pipboy: Jo, já jsem si to poněkud spojil s tím slovíčkem "konkrétní" a pochopil jsem to, že myslíš tady na DH. Jinak na všech herních fórech se vyskytují hráči, kteří jdou proti téhle ochraně docela tvrdě, ale nevím, jestli si jen nestěžují a doma to zároveň vesele nehrají :)

Jinak Lady Stardust znám, ale její začátky na fórech Levelu už ne, ale prý to stálo za to.
Zajimavy ze sem si na LSD pri psani ani nevzpomel, mel bys na chvilu vysadit! :)
Oh, ty myslis ze tim "lidi kolem" jsem minil lidi *tady* kolem. Mno minil jsem tim lidi v okoli me virtualni malickosti.
pipboy: "tu" myšleno tady. Žádní členy nějakého jiného výslovného kolektivu se tu pohromadě pokuď vím nesdružují.
Kultura kriplu je rozumny kolektiv leda tak mozna v porovnani s diskusema ceskych hernich webu, ale vseobecne vzato se tehle myslence spis budu smat :)
Konkretne minim prislusnou cast osazenstva okouna.
Btw proc by sis mel nekoho vsimat "tu"?
Jaký rozumný kolektiv myslíš, smím-li se zeptat? Já jen že krom lidí se Sigilu, Kultury Kriplů a pár ostatních jsem si tu nikoho nevšimnul :)
No zrovna ted jsem na mysli jeden konkretni kolektiv relativne rozumnych lidi ktery se k tomuhle bezne nevyjadruje. (A pro kristovy rany nech "internetovy urvanky" na nejaky herni fora kde se vyskytuje lady stardust/sysshock, timhle vyrazivem urcite neni treba zamorit i zbytek internetu.)
Ber to ale tak, ze se vyjadrujou akorat internetovi urvanci. Kupni sila je v mlcici vetsine :)
osobne by me zajimaly nejake ty realne statistiky prodeji a ne marwelovo spekulace :)

Btw Ubisoftu porad padaji ty autorizacny servery, takze jestli ma kupovani AC2 nejakou vyhodu, tak to ze hrac dostane zadarmo vsecky DLC a nekolik starsich her aby moc nepicoval ze ho to porad vyhazuje :) Cili je otazka jestli se jim ta ochrana fakt vyplaci. (btw co se tak lidi kolem vyjadrujou k tomu tak opravdu malokdo je ochotny kupovat podobne vadny produkt)
Tak Assassina taky částečně obešli. Akorát se pak objeví myslím bílá obrazovka a hra už dál nejde :-)
Az to bude stat dve kilka, tak si to koupim a napisu koment.:)

Danny: Takze dalsi bod pro Ubisoft.:) Hraci se vztekaji (predevsim pirati, kupujicim se to nelibi, ale pokud hru opravdu chteji, stejne si ji koupi), v Ubisoftu si mnou ruce jak piraty prechytracili.:D
marwel: Co mi říkal známý tak u Silent Huntera to obešli jen částečně. Příběhové úkoly tam nejsou. Jsou tam jen nějaké dobové mise, pravděpodobně něco jako bonusové scénáře či co a nebo můžeš jen tak bezcílně plout :-)
Zapomněl jsem se zmínit, že právě to o té prodávanosti říkal právě Martin Schovanec :)
Mno, za sebe ti muzu rict, ze se prodava necekane dobre. Spousta tech drzkujicich, co hulakali, ze si to s takovym DRM nekoupi to stejne nevydrzela. Samy me to rikali :))
A to to minimalne dva z nich dohrali na konzoli.xD Ta ochrana musela dat Ubisoftu neskutecnou praci a docela rad bych videl jak je to s prodejnosti.

btw. Nepodarilo se nahodou tu ochranu u silent huntera prolomit?
Líbí se mi jak vzhledem k tomu, že na assassins creed 2 neexistuje crack tak to tady hráli jen asi tři lidi jak tak koukám :D:D
Mohl by mi někdo kdo hral dvojku celou do konce napsat do spoileru. O čem se na konci Desmond s těma třema ostatníma baví, když už je jen černá obrazovka a běží titulky? Stačí ve zkratce.
Silent: Jo, bylo to asi takové jakésik písmo. Nevím, co to už znamenalo.
montana: V tom Římě to bylo zvláštní no, takové sci-fi prvky do té minulosti neměli plést, bylo jich tam příliš. Ale úplný konec za Desmonda jako assassina byl slušný, ale tak nějak to bylo useklé.
Pro ostatní: Týká se to dvojky a ne jedničky.
Silent: No, v jedničce jsi pak bojoval s tím svým šéfem Al Mualim, co tě zradil. Používal nějaký ten krystal a rozdvojoval se apod. - prostě nějaká magie. Ke konci tě měli jako Desmonda zabít, ale ta doktorka se tě zastala, že tě budou ještě potřebovat. A nakonec sis ještě mohl prohlédnout na stěně nějaký obrázek - prý nakreslený krví, takže tam drželi někoho před tebou. To jsem nepochopil, co tím mysleli. . Bůh, Pipboy, Montana anebo Hex ví, jak to nakonec dopadlo v druhém díle.

