Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Walome (05.09.2014 12:42): ano má to snad čtyři motůrky a v budoucnu by to mělo využívat víc her, ale já sem to zatim poznal v Sniper Elite III kde LT pro přiblížení tak ti vibruje jako srdeční tep :-)
Indiane a jak je to s těma vibracema? Xboxovej je má vychytanější, PS standardní? Já držel jen Dualshock.

Jinak můj dualshock 3 má po roce laxního hraní oleštěnou jednu analogovu páčku a vykloktanej jeden čudlík (a to střídám dva gamepady). Xboxovej gamepad zatím okej po asi 2 letech stejně častého užívání (což nemusí nic znamenat, jen píšu pro zajímavost).
@Indian (05.09.2014 01:18): XO jsem nedržel, DS4 mi přijde velký a zatím mi teda nesdl(jen pár minut), zkrátka mi vyhovuje DS3. Tak nevím, všechno je tlusté a velké :X. Ale jak říkám, zvyknout se dá na vše...
@Fg (04.09.2014 17:07): ano měl sem v ruce oba dva ovladače a musím uznat, že Sony na ovladači docela zamakali a konečně je větší a kvalitně udělaný, ale pořád dávám přednost konkurenci. I když XOne ovladače budou asi problémy s tlačítky, nezdají se mi tak kvalitní a dost se na ně musí tlačit.
Dotaz jak od nováčka: na steamu mi vyskočil po nainstalování hry aktivační klíč. ten jsem bez okopírování zavřel. kde ho teď najdu, když chci hru aktivovat?
@Walome (04.09.2014 14:46): Zrovna jsem dochystal promocni material a provokativne tam dal i cenovku :D Jsem zvedavy na zajem.

Jinak osobne premyslim nad obema konzolema, ale vezmu jen jednu. Exkluzivity xboxu mi vzdyckt byly bliz, zrovna tak ovladac, ale Sony tuto generaci vali - az na ten ovladac.
Hlavně to nemá absolutně žádný marketing, tak o tom nikdo neví...



@Indian (04.09.2014 15:35): měl si ho v ruce? Je dost podobný tomu z 360, tam by problém byt nemel, da se rychle zvyknout na cokoliv....btw ty radej davas přednost těm hnusným dlazdicim? Fujky

Příští rok půjdou rapidně s cenou dolů, bude to za pusu...
@Walome (04.09.2014 14:46): Xbox One hodlám pořídit časem, rozhodně je to pro mě zajímavější konzole než PS4 i když tam jsou ted tak skvělý hry, ale pořád nemůžu přijít na chut ovladači a uživatelskému rozhraní.
Xbox One pre mna nie je absolutne vobec zaujimavy. Velka vacsina jeho hier sa aj tak dostane aj na PC.
Uvazujem jedine nad PS4, kedze ich exkluzivity si Sony nechava len na PS4.
Tak jsem právě zjistil, že zítra u nás vychází xbox one. Zaprvé mě překvapilo, že vlastně ještě nevyšel a zadruhé se chci zeptat, jestli to někoho z místních tankuje? :)
Takže výherci v mé giveaway jsou Bartas (Duke Nukem), Drolin (Duke Nukem II) a Kyller (Sideway New York).
Gratuluji, kódy zaslány mailem :-)
@Kvasa (03.09.2014 20:16): To sekanie je inak zaujimave. Co som pozeral na druhom kompe, tak mne to nesekalo, takze neviem. Ale zaujimave je to z jedneho hladiska - mam tastavene twitch prazsky server, blizsie to uz fakt neslo :)

Dungeony sa blbo vysielaju, su imho nie dobre na pozreanie - ako priklad vid. zaznam z hrania Anvil of Dawn alebo Keep on the Borderlands pre ToEE. Za hodinu sa tam v podstate nic nestalo a este clovek musi vsetko odklikavat :)
Tak veterání z mojí nejoblíbeněšjí herní firmy (SSI), kteří založili firmu TSI, ohlásili nové cRPG - Seven Dragon Saga. Podle jejich slov prý moderní goldbox cRPG :) No opatrně se začínám těšit.
http://www.tsi-games.com/
Zdarte, mám problém u Darksiders. Steam verze kdo ví proč blbne. Ještě předevčírem to jelo normálně, ale dnes jsem to chtěl zapnout a nedostane se to přes intro. Najede THQ a Vigil Games a dál už jen černá obrazovka. Má někdo stejný problém či řešení? Díky za každý tip.