Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@leebigh (05.11.2013 00:13): Díky za info, byl jsem zvědavý, co tam asi tak bude. Groupees mám už delší dobu rád, možná i více než Humble. Každopádně mě zaujala novinka Face Noire, Be Mine bývají rozdělené na dvě cenové úrovně, takže počítám, že jako novinka bude v té vyšší.
Nekoupili jste si někdo nový Humdle Weekly Sale: Team 17? Jelikož mi jde o to, že už se Vám nevygenerují sériový čísla pro hry na Steam ale musíte se přihlásit přes humdle k Steamu. Vypadá to že chtějí zamezit rozprodávání nebo co?
@M.a.t.t. (04.11.2013 11:27): Taky jsem si to vždy myslel, ale s ohledem na to, že např zde na DH nejsou uživatelé schopni tu dolní část využívat (všechno se víceméně štosuje nad padesát %), tak zastávám názor, že pětibodová (nebo příp. šesti jako na čsfd), je naprosto dostačující.
@Crash (04.11.2013 10:20): Samozřejmě, že nezaznamenali ;) Na Hrej nechodím... ale koukám, že maj alespoň dost slušnosti ke hře The Wolf Among Us napsat, že je to podle komiksové předlohy, což se leckde nedočteš.
@Crash (04.11.2013 10:20): Bohužel to 5-bodový hodnocení je v celku na nic, je daleko lepší si to hodnocení odvodit z článku, když jsem otevřel 4 recenze tak všechny měly 4/5...
Kdo ještě nezaznamenal tak Hrej.cz změnili design stránek a kromě jiného přešli z 10-bodového systému hodnocení v recenzích na 5-bodový.
Máte taky někdo problém s připojením ke steamcommunity? Pořád mi to vyhazuje chybu 118 a podobný věci. Už pár dní mi to zlobí, ale dneska je to úplně zabitý.
@leebigh (03.11.2013 01:18): Nojo, obecně na Desura mi přijde, že má přestřelenou cenu hodně her. Nebýt těch různých balíků, asi tam nic nemám, alespoň já dávat 20€ za indie hru si zrovna nemůžu dovolit.
@KRoman47 (02.11.2013 23:12): Je to totální a obskurní béčko, akorát ta cena je opravdu přemrštěná. Kdyby to bylo třeba za 3 éčka, tak to beru do sbírky. Každopádně by autor mohl nabídnout aspoň demo.
Dámové a Pánové, mám pro vás velikou prosbu. Má žena shání hru a protože je pako, nepamatuje si název. Dávám tedy zde do éteru hádanku. Najděte starší 2D izometrickou akční hru. Hra není českého původu. Hlavní postava je punker, který "nestřílí..pouze rozbíjí auta, hazá šutru do oken, a zapaluje to tam" následně "pak musí utíkat před fízalama". Hra je situována v městském prostředí. Nejde jezdi autama(?), není to GTA. Měl by týt starší víc jak 5 let "určitě" víc jak 10 let "možnáá". A nakonec
"byl o ní článek na netu..a odkaz na hru..a byl tam obrázek...jak sem se k tomu dostala nevím..že by přes abc?"
Víc jsem z ní vytřískat nedokázala.
Každopádně, o pivo a pochvalu. Pochlapte se!