Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Tak Shadow Realms od BioWare bylo zrušeno. Říkám že v tomto případě že to je jen a jen dobře.

Hra měla nabídnout asymetrický multiplayer, ve kterém se čtyři hráči měli utkat s Shadow Lordem, kterého by ovládal pátý hráč. Ano, princip hry zní přesně jako Evolve, který se dočkal vydání včera.

Pridá niekto skvelo hodnotenú hru Sunless Sea?http://www.metacritic.com/game/pc/sunless-sea
@Drolin (09.02.2015 09:42): Taky na tu poličku moc nekoukám. Počet nedohraných her je zatím jediný důvod, kvůli kterému mě chytá krize středního věku. ;-) Ale blýská se na lepší časy, včera jsem odinstaloval Oblivion, takže zase pár her odehraju ... než nainstaluju Skyrim. :)
@Crash (09.02.2015 09:30): Sběratelova polička, digitální či fyzická, je smutná, pokud není hraná :). Zvláště, když jsou v ní výborné hry jak Zork a Cat Lady.

Ale jasné :). A sbírku mám možná větší, než by se mohlo zdát (menší výřez).
@90210 (08.02.2015 23:57): Ty holky to byl jasně nejslabší díl, o ničem. Ale vesmírný simulátory se docela povedly, vzpomněl jsem si na čas, kdy jsem hrával Frontier, Hardwar, první X-ko...A panove z Levelu překvapivě měli co říct :)
@Kvasa (08.02.2015 23:01): Kvasa rulezzzz

@90210 (08.02.2015 23:57): "vesmirny simulatory jsou me ukradeny" tak to hej ze ta to nezaujalo, ja naopak tento diel vysoko uznavam (jakozto desiatky/stovky hodin v roznych Elite/SW/WC/FS) takze to neberiem ako benchmark.

Cize chyba je u teba :-) .... to s holkami bol najslabsi diel ale zase zaroven najkrasnejsi takze v priemere to bolo OK, a nie ze nie!!!!!!!!!!!!!!!!

@M.a.t.t. (08.02.2015 23:03): HUŠ potvoro vlčia.
@Richmond (08.02.2015 17:39): Treba ja to sleduju a nebylo me jeste 30, ale popravde - vesmirny simulatory jsou me ukradeny, takze dil se simulatory jsem nedodival, navic tam byli jako hoste nejaci suldove z Plevelu. Nedodival jsem ani ty holky. Vlastne ti opravdu zajimavi hoste jako Andrew a Rybka byli v dilech, ktery byly zbytcne kratky a kraceny. Skoda, ze si Cerv ty nejlepsi hosty vystrilel hned na zacatek a ted, kdy se to naucil delat lip a dela to delsi, tam naopak nezve zajimavy lidi.
@Jack_Dark (08.02.2015 18:51): ad Underworld - tam mě štve, že pokud chci big box, tak vlastně minimum je 150 dolarů + poštovný. To jako mi přijde trochu mimo. Jako jsem ochoten zaplatit za papírovou velkou krabici, ale snad není nutné za to dávat 3 a půl litru :(