Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Shoggot (31.08.2017 12:13): "Chci abych postranním panelem témat diskuzí musel scrollovat jak smyslu zbavený, abych sem mohl dát nejnovější zprávy ze světa házení oštěpem. " ... a pak to napsat k lyžování.

To je přesně ten důvod, proč jsme se snažili množství nových témat omezit, dokud se nějak nepořeší navigace.
@Shoggot (31.08.2017 13:42): Já už teď upřímně necvičím moc, ale dával jsem s 90 kg 4 série po 8 opakováních a maximálka byla 130 kg. Ale vážil jsem 75, takže na tu váhu to šlo. Kámoši, co jako mají lepší předpoklady, tak 200 není problém.

EDIT: Ale člověk se na to musí cítit. Blbá technika a rameno v prdeli. Ale je rozdíl mezi bodybuildingem a powerliftingem.
@Shoggot (31.08.2017 12:46): Já to myslel ze srandy, bo jsem si vzpomněl na jeden vtip, jak tam takový tlusťoch jede na objem. Ale co se týče benche a dřepu, tak tam už objem důležitý fakt je. Hlavně u powerlifterů, kde tvoje váha zajistí stabilitu, aby s tebou půltunová činka nemrskla na stranu. Ale to už je speciální kategorie.
@CrocoRay (31.08.2017 12:16): Souhlasím, že diskuzí o posilování by tam nejspíš zapadla, ale samostatná sekce by tomu nepomohla. Vzhledem k tomu, kolikrát spíš je tu populárnější diskuze o žrádle, je jasné proč.
@Shoggot (31.08.2017 12:13): Nevím, ale o podle mě by ty 2 místnosti navíc nebyly důvodem scrollovat jak šílený :-) Ale byl to jen takový můj návrh a vyjádřit se k tomu může více lidí. Konec konců, když se zajímám o parašuting, posilování a box, tak si můžu zajít na specializované stránky. Akorát mi šlo o to, že v současné diskuzi sportu by vůbec nemělo smysl něčím takovým přispět, bo by se nedalo s nikým o tom bavit mezi tím tisícem příspěvků o fotbale. O nic víc nešlo.
@Gordon (31.08.2017 12:07): Souhlas. Nesmíme taky zapomenout na sport, který dobývá planetu. Disc golf!

@CrocoRay (31.08.2017 12:07): Ne, musí tady být víc sportů. Měl by tu být fotbal, hokej, basketball, florbal, plavání, posilování, atletika, gymnastika, softball, baseball, lukostřelba, lyžování, bobování, cyklistika, biatlon a další. A to je ještě málo. Chci abych postranním panelem témat diskuzí musel scrollovat jak smyslu zbavený, abych sem mohl dát nejnovější zprávy ze světa házení oštěpem.

@Flowerpot (31.08.2017 12:08): Tak to jde taky vyřešit, zatím nejlepší kompromis.
Ale tak jako jinak jde o to, že fotbal a hokej jsou takové asi nejvíce rozšířené a nejvíce se o tom baví, že by se tam příspěvek o jakémkoliv jiném sportu ztratil. Ale zároveň se tady neřeší tak často, aby každý sport musel mít svou vlastní místnost. U fotbalu to vidím jinak, přestože mě tak moc nezajímá, pokud se nejedná o mistrovství Evropy či světa. Ale stačilo 10x nakouknout a nic jiného se tam prakticky neřeší, tak proto ta vlastní místnost.
Jak se tak dívám, tak přibyly nové diskuzní místnosti. Osobně mě napadalo, zda by se i sport třeba nerozdělil na fotbal, hokej a ostatní sporty. Je to jen takový můj nápad a myslím, že by to neuškodilo, protože se tam vesměs řeší spíše jen fotbal a pak člověk ani nechce přispět ničím, co by bylo mimo téma fotbalu, protože už by to vypadalo jako offtopic, takže ten název "sport" je podle mě moc všeobecné.
@Memphis (31.08.2017 07:16): na jednu stranu jsem si říkal "stejně tu diskutuje tak 10 lidí, na co zakládat podvlákna", ale pak jsem si řekl, že to bude fajn pro případné zpětné dohledávání nebo celkově, i kdyby tam debatovalo pár lidí, tak to bude prostě debata o jednom žánru a člověk se bude moct soustředit jen na to :) hned jdu nějaký sledovat!
@Gordon (28.08.2017 23:50): Říkám no, kdyby lidé měli zájem diskutovat a kriticky zhodnocovat informace, bylo by to o něčem jiném. Takhle to spíš beru z mé strany jako snahu přemluvit druhé o (alespoň potenciální) mylnosti jejich názoru a hlavně postupu, kterým se k tomu názoru dobrali, a poslední dobou takovou trochu psychologickou hru (aspoň si tím člověk procvičuje komunikaci, kdybych měl hledat nějaká pozitiva :D). Nijak zvlášť se tam nevybíjím, ale plno lidí to jistě tak má, a je aspoň fajn, že v reálu nevykřikujou ty žvásty co v anonymitě a spíš nikdo nic nedělá, i když by mi zrovna sympatický taky asi nebyli.
@MCZ (27.08.2017 21:51): Předně díky za podrobnější komentář, vážím si toho. Jasně, teď už je mi to mnohem jasnější.

