Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

A nedalo by sa Fildasovi vrátiť podporovateľstvo s tým, že by nemal prístup do VIP diskusií? Len sa pýtam, aspoň by sa to konečne uzavrelo...
Sadako už to tu je!! Ne sice sám velkej strejda, ale Konvice nás zařadil mezi malý, čistounký blonďáčky.
@FildasCZ (30.05.2013 07:09): hmm takze to stale nechapes, porusil si pravidlo a byl jsi potrestan odejmutim podporovatelstvi a vrati se ti grose. To je jako jet na cervenou, zastavi te policie a ty se budes vymlouvat, ze te meli varovat, ze se to nema. :-/
@M.a.t.t. (30.05.2013 07:41): Ano presne to chci a klidne mi zablokujte omezte nakukovani do DH rady.. Krom tehle veci, ktera opakuji nebyla schvalně, ale jen s nasranosti ..
Chtel jsem se stat jen prispevatelem na stranky :) a taky , proto, ze se mi hvezda libila a ty funkce na mem profilu bych uz i vyuzil
@FildasCZ (30.05.2013 07:20): Nikto si nemyslí, že to tu chceš vedome ničiť ale nechápem na čom sa chceš dohovoriť. Chceš aby ti vrátili späť podporovateľstvo alebo aby ti vymazali neviditeľný trestný register? :)
Kluci, prestante se tu už handrkovat o hovne a jděte ven nadychat se čerstvého vzduchu.
@M.a.t.t. (30.05.2013 06:59): Ja bych nejradsi, aby se splnilo, co rek
Crash!Nejrozumnejsi proslov za dnesek...To by vyresilo vicemene dost veci .. A jestli si myslite, ze vas chci nejak nicit a utocit na vas,jak rikal memphis ne .. chci jen se domluvit, ale myslim si, ze to nepujde..
Pokud se jedna o muj trestni rejstrik byl cistej, ale bohuzel kvuli nestastne nahode se stalo to, co se stalo.
@MickTheMage (30.05.2013 07:02): Skoda v chatu vypada vse tak hnusne, ze ? Crash rekl jasnou vec a s ni naprosto souhlasim..Lidem se da, co chteji a odebere se jim nahlizet pod sukni..Protoze jim to k nicemu neni :) .

@Indian (30.05.2013 07:06): ja uz jsme zminil, ze se nehadam ;) jsem rad, ze se bavite dostanu novy ačiment ? 39 lidi online juhuu jen tak dale
@FildasCZ (30.05.2013 06:52): na to bacha, já to tak taky měl a smazali mi ho :D



@MickTheMage (30.05.2013 07:02): a už to začíná!! heeej nechceš radši jmenovat, co podle vás nejsem. Přijde mi celkem nefér když já napíšu názor na nějakého kripla z dh že mi ho smahem smažou a podobné blitkovské výlevy jsou tu proti mému accountu tolerovány...pff..
@Crash (30.05.2013 06:45): No a to byl takovej problem se vyjadrit, jako on ? I kdyz ne se vsim souhlasim, ale at si VIP Admini zvou podporovatele, které chtej, kdyz je znaj a novackum omezi to, co potrebuju.. ..

Az to zmeni coz doufam, doufam ve spravdlnost i kdyz tu neni, ale presto doufam verim, ze se tu lide napravi me se vrati hvezda a budem vsichni stastni klidne at je mi uzavreno tajemství, co sirite o ostnich lidech apd.. Aspon clovek nebude mit chut to nekomu poslat..A budem vsichni spokojeni

Crash ma z me strany zlateho bludistaka ..
@FildasCZ (30.05.2013 06:52): Preco hnusne? Spravil si blbost? Spravil. Bol si potrestany za nu? Bol. Bolo to neadekvatne potrestanie? Nebolo.

