Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Walome (06.04.2016 13:44): Já jsem poměrně výrazně zaměřený spíš na dolní partie. Asi proto, že se podle toho pozná víc. Zadek tvoří celou postavu, zatímco prsa jsou prostě prsa a s postavou jako celkem až tak nesouvisí.

@Bodkin (06.04.2016 14:00): Trupík :) tělo bez rukou a nohou, na netu se válí tuny vyfotošopovaných trupíků. Asi Walome nekecá a je to fakt celkem častý fetiš. Mě to teda nějak nebere.
@Bodkin (06.04.2016 14:00): náhodou, je to častej fetish. Už se těším, až se vyřáděj feministky a LGBT ve svém volání po rovnoprávnosti, že dojde řada na fetishisty a pedofily, to budou teprve televizní debaty :)
Sakryš, nahodil jsem hru do schvalování... a v datu vydání jsem se sekl o rok...:/
Takže místo toho aby vyšla včera je hlášená, že vyjde za rok... a nemůžu to změnit...
@M.a.t.t. (06.04.2016 13:02): Náhradník v hipsterství, cool :).

A ne, objevil jsem jako Pepa Klíma v Na vlastní oči pár skulinek v té "mušketýrovské" soudružnosti. No jsem na stopě, žádná bíla ovce která nemá slovo.
@Drolin (06.04.2016 12:47): Ale si sa pekne vyfarbil :) Pokiaľ však nerešpektuješ ľubovoľného VIP, ideš chtiac nechtiac proti všetkým. Pretože jeden za všetkých, všetci za jedného!

PS: ty si náhradník. :D
@Zoltan (05.04.2016 23:45): Ti jsou také důležití, ale

1. Komentátoři her
2. Přidavači her
3. Podporovatelé
4. VIP
5. Diskutující
6. Návštěvníci (pravidelní)
7. Návštěvníci (nepravidelní)

:D

@M.a.t.t. (06.04.2016 00:25): A ty o zrušení účtu, jelikož jsi nekomentoval hru od 21.09.2010, což je tedy na uživatele z TOP50 zarážející a znepokujícíc :O V tomto směru jsi v platinové padesátce vlastne skoro nejhorší :O Skandál!
@M.a.t.t. (05.04.2016 23:17): Nejsi, protože jsi pod hranicí :D A nemůžeš, platí slovo (a pravidlo) toho s vyšším počtem bodů :O

A pak je Iron Man DH, to je pro uživatele co mají aspon 200 komentářů, a 200 přidaných her.
Díky všem za snahu. Mě zajímalo, kolikátý jsem v žebříčku :) S body jsem ve druhé stovce, ale s počtem hodnocení a komentářů jsem v první padesátce. Tak jsem si chtěl tuhle statistiku doplnit i o pořadí v přidaných hrách. Hodlám na tom totiž zamakat :)

Jo a jazz je magor :D
Dá se zobrazit žebříček, kolik jaký uživatel přidal her do databáze?