Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@JohnCZ (24.07.2022 00:57): jako někdo kdo dal Oblivionu, Skyrimu a Falloutu 3 devadesát nesouhlasím, že stojej za hovno :) Ikdyž nedostatky mají, v některých aspektech výrazný. Ale nemaj na DH kdovíjak nízký hodnocení. V podstatě mi přijde z obecnýho hlediska vcelku akurátní.
U Oblivionu jsem nevylezl ani z prvniho tunelu a ve Skyrimu jsem nedokoncil ani tu uvodni cestu vozejkem... :D Asi tomu dam 0 % :o)
Hele a není prostě problém mnoha nízkých hodnocení bethesdích her v tom, že bethesdí hry stojej za hovno? Just sayin'.
@Charllize (24.07.2022 00:41): My to právě nepřeceňujeme, určitě nejsme uražení, právě se podivujeme nad tím, že to tak moc hrotíš. Takže se vlastně navzájem obviňujeme z téhož :-)
já ti samozřejmě neurčuju, co máš dělat, jen jsem ti úplně zadarmo poskytl alternativní náhled a dělej si s ním, co chceš :-)
@Charllize (24.07.2022 00:41): jen to hezky rozeber. Mě by to opravdu zajímalo, co tím myslíš, že to vidíš víc v detailu. Jinak je to jen takový plácání. Např. kdo konkrétně tady podle tebe záměrně dává hodnocení aby nějak ovlivňoval to globální? Kolik jich je?

Tvoje absence hodnocení nikoho neuráží, tak ze sebe zas nedělej ublížence. Co mi přišlo debilní, bylo to tvoje zdůvodnění. Jinak si hodnoť či nehodnoť co hrdlo ráčí.
@Paul (24.07.2022 00:30): To jsou hodně přízemní úvahy. Si připadám jak ryba co umi reagovat jen na světlo a ničeho víc není schopna.

Ale jinak pro mne to marginální není a ten problém vidím víc v detailu, abych tak řekl. Ale při představě co by se tu začlo dít kdybych ty detaily začal rozebírat se spokojim s tou rybou výše a nechám to vysumet.

A je fascinující jak moje absence hodnocení začne být rázem vnímána jako urážka.
@Paul (23.07.2022 21:36): neřekl jsem že jsi debil, jen že tvoje příspěvky na tohle téma jsou debilní, za čímž si stojím. Naprosto zveličuješ zcela marginální miniproblém a děláš jakoby tady všechna hodnocení byla zcela pokřivená hordou debilů co ti psychicky ubližují protože dali nižší hodnocení bethesdí hře než bys dal ty.
No, na Epicu mam mrte hier, ale hral som len jednu, tu ktoru som si tam kedysi kupil (Phoenix Point) a to je tak vsetko :) Vsetko ostatne z toho mrte je claim zadara :D
@Charllize (23.07.2022 23:49): a víš, žes mi teď otevřel oči? :-) Ne tak, že bych začal zastávat tvůj postoj, ale že mi skutečně došlo, proč bych se já nechtěl hodnocení vzdát. Protože kdybych nedal svoje vlastní hodnocení, a nadále pokračoval v navštěvování herních profilů tady na databázi, nutně bych časem přejal ono vyprůměrované hodnocení mnohem více za své vlastní, než když vidím, jak jsem to po odehrání viděl já sám.
@Dan9K (23.07.2022 23:18): Si přijdu jak ve skole clovece :D
Ale proste ne, čím jsem starší tak tím víc vím ze je nejlepší plno věci řešit radikálně, bez co kdyby, asi to je dobrý, mohl bych atd. Udělá to v celém problému definitivní pořádek a kromě vysvětlování nespokojencum je klid :)
@Paul (23.07.2022 21:36): taky si myslím, že je to spíš problém čsfd, než tady (tam to zase řeší množství lidí). Tady máme pořád komunitu a vesměs nadpůrměrně inteligentní lidi, takže to vidím jako problém, který neexistuje.

možná bych potíral pocitově lidi, co dávají jen 0 nebo 100, zas na druhou stranu i to je legitimní způsob hodnocení.