Vsetci sme na cudzom uzemi, a mali by sme ctit nielen miestne pravidla, ale aj pravidla slusneho spravania. Konvica je sociopat a ked si natolko naiviny, ze mu skocis na lep, tak potom neviem. Fakt.
@Bursoft (30.05.2013 06:27): Jde jen o princip ;) ..Co si budem povidat byl jsem hnusne potrestan, kdy admin take prousil podminky.. Ale je to prece jeho web ..

Bohuzel je tu tolik lidi, kolik me sere a neni tu ignor list, tak uz zapominam, kdo to je .. A treba se muze napravit, proto ho nevypisuju nikam ..I kdyz mas pravdu zacnu si to psat na profil, kdo je tu chuligán.
ok přiznávám se, pipboy je můj mulťák


Slyšeli jste? pošlete zpátky Crashovi prachy :D
No sleduji to tu v podstatě od rána, a už několikrát mě svrběly prsty, ale doufal jsem že to vydržím ignorovat, nicméně závěr je tak grandiózní že se přeci jen přidám ;-)

Nebudu řešit ani konvici ani Fildase, to by bylo jak když mele kafemlejnek. Mě z toho spíš vychází, že nebylo šťastným řešením spojit podporovatelství s automatickou účastí v té interní diskusi. Jestli admini potřebují širší ale uzavřené diskusní fórum k prodiskutování různých i "extrémních" a neortodoxníxh návrhů na nové funkce, nechť si tam jmenovitě pozvou lidi, kteří tu dlouhodobě fungují, mají k nim důvěru, jsou aktuálně aktivní, popř. si zvolte jakákoliv další kritéria... Bude to mít několik výhod:
1) Nedostane se vám tam nikdo o kom dopředu víte, že ho tam nechcete.
2) Nedostanou se vám tam nováčkové, pro které je podporovatelství dneska vlastně mnohem zajímavější, než pro dlouholeté uživatele, vzhledem k tomu, že se tak okamžitě dostanou k funkcím DH, které ti dlouholetí uživatelé již mají. Vzhledem k tomu, že se nováček stejně většinou ze začátku nevyzná, je vám jeho názor stejně na prd.
3) Pokud bude potřeba někoho ze skupiny vyloučit, ať už z jakéhokoliv důvodu, není to spojeno s žádnými administrativními kroky, jako např. vracením zaplaceného poplatku.

Chápu, že jste podporovatele chtěli nějak zvýhodnit, vzhledem k tomu, že v současný době, z toho vlastně žádnou výhodu nemáme, ale zároveň vidíte, že podporovatelství funguje i bez výhod. A že většina z nás co nějakou korunu poslala to dělá spíš proto, že se nám DH líbí a že bychom byli neradi, aby DH skončila kvůli tomu, že nebylo na zaplacení hostingu. A nakonec se možná ještě najdou i nějaké méně kontroverzní výhody, než účast v tajné diskusi. Já se jí klidně dobrovolně vzdávám...
@M.a.t.t. (30.05.2013 06:24): Tak vy by jste me jeste trestali .. Porad se mi nedostalo odpovedi.. Proc tak rychle a tise ..Proc to nemate v podminkach to jste ferovy ? nezajima me, ze to je necí web.. Ale tady neni kousek lidskosti ..To, ze jsem chvilku vzdoroval nez jsem se dozvedel, jak to neni z me strany fer, jsem zvire ano ..

A pokud to tady nekteri vedeli, jak to je mohli me varovat.. Myslim si, ze kdyz jsem tu byl casto meli sanci i vy VIP .. urcite jste si vsimli, ze se bavim s Abou
Jsem rad, ze se bavíte..jako na tom chlapkovi, kdo jsem postnul z jeho youtube video ..
A admin to pak smazal,, protoze posmivat se lidem, co sem davaji videa neni pekne.