Jen by mě zajímalo, co jsou zač ti doktoři, jestli se to vyjasní a proč tě vlastně drželi.
Tolister: Hlavne ten konec ani nejde pochopit, bo je to neskutecne stupidni nesmyslenej blabol, kterej v te hre nemel co delat :)
Silent: To bych ho asi zabil :-)
Ale možná bych to rozdýchal a stáhl si save z netu.
montana: Jednak sem nechapal ten konečný děj a jednak sem nechapal ve smyslu, že to bylo nepředvídatelné.
jj jednicka mela hrozny konec, prisel kamarad a dal new game a smazal mi save kde mi chybelo pouze vratit se do Masyafu xD
Tak už jednička měla divný konec a to jsem to hrál v češtině :-)

Ubisoft to prostě umí - to samé Prince of Persia. I když já je spíše nechápal, z hlediska zpracování, než z dialogů. Nevím, jak je na tom dvojka Assassinu.
Sem to dohral na Xboxu 360. A na tom konci sem nechapal a to sem to hrál v aj a těm dialogum sem moc nerozumněl.
To se mi nezda. Spis bych rekl, ze mas misi nainstalovanou, ale program si z netu stahne pouze neco, co tu misi otevre a umozni jeji hrani.
Udajne staci 54kb net. Rekl bych, ze to netaha nic, pouze to kontroluje spojeni a posila ulozena data. Jakou rychlosti to bude ta data posilat bych rekl, ze je jedno. Nejspis budes moct hrat dal a behem toho bude tvuj komp posilat ulozene pozice na servery Ubisoftu.
Pivo: Jo prave. Keby som mal stabilnu linku tak mi to az tak strasne neva, ale na upadanom mobilnom pripojeni (pada celkom casto, nehovoriac o datovom limite - boh vie kolko dat to taha) to fakt riskovat nebudem. Aj napriek tomu, ze zrovna u AC2 by som o tej originalke asi velmi nerozmyslal.
Kubulus: Kvůli té ochrany si to asi nekoupím, bo s mým netem bych byl furt v menu (i když teď jede slušně, stejně to nebudu riskovat). Maximálně po dohrání, pokud uznám, že mě hra bavila, si to koupím kvůli krabičky :-)
No oni jeste tu ochranu uplne neprolomili. Me ke koupi krom kvality vic nabudi takova nevedoma ocharana vyvojaru. Takovy Bioshock s crackem porad padal, takze mi nakonec nezbylo nez si ho koupit, HL2 zase nefungovala umela inteligence a u nekterych her je pekelne otravne tu ochranu obchazet (GTA4). To jsou veci, ktere me donuti si hru koupit. Pokud samozrejme nejde o hru, kterou jednoznacne chci, takovou kupuji ihned.

Pocitam, ze tu ochranu stejne jednou vypnou, to aby jim ty servery jely celou dobu se jim nevyplati.
myslim ze Pivo si to nekoupi, on si to proste "zahraje" :D
marwel: "Pokud si nejakou hru chces zahrat, tak te snad nejaka ochrana neodradi ne?" Mě jo. A když si to chce zahrát, může si to sosnout :)

Tohle bych ke koupi ani nepřirovnal. Je to spíš jako se nechat vědomě okrást kvuli tomu, že budeš moct na pár minut spatřit nebeskou bránu.

PS: Samozřejmě když Pivo chce, ať si to koupí, řekl jsem to spíš jako takové rýpnutí. Nesnažim se nabádat k warezu, ale v tomto případě ho chápu (a to si všechny hry poctivě kupuju!).
"Snad budeš mít dostatek rozumu a nebudeš si ten druhej díl kupovat :)"

Co je zase tohle za blbost? Pokud si nejakou hru chces zahrat, tak te snad nejaka ochrana neodradi ne? Pro me je AC prumerna hra a proto si ji kupovat nebudu, ale takovy Splinter Cell kupuju ihned v den vydani, ochrana neochrana.;)
no z tech 150 jsem jich dopredu pripravil asi 5 :) Ale vim ze to tak mam lepsi, jinak se praveze snadno zamotam.
pipboy: Komentář dobrý, i když to že sis ho nepřiravil dopředu je na něm docela viděť (imho vždycky když to vypadá že už skončíš, si najednou zas na něco vzpomeneš). Ta hra vypadá lákavě, nicméně to debilní DRM způsobilo, že si to kupovat nebudu. Škoda mno ..
To vypadá, že budu dohrávat první díl přibližně v době, co druhý díl zrovna vyšel na PC. A jak se dívám, tak ty vaše hodnocení proti prvnímu dílu jsou docela zajímavá. Mě osobně první díl dost baví a nejlepší jsou asi ty souboje, jen by mě zajímalo, co může být opravdu tak lepšího ve dvojce, když se jedná vpodst. o tu samou hru. Já si myslel, že to je něco jak Modern warfare 1/2. Asi bych to měl zkusit, abych si odpověděl sám :-)