Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@leebigh (22.07.2016 21:01): Jak píší "jistý nadšenec". Copak nejsou nicky většiny zdejších známé po celém širém světě? Naopak ze stávajících redaktorů Score neznám nikoho... :)
[neexistující příspěvek]: "@Garret (09:48): Mít něco takového v 16 letech, tak si umím představit, že by pak chlap už ani nechtěl skutečnou."

Jenže vem si, pak kdyby to zkusil na realnou zenskou :D
[neexistující příspěvek]: Z aliexpresu máš i za 100 dolarů, kvalitní za 1300 :)).
@Drolin (21.07.2016 14:18): už se to stahuje, určitě vyzkouším když se mi ta hra podaří na nějakém tom emulátoru rozchodit.
---
@Walome (21.07.2016 12:14): spíš trhá, vagina (druhá už se začíná taky trhat), i to silikonové tělo okolo se trhá - několikrát již slepované silikonovým lepidlem, pravá ruka - z malíčku jí čouhá drát a z palce taky - ještě jsem se nedostal k tomu abych se pokusil zalepit;

té nohy jsem si všimnul až po vyfocení, v létě chodím doma jen ve spodkách a ještě když je fakt horko tak na sebe pustím ten tyčovej větrák


ten kocour my napřed taky chrápal mezi nohama tý panny - párkrát jsem ho tam načapal - a vyhnal - tak už tam neleze


více fotek panny - na redtube v mé galerii - na googleplus mi je zablokovali pro veřejnost; odkaz na můj redtube kanál je na hlavní stránce mého youtube kanálu

@Drolin (21.07.2016 20:40): Hatsune Miku, Warriors Orochi, Oneechanbara, Atelier série, Disgaea, Pokémoni, Catherine, Neptunia Producing Perfection, Gal Gun, Akiba's Trip, Harvest Moon...

Tady se teprve ukazuje japonská genialita. A šílenost. A uhozenost. A úchylnost.