včera to byl povedený mačík. ještě že jsem si počkal... :-) já toho victora fakt nenechal!
Chuck: Myslím, že jsem byli 4, kteří nemáme UC, ale jména si nevybavím.
Garret: A byl byl to jenom Say, který by se nemohl připojit? Bohužel ne i Bursoft, ale fakt je, že jestli se nepletu, tak tím to možná končí, takže by to zas takový problém být nemusel.

Hoši, opět supéér závod, občas (no, spíš často) docela kvalitní jatka a světové osobní souboje. ;-) Sejdeme se 27.12.

Ale tam nenaraziš na nikoho. UC má méně lidí, snad tahle výmluva pořád platí :-)

jinak Say už založil.
může mi někdo vysvětlit, proč se prostě nevysereme na Saye a nehrajeme mnohem lepší UC? alespoň tam člověk nenarazí na diany :-)

založte někdo, mně se nechce...
Say: No vidíš, prohánět se v UC a k tomu ve voňavých hadrech, to bude jízda! ;-)
bože, dyk to najdeš všude za kilo... ještě k tomu dostaneš Lenor s vůní mandlí. sou vánoce, napiš si ježíškovi...
Dneska nemůžu přijít dřív než v 21:00. Ale pokud se bude zase hrát až do 23:00+... :-))
Docela dobrá akce, několik soubojů by si zasloužilo zarámovat a vystavit :-)
Tak to zase nějak spadlo, ale neva. Dobra hra. Zítra repete=)
Mám origo v češtině, problémy s jazykovými verzemi jsem zatím nezaznamenal. Indian ale měl občas problém se ke mě připojit... Zkus se ho zeptat, jakou má verzi (i když stejně se mu dřív nebo později připojit podařilo).
Ja mam zakoupeno na Steamu a hraju normalne s ostatnima (a docela bych se vsadil, ze treba Chuck bude mit nejakou zde zakoupenou verzi).
Pročítal jsem část této diskuze a narazil na pár příspěvků o nepropojitelnosti české a anglické verze. Platí to stále nebo to patch 1.2 EU vyřešil? Přece jen od evropského patche bych čekal něco mezinárodnějšího.
S největší pravděpodobností také budu mít v pondělí nebo v úterý večer čas. Každopádně domlouváme se na jeden z těchto dnů nebo na oba?
Taky bych se přidal. V pondělí bych došel později ale v úterý není problém.
Škoda, tak snad to vyjde v to pondělí či úterý, to se mnou na večír můžete počítat.
Error! Vámi zadaný čas již uplynul! ;-) Ale jestli Ti šlo o zítřek, tak prosím ne, když jsem v práci. Myslím, že v týdnu by to mohlo výjít většině, protože před Štědrým dnem moc lidí nepracuje, natož aby studovalo. :-)

Aha, sorry, já jsem špatně pochopil, co jsi chtěl říct.
Datum: 18.12.2010 18:05:17

no hlavně počkáme na toho Psyxe nebo někoho jiného...
Chuck: OK. Díky, když jsem se tím zkusmo proklikal, tak jsem to myslím pochopil. Teď už mi jen zbýva dohrát kampaň (pro trénink).
Eru: Normálně ve hře v menu najedeš na "Síťová hra", "On-line" atd. Ten GameSpy Arcade je (snad se nemýlím) přímo součástí hry. Ten patch, o kterém jsem se zmínil, je dobrý především proto, že umožňuje chat mezi hráči před a po závodě, jinak ve hře není.
Pokud bych se mohl přidat (dnes ne), přes jaký program se k sobě připojujete?