Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Fight Club sleduju už jen ze setrvačnosti. Spíš se těším na pondělní Vidcast Vortex s Modrákem! A hPod už není taky co býval. Vidcast Vortex z těchle 3 vid/podcastů mám nejraději, nejen tím, že nedělají dementní fóry, ale i že jsou hodně informovaní a dělávají různá zajímavá témata a hlavně KVÍZY!!!
@Dunemaster (23.04.2023 14:47): Já bych řekl, že RetroNation jsou na vrcholu, ale otázkou je, jak dlouho se na něm udrží, protože přeci jen už ty nejatraktivnější hry probrali a už buď začnou prohrabávat ne tak atraktivní kousky, nebo se posunou do dob jen nedávno minulých.
Mě se nezdá, že se games.cz nějak nedaří, podle čeho soudíte?
[neexistující příspěvek]: Upřímně řečeno, taky mě už dřív překvapilo, že Games.cz ještě existují. ale upřímně řečeno, mě nepřekvapuje, že se jim moc nedaří. Například jejich "TOP čehokoliv videa" jsou vysílána v úterů od 15:00, takže v diskuzi jsou max. tak 4 lidi, kteří trpí samomluvou. Navíc, jsem v několika vidích po sobě slyšel hlášku, že "danou postavu / postavy si nikdy do party nevzal, ale kamarád říkal něco o tom, že je blbá, takže jí řadí automaticky mezi odpad." Nemluvě o tom, že zahájit žebříček nejlepších postav ze série Dragon Age prohlášením, že Dragon Age je debilní série, všechny postavy jsou debilní a pak se začít 5 minut bavit o God of War a Diablu... Sorry, tohle mi přijde dost pod úrovní například RetroNation...
@Jamajčan47 (23.04.2023 08:10):  Váš výsledek: 86 % bodů -  Yeti

Ale podívejme, to vůbec není špatné. Vypadá to, že herní průmysl bedlivě sledujete a dobře se v něm orientujete. Budeme neskromně doufat, že je to zčásti i kvůli tomu, že pravidelně sledujete naše stránky. Díky za to, máme vás moc rádi, moc dobře si uvědomujeme, že nebýt vás, museli bychom dělat nějakou „pořádnou“ a mnohem méně zábavnou práci.
KVÍZ: Zima je tady. Poznáte hry zasypané sněhem?

 Váš výsledek: 76 % bodů Odpovídali jste stejně jako 6,99 % a lépe než 75,80 % ostatních čtenářů. Yeti Ale podívejme, to vůbec není špatné. Vypadá to, že herní průmysl bedlivě sledujete a dobře se v něm orientujete. Budeme neskromně doufat, že je to zčásti i kvůli tomu, že pravidelně sledujete naše stránky. Díky za to, máme vás moc rádi, moc dobře si uvědomujeme, že nebýt vás, museli bychom dělat nějakou „pořádnou“ a mnohem méně zábavnou práci.
17 spravne, to sa da, zas tak extra tazke to nebolo :) Ak by to bol kviz modernych hier, asi by som bol v riti, ale takto... to este ide :)
Seknul jsem se jen u Sonica a Space Invaders. Přitom mi to ukazuje správnejch odpovědí 16 z 20? nějaké volaké čudné.
@Strady (20.04.2023 11:16):  Váš výsledek: 100 % bodů Odpovídali jste stejně jako 1,32 % a lépe než 98,68 % ostatních čtenářů. Vy nejste člověk, takovéhoto výsledku mohla dosáhnout jen umělá inteligence!
@Strady (20.04.2023 11:16): 80%. Toho z multiplayerové (už zase nevím zda to bylo z Fortnite, Apexu nebo nečeho jiného) střílečky jsem viděl snad poprvé v životě :) Jinak spokojenost, neuhádl jsem jen to, co jsem opravdu nevěděl.