Jestli bude i Psyx, taxme top tři a to už pak stačí jen nějaké cizácké křoví, ne? :-)
mám tento týden odpolední, takže se mnou počítejte až o víkendu...
Chuck: Uvidím, jak mi to vyjde a kolik toho stihnu. Ale na 80% budu moct.
Bursoft: V jedné věci Ti musím dát za pravdu - ve dvojce je Bullet GT opravdu rychlejší než Road King a v UC je to naopak. Ale svézt jsem se s Tebou nechtěl, jen jsem potřeboval odtahovku. :-) A jelikož jsi neměl naviják, tak mi jiná možnost nezbyla. :-D
Chuck: Ve skutečnosti to ale bylo tak, že já do tebe vrazil a místo aby ses odklidil na stranu, tak si mi zacouval na střechu a chtěl se svézt (protože tvoje auto tak rychlý není).. ale moc dlouho ti to nevydrželo :D:D
Chuck: Každopádně příště mi nejezdi po střeše, udělals mi šmouhu na Bulletovi :D
sorry, musel jsem předčasně odejít. miluju to chvíli, kdy vidím Chuckovu prdel před sebou a mám plné nitro :-)

Já myslel, že jste se všichni odpojili schválně, jinak bych klidně pokračoval dál.
Bohužel hoši, mám teď nějaký věci na vyřizování, takže snad jindy no..
Vzhledem k dnešní nepřízni počasí, která u většiny z vás způsobí, že zůstanete doma, nebylo by špatné to využít něčím extra zábavným, tj. závodem. Hm?
Say: PC mám čisté, prostě to na té GF 6600 128mb nejede plynule. Musím počkat, až příjde 9600 zpátky.

Trochu mě to ale zaráží u těch starších her. Třeba jsem měl rozehraného Prince of Persia - Sands of Time a ten byl měl na téhle grafice jet plynule. Takové GTA San Andreas (kvůli MTAčku) třeba ani nespustím. Vím, že ta grafika je dnes už slabá, ale stejně by tyhle hry měly jet.
Chuck: Ono to jede i na full detaily, ale často šíleně klesá FPS, že se to nedá hrát a je úplně jedno, jestli to mám na max nebo na min detaily. Štve mě to i mnoha jiných i starších her. Jedou chvíli krásně, ale jsou pasáže, kde FPS klesne třeba na 5 snímků a já netuším proč.
JohnCZ: A na téhle grafice, co teď momentálně máš jako náhradní, to vypadá šeredně, nebo Ti to nejede vůbec? Té druhé možnosti se mi moc nechce věřit.
Už mě pánové pěkně štvete! Takovejch novejch zážitku, o které jsem přišel :)) Chci si už taky zahrát, ta reklamace je nekonečná :/