Je mi smutno, ze cokoliv reknu tak je stejne fuk admin si vzdy neco vymysli a nebo tady VIP...
@FildasCZ (30.05.2013 06:17): Tvl a proč na DATABÁZI HER zjišťuješ, kdo je zlej a kdo dobrej? Jestli ti chybí komunikace a pomlouvání, logni se na facebook anebo semtam vyjdi z baráku mezi lidi.. Krom toho, zjistit si snad můžeš sám, kdo tě tu sere, ne? :D
@M.a.t.t. (30.05.2013 06:03): Muzu se zeptat, jak muzu vedet, kdo tady je zlej a dobrej .... Jako mam snad 8 dvojcat, ktere sleduji diskuze a vi, kdo co komu pise.. mysleno v pohode se smajlikem :) zadny hadky prosim ..
A znal jsem ho ? Poradil mi ohledne nekterych veci.. Bohuzel nemate tu zadne varovani na neho.. Chtel jsem jen osobní nazor .. Co si o tech lidech myslet, protoze ne kazdej je svatej .. A proc jemu? Protoze mi jeden z mala dokazal poradit.. Kdybych vedel nasledky tak je mi jasne, ze si koleduju asi o maler .. Ale jak jsem to mohl tusit, ze ma dvoji tvar to mi povez ty ? ja jsem tady kratce .. Nejaky omilostneni tady neexistuje .. Vyjimky asi take ne.
@pipboy (30.05.2013 05:42): Hej, jak chci vedet, proc jsem byl vybran k ritualu, jako obět..Kdybych byl jeho spolecnik a nebo tak ti to asi reknu, ale chtel jsem vedet, jen jak se tady lidi chovaj k ostatnim a na koho si mam dat pozor apd .. jestli o tom neco vi.. protoze mi poradil a to tady lidi moc nedelaj
@FildasCZ (30.05.2013 05:35): Este raz a posledný krát. Ak z práce vynesieš súkromné informácie a ak ich vynesieš niekomu, komu veríš a si si istý, že si to ponechá pre seba, nestane sa pravdepodobne nič. Ale ak sa zhodou okolností sa dostanú k niekomu, ku komu by sa dostať nemali a môže ich zneužiť a prídu ti na to, tiež sa budeš odvolávať na to, že si len nevinná obeť? Prečo si vôbec postoval VIP diskusiu niekomu koho podľa svojich slov ani poriadne nepoznáš? Ak chceš naozaj ďalej pokračovať v tejto diskusii, tak ťa vyzývam aby si uverejnil svoju kompletnú diskusiu s abou.
Co je vůbec s Abou, že přestal přispívat? Dostal ban, nebo si honí nad tím, co tu rozpoutal?
@MickTheMage (30.05.2013 05:31): Jezis vy nechapete, ale me.. Jiste, ze mi tu rikate, ze to je spatne zle,, Ale ne, ze je to trestani.. Tudis zruseni uctu ,.. o tom nikdo nic nerekll..Ani v budoucnosti pritomnosti ani v minulosti..

Ja se nebavil ani o tom a nehadam zda to je tak, jak rikate a nebo ne ..

Je tu nekdo neutralni vubec ? ja si pripadam, jak zlocinec, jak pred 5 lety .. Minulost se opakuje opet a zase.. S nekym se bavim nevim s kym a pak mi je "prisito", ze jsem ho znal vedel jeho plany a bla bla bla .. ze mi hrozi tolik a tolik ..

Ono to je jedno, jak uz tu nekdo rekl.Ale je nespravedlive,, nejen, kvuli tomu ze o ruseni ani prd, ale taky, ze jsem nebyl varovan.. Aspon VIP.. nebo adminem ad si abou nepisu ..Vsak verejne v diskuzi jsme obcas neco prohodili
@Matthew.J (30.05.2013 05:21): Ja snad rek, ze je to jedno ? Ja pouze rekl, ze neni nikde psano o ruseni hvezdy smrti..A rekl jsem to dost jasne...

konkretne Ale tvrdite jen tohle takze nic o ruseni podporovatelství tam nebylo a neni.. Tedy pisete, ze si jen neprejete, ale ne ze rusite ..