Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@rikuhahl (15.02.2017 11:05): To by ho měl RudíkaBeník takže nope, jinak ten s plus a mínus předpokládam je že dostanu hodně mínusek i plusek? V tom případě bych měl napsat komentář na mafii až budu zase na bláto... :D
Ježíš tak teď nevím, jestli se nemám stydět, že už mám ruku splněnou. :D
Ta ruka znamená "Zmlať svého trolla" - najdi někoho, kdo na DH trolluje a dojdi mu rozbít hubu. Mám splněno na Drolinovi.
Opravdu jdou všechny odvodit, snad jen kromě ruky (tu teda mám) a té poslední Bety, tam fakt netuším, co by za tím mohlo být.
Fakt? Ačívmenty vyjadřují jejich obrázky? To jakože si mám koupit kameru? A helmu? A vytetovat na tělo + a - ? A co Beta je co? Že mám jist hodně betakarotenu?:)
Tak jsem dnes k Valentýnu dostal od Romči dva dárky. Podporovatelství DH na rok a díky tomu i poslední chybějící ačív (takže mám asi jako jedinej všechny, jupí :) a krásnou valentýnskou hru Terminator Salvation :) Hned jsem ji rozehrál, takže už mi nevadí, jestli vypadne z nejhorší stovky a pokud ji dohraju, budu mít splněnou sedmou kategorii herní výzvy.
@Kwoky (10.02.2017 16:41): Myslím, že můžeš klidně klidně nahlásit a napsat lepší sám. Samozřejmě v rozumné míře, tj. neprocházet všechny zajímavosti a nevylepšovat za každou cenu. Memphisi?
@Kwoky (14.02.2017 15:04): Sorry, čekal jsem jestli na to nezareaguje někdo ze zkušenějších VIP a pak jsem na to zapomněl. Za mě asi takhle, pokud je to nějaká drobná úprava, tak nahlásit a do poznámky napsat vo co go. Zajímavost zůstane původnímu autorovi jen bude upravena a ty bohužel z toho nic nemáš.

U větší úpravy nebo prostě kompletního přepsání zajímavosti, to udělat stejně plus klidně rovnou přidat nově vytvořenou zajímavost. Tam je pak od toho VIP aby posoudil, zda skutečně to je viditelné zlepšení, pak smaže tu původní a nebo jenom "honíš body" a pak bude smazána ta tvoje a původní zůstane. Připadně si to s tebou dořeší VIP poštou.