Chuck: Jaký byl ten druhý zářez vůbec? S Bulletem v poušti v té debilní zatáčce po tom skokánku? Už si to nějak nevybavuju :D Každopádně mi to vůbec nejde, musím hrát asi častěji, páč vy v tom UC asi nějak zvedáte laťku :D
Bursoft: No jóó, ale to jsem měl káru tělesně postiženou, když neměla jedno kolo. :-))
Bursoft: Uznávám jen jeden, většinou Ti pomáhali Tvoji kumpáni. :-)) Takový Garret si mě na té osmičce vysloveně vychutnával! :-)

Mně net teda nespadl ani jednou. Holt HUAWEI je větší držák než ZYXEL.
Chuck: Jo, to bylo pekelné kolo. S Garretem jsme jeden čas vyletěli hrozně vysoko a já viděl půlku dráhy :D. Jinak, pokud jsem dobře počítal, příště si mám asi dávat bacha, co? Dneska mám na tobě dva zářezy :D
Nevím proč, ale čekal jsem nudu, ovšem dočkal jsem se pravého opaku. Hlavně pouštní bulletový masakr byl obzvlášť destruktivní a všechna kola byla neustále ve vzduchu. :-)
Chuck: No hele jako, myslím, že náš poslední duel na závodní trati, kdy jsem se ti držel pár cenťáků za zadkem (ale pravda, nepředjel), byl více než epic :D

Jinak pravda, víc než tebe ničím sám sebe, měl bych víc cvičit :D
Eru: 4fps? á, pán je gurmán :-)

btw, nerad to dělám, ale budu na startu. sice si pak člověk totálně rozhodí schopnost pro ovládání UC, ale co už...
Bursoft: Sis spletl majitele té káry, ne? Vždyť jsi v poslední době v té marné snaze pokaždé rozflákal tu svoji. :-P
Bursoft: Spíš než v okně tak sniž rozlišení a vystřeď ho. Mě to u některých her nabere i o 15 FPS navíc.
Každopádně, když už budu mít ten Level, tak UC zkusím v okně, třeba to nějak rozšlapu. Sice si nebudu moct vychutnávat, jak Chuckovi rozbíjím káru, ale co už, život je neúprosný.
Garret: UC mi jede lépe, ale... V závodních a akčních hrách je plynulost velmi důležitý faktor, jelikož často rozhodují pouhé sekundy. Na opačné straně barikády stojí adventury a tahové strategie. A Arcania na nejlehčí obtížnost se k nim také blíží. Proto se dala dohrát i na 4 FPS.
Večer také přijdu.

Osobně si LEVEL určitě nekoupím, jelikož stažená verze UC na mém PC vypadala jako slideshow.
Chuck: Nevím, jestli budu doma, takže radši nic neříkám. Kdybych byl, tak se připojím.
Indian: Já jsem ho pravidelně kupoval, když vycházel mini, plné hry jsem většinou nemusel, tak jsem si velký koupil, jenom když mě něco opravdu zaujalo. Ale od doby, co odešel Draken to šlo z kopce si myslím, pak od tam odcházeli redaktoři a už mě to vůbec nebavilo. Vždycky jsem se nejvíc těšil na Rybkovi dopisy :D
Sice to nerozjedu, ale ten Level si taky koupím, třeba do budoucna. A aspoň zjistím, jak moc se zhoršil od naposled :D
Protože zítra vychází Level... A to už se ke dvojce moc asi nedostanem=P
Jestli minimálně 5, tak to je super. Beru tedy UC a přesunuji se s diskuzí tam :)
Ugraugra: Preferujeme UC, ale pár lidí na to nemá comp, takže se poslední dobou zaměřujeme na dvojku. Nicméně čím víc zájemců o UC, tím líp, zatím se nás u UC sejde minimálně pět. Takže spíš jdi do UC, ale tam je potřeba si pohrát s registrací na Games for Windows Live, ale to je v diskuzi u UC popsáno, popř. Ti to někdo rád zopakuje. ;-)
Chuck: Dobře, tak stop. Nejdřív se zeptám - hrajete víc dvojku nebo UC? Když o tom tak přemejšlim, tak bych preferoval spíš UC bo to jsem ještě nehrál. Ale pokud to nemá dostatek lidí... jde mi hlavně o ten mulťák.
Neposuneme ten turnaj na zítřek, tj. 26.12.? Nějak se mi plaší Road King v garáži a nechce se nechat ukecat, že má ještě spát. :-)
Já se velice, velice, velmi omlouvám, ale ten vánoční shon mě totálně zešrotoval, takže nějak nestíhám, ale toho 27. bych už mohl vyjet s vámi.