@Charllize (23.07.2022 21:06):  pokud ty sám nemáš odpor k tomu něco hodnotit, tak si myslím, že nejlepší řešení je tolik neřešit celkové hodnocení a nebrat ho tak moc vážně. Už vůbec ne žebříček, kde to skutečně může jedinec docela ovlivnit. Pro mě je hodnocení relevantní s tolerancí. Neřeším, jestli má něco 81 nebo 95, obojí vnímám jako hru, která by měla být kvalitní a beru tam, že je v podstatě stejná šance, že zrovna mně se to bude líbit. Ale abych úzkostně hleděl na to, že se nějaká moje oblíbená hra propadla žebříčkem o 20 míst kvůli jednomu blbci, to by mě fakt nenapadlo. Ber jako relevantní svoje vlastní hodnocení, dejmetomu porovnej to s tím průměrem, udělej nějaký svůj závěr (třeba "já mám pravdu a vy jste blbci", nebo "asi je to dobrý, jen to není nic pro mě") a nehroť věci, co za to nestojí :-)
@Paul (23.07.2022 21:36): Hele to ze hodnotis a přijde ti to tak v pořádku ti preju ale proč já mám poslouchat ze sem debil když to nedělám moc nechápu. Mne vůbec nezajima co je miniskulni, reprezentativní a podobne, proste mne jen serou lidi co to dělají.
@Charllize (23.07.2022 21:06): to množství lidí co tady nějak "upravuje" hodnocení - pokud to vůbec dělaj, což ani nelze s jistotou říct - je naprosto miniskulní. U naprosto drtivý většiny her s reprezentativním hodnocením to nemá prakticky žádnej vliv. Takže ten tvůj příměr je pořád stejně debilní.
@M.a.t.t. (23.07.2022 19:59): Však tak by to bylo nejlepší. Aby tam zůstali jen ty kazisveti a měli by pěkný zpraseny chlívek sami pro sebe.



@Paul (23.07.2022 20:23): Záleží co vylepšujes. Pokud mas něco rozbité a jde to spravit tak ok. Ale tohle je styl kdy ti sprejeri pomaluji dům a když to opravis tak ti to druhy den pocmaraji zase. Tak je lepší to nechat být protože to je marna práce která nikam nevede.



@Kunick (23.07.2022 20:38): Viz výše.

Vsak si hodnoťte, mne to přijde jako marnost nad marnost, tak mne taky nechte nehodnotit.
204 her na EPIC, nehrál jsem nic ale zkusil jsem pár minut KCD (nakonec zakoupeno na Steamu). Když se nyní dívám na hry v knihovně nejsou tam vůbec špatné tituly. Měl bych tomu dát šanci. Některé hry jsem zbytečně kupoval znovu na Steamu.
@Dan9K (23.07.2022 02:17): Tak ten důvod jsem už zmiňoval nekolikrat. Vadí mi ze tu záměrně i když v menší míře nekteri hodnotí nízko hru kterou maximálně viděli na videu jen proto aby to celkove hodnocení zkazili. Já vím ze to je obecný trend všude, jen v tak malé komunitě jako DH to ještě víc vynikne a přišlo mi ze udělám nejlíp když se toho účastnit nebudu.
A jinak ano, hlavně diskuze a sem tam přidám video, zajímavost nebo odkaz.
Epic ani nemám, takže žiadne hry. Pred dh som chodil aktívne na levelforum. Na scorefore som písal málo, lebo levelfóre ma to nebavilo a prišlo mi to tam celé pubertalnejsie a fekalnejsie.
@Charllize (22.07.2022 18:00): ale zaškrtávat dohrané můžeš, ne? :-)

Ale jako důvody chápu, teda ty relevantní, jako například ochrana soukromí (dá se určitě vyřešit jinak), nepotřeba něco hodnotit či prostě lenost.
Pokud je to jen manýra nebo potřeba bejt zajímavej, tak je to trochu o ničem :-)

Pak taky přemýšlím, že asi jediný důvod, proč tu jsi, je diskuse? Protože jinak bys mohl web využívat plnohodnotně jako neregistrovaný uživatel.
Z Epicu jsem nehrál nic, ani tam nic nemám koupené. Claimnul jsem jich jen pár, nechce se mi teď dohledávání přihlašovací údaje.

