Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Matthew.J (11.10.2014 18:44): "Dělat se navenek lepší, než ve skutečnosti, je běžná lidská vlastnost a zejména před příslušníky opačného pohlaví pochopitelná."

wtf... koukám že soudruzi na EG pořád neumějí psát a když už se do něčeho pustí, tak je to pěkná sračka :D
Nevedel by nekdo o tak magickym miste, kde by se daly v dnesni dobe sehnat hry jeste v klasickych krabicich, do kterych se balily hry driv? Mam doma uz jen par kusu, o nekolik z nich jsem prisel kvuli stehovani a podobnym vecem. Dnes mi to prijde desna skoda a nektery kusy bych si rad dokoupil, ale nechci zadny klice nebo hnusny ruzny prebalovany krabicky. Jsem si vedom toho, ze je ebay apod., ovsem to taky nechci. Tam jsem se koukal na takovyho Dooma 2, fakt me mrzi, ze to uz sehnat nejspis nejde. No, kazdopadne to zkusim a treba se tu nejaka rada najde :)
@GodOfTheSick (11.10.2014 10:48): Něco bych měl, sice za ty roky grafiku a přehlednost totálně zprasili, ale mrkni na toto.

Můžeš si navolit filtry, řazení, platformu a u každé položky tam vidíš, na jaké další platformy ta která hra vyšla. Snad to vyhovuje tvým požadavkům. =)
Existuje nějaká stránka, kde se dá jednoduše zjistit na jaké platformy jaká hra vyšla? To znamená, že budu mít v jednom sloupci abecední seznam her třeba na C64 a v dalším sloupci budou uvedeny všechny ostatní platformy, pokud na ně hra vyšla. Zajímá mě to hlavně na C64, Mega Drive, SNES. Na Moby Games bych musel vypisovat název každé hry zvlášť, což je zhruba při 400 kusech nereálné...
@KRoman47 (10.10.2014 22:37): aha, Sleeping Dogs znovu kupovat nehodlám, už jsem si definitive verzi užil dvakrát a teď si raději počkám na dvojku, pokud jí blbci ve squeenixu někdy udělaj.
Štvou mě s těma jejich Triad Wars.
Měl bych dotaz na hráče Heavy Rain. Jak je to s tím DLC Chronicles: Episode One - The Taxidermist? Čtu, že majitelé Platinum a Move edicí jej aktivují přiloženým kódem a je již na disku, jinak se musí kupovat na PSN? Na počítači jsem se do klasického obchodu asi ani nedostal, že bych se podíval na cenu nebo tak.
@Say (11.10.2014 00:04): Tvl, já to nejedl. S trochou štěstí budu do pondělka Lead designer, protože nikdo jiný nezbude.

Ah, jak vidím, tak video je venku, škoda, že ten nejlepší okamžik tam není :D
Výherci giveawayů: LogiGun (JohnCZ)
InFlux (Karasman)
Linky pro aktivaci odeslány mejlem.
@Jack_Dark (10.10.2014 11:51): Necelé tři tisíce, FATka s 80GB a jedním DualShock3. Druhý hráč si bude muset vystačit s Logitech F510, který by měl fungovat v DirectInput režimu (bez analogových tlačítek (které nemá) a spouští). =)

@Walome (10.10.2014 11:49): Ono i když se mi vysere něco v záruce, tak pokud to není vyloženě nepoužitelné, tak se mi s tím nechce moc otravovat, i když později toho lituji, eh.
@Jack_Dark (10.10.2014 11:07): Kdyby jen z druhé ruky, ale tady fakt nevím, kolik lidí ho přede mnou mělo. Ono ale spíš záleží, jak se k tomu kdo choval no. PS2 jsem také měl minimálně ze třetí ruky a sviští i dnes a to jsem ho nešetřil, rok běžel skoro pořád.
@SíDžej (10.10.2014 11:11): AP, i když je to s ním občas těžký :) Deusovi se to podobá víc, je hodně příběhový. Hitman taky není marný, ale starší mi přišli lepší.

Pokud se hlavně plížíš, ani poslední Thief není vůbec špatný.

znova sem rozjel DE: Human revolution a je to boží, ale až to dokončím, chtěl bych si zahrát něco podobného, našel jsem si Alpha Protocol a novýho Hitmana...co je podle vás z těch dvou her lepší?
@Walome (10.10.2014 10:51): Díky, na to bych úplně zapomněl, to by mě mohlo bavit. =) Ještě jsem si vzpomněl na LittleBigPlanet, a Yakuza. No takže tak na rok už mám vystaráno, možná i na déle, hlavně aby ta PS3, tolik vydržela.
@KRoman47 (10.10.2014 10:47): Mě asi nejvíc (mile) překvapilo Red Dead Redemption. Nemám rád western, nemusím GTA (pětka tehdy ještě nebyla) a přesto je to fakt dobrá hra, jak gameplayově, tak i příběhově. Poťouchlých NPC je tam pořád fůra, ale dialogy mají hlavu a patu, je tam několik slušných dějových momentů a je to takové celé cool. A je to jedno velké, dobře zpracované klišé, což je vždycky klad.
Jaké další hry byste tak doporučili na PS3? Asi hlavně co není na PC.
Já mám v plánu zapařit tyto: Metal Gear Solid, Heavy Rain, God of War, Virtua Fighter, Tekken, Fight Night Round, zřejmě i to The Last of Us. Auta mám simulátory na PC, tak tam mě pak zajímají jedině ryzí arkády jako MotorStorm. Ještě nějaké nápady, co by stálo za to? Střílení do lidí moc nemusím, válečné vůbec ne.
Nápodobně .. Gothic jedničku jsem odehrál snad dvacetkrát a ostatní díly i Risena též několikrát :D Ale trojka už si mě neudržela, odehrál jsem sotva dvě nebo tři hodiny ... Minimálně ten začátek je děsně nudnej.
[neexistující příspěvek]: Já jsem fanda Piraní už od mala. Hrál jsem všechny Gothicy i předešlé díly Risen, ale trojka mě dost zklamala. Anglicky umím, ale čekám, že by mne to s češtinou mohlo chytit víc.