Tohle jsem určitě nechtěl naznačovat, bral jsem to stylem co by kdyby, protože běžně nečekám rychlou, nebo vůbec nějakou odpověď.

Trollové zde mi přijdou spíše vtipný, ale chápu, že to někomu může lézt na mozek, zvlášť, pokud se to snaží nějak řešit, ale přesto z pozice moci nemůže občas vlastně nic korektního udělat. Na jiných webech je to mnohem horší, dovolím si říct jak uživatelskou základnou, tak asi i moderátoři, pokud tam jsou, trochu na nějaké usměrňování rezignovali.
K problémům se zbytkem uživatelů, co se nesnaží pouze provokovat, je imho nejužitečnější právě ta diskuze. Jedině tak se věci vyjasní i dojde k vzájemnému pochopení. Myslím, že to taky všichni nejvíc ocení. (Btw na Wikipedii diskuze funguje při rozhodování namísto klasického hlasování, což se jeví jako mnohem kvalitnější forma, protože rozhodnout se pro/proti dokáže prakticky kdokoliv jen minimálně informovanej, ale vypotit byť jedinou větu už něco stojí. je tedy pravda, že se tam nerozhoduje o politice, ale spíš o nějakých směrnicích nebo jestli ponechat/smazat/změnit informaci a k tomu plno lidí nebude mít, co říct - taky jsem se zatím nikdy nezapojil)

Tohle se mi taky jinde stává, typicky nějaké politicky zaměřené diskuze, kterých je všude na netu mraky (jestli je tedy ostatní nazývají "diskuzemi"). Taky mě to občas přestane bavit a trochu emocionálně, ale zcela vědomě a "záměrně" napíšu někomu trochu míň korektní reakci. S tou Daysi se šlo samozřejmě ještě rozmlouvat, ale jak už jsem napsal, asi už jí to celkově nebavilo nebo to zkrátka přišlo ve špatnou chvíli a určitě by si to nikdo neměl dávat za vinu.

@SilentWolf (28.08.2017 14:14): Jo o tom profilu vím, dá se na něj kouknout ještě přes Web Archive.
@Gordon (28.08.2017 15:41): Ty hele, neblbni. Indian to udělal a už mu to zůstalo. A to mu maminka celé dětství říkala: "Neměň si avatara, zůstane ti to a ostatní děti se ti budou smát."
Nejhorší jsou lidi bez avatara, těm nevěřim nic ;) Změna avatara je občas potřeba, jinak člověk získá nálepku a už se jí nezbaví ;)
@Walome (28.08.2017 14:39): Ako VIP, ktorý sa aspoň sem-tam venuje tejto činnosti máš ešte o niečo väčší prehľad ako bežný uživateľ, ktorý tu nahliadne iba občas ;)

Ale cítim sa poctený, že som u teba takto zarezonoval. Na deaily sa radšej nepýtam :D
@M.a.t.t. (28.08.2017 14:10): musím přiznat, že vůbec netuším o koho jde a zaujal mě váš přehled o místních uživatelích. Já koho neznám osobně, tak si ho prostě nepamatuju kromě pár výraznějších jedinců (Ty, Paul) ale ani tak bych nedokázal přiřadit třeba co jsme spolu v minulosti řešili.
Daysi mela tydny pred odchodem na profilu prispevky o tom jak je vse na nic. Ze prisla o praci a i o pc (ne najednou- byly to ruzne stavy jejiho profilu ke konci jeji pusobnosti). Tak holt blbe obdobi. Spatna souhra nahod a nemuze za to nikdo.
Keď sa to tu už rieši, Daysi vykazovala výkyvy nálad už v minulosti a podobným spôsobom by svoje pôsobenie na DH ukončila skôr či neskôr. Aspoň podľa môjho názoru. A ku kvalite coverov - jej snaha bola chvályhodná a pre DH v globále nespravila málo, ale obzvlášť ku koncu jej pôsobenia začala byť silne kontraproduktívna.