Snad by mě zajímala  Vampire: The Masquerade - Swansong , ale nemám na hraní čas a jinam než na gog nebo Steam to kupovat nechci. Prý to vyšlo i na Switch, ale pravděpodobně jen v jiném regionu (Japonsko?)
To je zajímavé ale možná né tak překvapivé zjištění, že alespoň podle DH se na epicu sbírají vcelku slušné a dobré hry ale nikdo jim je tam už nehraje.
@Paul (21.07.2022 22:41): 291 her, z toho 4 koupené (John Wick Hex, AC: Odyssey + AC3 Remaster, Tony Hawk Remake) vždy s kupónem.

Ten rozdíl možná dělají F2P hry? Sám mám minimálně aktivovaný Fortnite, Rocket League, SpellBreak a Fall Guys.
@JohnCZ (22.07.2022 10:50): No některé události tam jsou legendární, ne jen kekut :) Já tam vlezl relativně brzo po začátku (tehdy ještě to bylo score.cz/phorum). Pak jsem se přeregistroval, když to přešlo na scorephorum.cz. Dostal jsem na moderování Nostalgii, Občas píšu do Sportu, do Knížek, vyplním někdy anketu a to je tak asi vše. Líbí se mi, jak tam všichni stárneme (jako všude) :)
hmm o scorephoru slyším poprvé, nechápu..
scorpions šlo taky mimo mě..
já trávil čas na pctuningu a lapiduchu
@Richmond (22.07.2022 10:41): Já jsem mladší generace, takže jsem tam byl za svých pubertálních let spíše takový tichý pozorovatel a postoval tam naprosto minimálně. Vlastně bych se i hodně divil, pokud by mě odtama někdo znal. I když na některé srandy typu "lomítka of doom," "nie, kekut" a "Zan hledá holku" si pamatuju. :)
@Paul (22.07.2022 07:43): " A překvapuje mě že máš o tolik víc aktivováno než já, měl jsem za to, že mi nic neuniklo."

Tež na to koukám. A nejen Kwoky, dokonce i ty těch her máš o fous víc, než já. A to jsem si myslel, jak jsem v tom claimování poctivý...

@Cobot (22.07.2022 08:46): A jo, na ten jsem zapomněl, Shadow Complex jsem tehdá taky hrál. To byl úplně první Epic feebie dřív, než to začalo být cool.

@rikuhahl (22.07.2022 09:54): Já bych mu doporučil vlákno na Score Phoru s názvem "Otázky a odpovědi." Tam by se mu líbilo. :)
@Samariel (22.07.2022 08:19): Tak ale jako “dohrané” bys to označit mohl :) Případně si to přidat do vlastněných. Neber to špatně, ale ty nepoužíváš Databázi her jako databázi, ale jen jako poradní, či zájmové fórum, což není nutně špatně, ale je to přinejmenším zvláštní.
@Paul (21.07.2022 22:41): ...of 269. Nekoupil jsem ani jednu, občas mají různý profil jednotlivé epizody nebo verze hry.

Pro zajímavost jsem chtěl ještě vědět kolik jsem jich hrál, ale nevím jak v tom jejich launcheru zobrazit počet hraných her. Na Galaxy nejde odfiltrovat jiný spouštěče, který upřednostňuji (například Kingdom Come jsem hrál na GOG, GTA V na Steam, AC na uplay...). Takže z best of zřejmě FM 2020, Hitman a Shenmue 3
Ani nevím, že to umí vlastněné hry sečist. Na mobilu svojí knihovnu ani nevidím. Nechápu proč.

Jinak aktivované bych asi měl mít všechno co bylo zadarmo. Hloupej kdo dává, hloupější kdo nebere :)

Nejvic jsem hrál Into the Beach a trochu Subnauticu než mě unudila. Jinak nic. Jo vlastně ještě remaster Shadow Complex v době, kdy Epic skoro nikdo neznal a neřešil. Ten jsem dohrál. A ve stejný době zkoušel Unreal Tournament 3.

A kupoval jsem pouze dlc bundle ke Kingdom Come. Víc nic.