačívmentů za činnost. Z nichž sedm ačívů za komentáře a zajímavosti se dá získávat opakovaně i když s nižším obodováním a plus tu jsou ještě ty 4 ačívmenty za loajalitu. Jinými slovy na těch náhodných věcech si body skutečně nenahoníš...
@Pride4u (19.02.2013 18:56): Já souhlasím s tím, že ten systém není zrovna vybalancovaný, je to asi i následek toho, že se ty věci přidávaly postupně (nejprve body, pak achievementy, nakonec odměny...), nějaké zlepšení ale příslibit nemůžu.
Jsem tady teprve krátce, takže si nechci hrát na nějakého reformátora, ale podle mého názoru je spousta achievementů nesmyslně hodnocena. Předpokládal jsem, že bodový systém je tady proto, aby si na jejich základě uživatelé vytvořili nějakou reputaci. Vzhledem k tomu, že jsou (a navíc poměrně vysoce) bodovány záležitosti, které jsou buď dílem náhody (buď online s dalšími uživatel iatd.), nebo kulišárny typu přihlaš se každou hodinu po jeden den, řekl bych, že výpovědní hodnota tohoto bodového systému je velmi nízká.

Například já, i když jsem nový uživatel, jsem, podle mého názoru, prokázal, že jsem si sem nepřišel dělat z nikoho legraci, ale stále nemůžu třeba hodnotit komentáře a podobně, protože nemám dostatek bodů, které může kdejaký trouba získat jenom za to, že se po nějakou dobu jenom přihlašuje.
@Crash (14.02.2013 09:34): Mě to kazí zábavu, protože pak vesměs znám celý film/hru. Viz. takový Skyfall, kde mi trailer narvali do ksichtu před jiným filmem v kině a já pak už jen čekal, až se v tom filmu objeví v přesně očekávané chvíle to, co v traileru. Prostě chlubilství autorů.
Trailery jsem sledoval jen v dobe kamenne, tj. v dobach slabeho internetu na dvdcku Levelu. Dneska jsem spis rad, ze si najdu cas nejakou hru si skutecne zahrat a ne ocumovat trailery. :)
To já sleduji drtivou věšinu trailerů, i mají pro mě velmi důležitou funkci v tom zda zahrát či ne (u novějších her). Takto bych jistě nehrál AC2, Dead Space nebo Mass Effect 2.
Já teda trailery nesleduju vůbec, pokud nejsou vyloženě nějak legendární nebo jinak důležité. Pokud chci něco vědět o dané hře, tak radši gameplay video.

A třeba intra přímo tady na DH mi přijdou jako zbytečnost, o hře mi to nic neřekne a pokud jsem fanda, tak si ho najdu na youtube sám.