Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Budí to takový respekt, že to pořád nikdo nesabotoval, koukám :).
@Dunemaster (02.11.2023 13:59): To stále platí :) Hodně jsem s tím pohnul loni, když jsem přidával hry do soutěže. Tím jsem zde zkompletoval N-Gage kousky. Nedávno jsem ale zjistil, že někdo začal dělat porty, takže zas bude co přidávat. Letos nebylo přidávání nijak omezeno, tak jsem se zapojil jen do vývojářů, protože přidávat bez omezení mě nebaví už vůbec :)
@Paul (02.11.2023 12:56): To je právě největší omyl v DH bodování :) Klíčem je komentovat všechno, co člověk aspoň zapnul :) A pak různý editace všeho. Jo a každodenní přihlašování :D Bodík v bodíku… však to znáš :)
Díky za gratulace.

@Fritol (02.11.2023 10:38): Je pravda, že něco v záloze mám, tak bych mohl nějaké vytvořit. Večer na to mrknu.

@Paul (02.11.2023 10:49): Však on se někdo najde :) Sám si to určitě kazit nebudu a když už, asi ne hrama, který mě nezajímají :)

@Zoltan (02.11.2023 11:53): Jo, to je cíl, ale 3 000 je pořád dost.

@Dunemaster (02.11.2023 12:29): 270 her podle mě není úplně málo bych řekl, ale do toho posledního žebříčku, který mi chybí, bych někdy nakouknout chtěl. Jak ale píšu, přidávám jen to, co mě nějakým způsobem zaujme, určitě ne něco "na povel".
@Jumas (02.11.2023 09:09): to je tak hezký číslo že ani nemám chuť ti ho kazit pluskama, gratulace :)

Mohl by sis ho pls zkazit sám přidáním Cyber Heist datadisku pro The Ascent? :)
Gratulace Jumašovi a opožděně i Ronikovi k významným bodovým jubileím. Je za tím neskutečný práce. Opravdu respekt ;)
Také mi DH blbne... např. čtu diskuzi a kliknu na jiné téma vpravo a nestane se nic, jen se to označí... musim to zkoušet několikrát, než se to "chytne".
Mně to taky blblo. Ale úplně teoreticky to ještě mohlo být tou wifinou v horách v Uzbekistánu.
Nějak vám to furt blbne kluci :) Chvíli to běží ok a pak se to sekne, musí se počkat až vyprší doba pro připojení a pak to zas jde :)
Tvl co je s DH? Teď je extrémně zasekaná a dost dlouho se načítá. Diskuse i profily her.
Ja som deleted scenes kedysi hral a bral som to ako bonus content ku Condition Zero, nie ako samostatnú hru, čo vlastne myslím aj v úvode hry písali vývojári, že sa rozmýšľajú, že bude mať Counter-Strike kampaň a že pôjdu touto cestou a nakoniec sa od toho upustilo.
@Všivák (19.10.2023 15:41): A dá se to i koupit samostatně? MoH 2010 multiplayer se taky instaluje zvlášť, ale bez singlu ho nekoupíš. V takovém případě bych to na nový profil neviděl, ale moderátoři ti asi řeknou své…