Chuck: Stáhneš patch a crack. Poté nainstalouješ hru, nespustíš ji (pokud ano, nainstalujou se drivery starforce) a rovnou tam hodíš patch a crack. Poté už by to mělo jet.
chuck: asi že se to nemá spouštět ještě než tam dáš ten crack, ale já Sayi obecně nerozumin tak nevim :-)
Můžete mi prosím ještě někdo zopakovat postup pro instalaci toho patche a cracku odtud (vím, že je to ten první a třetí odshora)? Jde mi o to, že Say říkal něco o nějaké zásadě ohledně (ne)spuštění a já to tu nikde nemůžu najít. Kámoš se totiž k nám hodlá připojit a býval velmi dobrý soupeř, ovšem já ho ještě nezažil, až dneska při krátkém večerním tréninku.
Založil jsem a čekám na zázrak.

Sayi nechej tanků. Vicu, Psyxi, Garrete, atp. kde je vám konec?
Eru: Taky mi to nejde, prý hra neexistuje. A to jsem to předtím zkoušel, ale byli tam jen dva, tak se na to asi taky vyprdli. A já je budu asi následovat.
Před časem jezdil s námi a kvůli případnému pokračování si tu založil účet. Takže možná bychom mohli jít k němu.
Say: To zvládneš. Já se taky klidně na chvíli vzdálím z černobylské elektrárny, kde mám nějaké povinnosti. ;-)
Chuck: Jestli se zase nezapomenu u tanků... A raději FO2 teda.
Psyx: Nemysli si, já si taky hned neuvědomil, že s truckem se neprotáhnu ani omylem, ale zavčas mi to došlo, že mám zrovna jeho. Ale když jsem viděl Tebe, jak jedeš dopředu, ono nic, tak dozadu a znovu dopředu a ono pořád nic, tak jsem vyprsknul smíchy. :-))
Chuck: To mi povídej, ani dneska jsem ten přívěs nerozbil, snad příště :-D Nejspíš jsem byl v tu dobu dokonce první a pak šup ho, přímo do toho všivýho přívěsu, restart přímo před něj a takhle jsem tam byl seklý... Napočítal jsem do deseti, vycouval a v klidu si dojel pro poslední místo :-)
Musím uznat, že UC je pro FO2 dobrý trénink. Jelo to dneska dobře (na moje poměry) =)
Oproti včerejšku se mi forma trošininku zlepšila, asi si mě přece jen podávalo méně soupeřů. ;-) Pro mě největší zážitek byla marná snaha Psyxe podjet s truckem plošinku. :-D Když jsem z dálky viděl, jak se znovu a znovu rozjíždí a snaží ji podjet, myslet jsem, že se vybourám. :-D
JohnCZ: Fajn, díky. Tenkrát se mi tam nevloudil, tak se budu tiše modlit, aby to klaplo i u ní.
Chuck: A pokud tam ten šmejd (Starforce) zůstane, použij tohle... Odstraní to Starforce kompletně ze systému.
Chuck: Oba patche? Jeden jediný! Asi 15x se to tu stále omílá dokola (doufám, že to DH 2.0 pořeší), ale....
- instalni hru
- aplikuj patch Patch v1.2 Official EU
- aplikuj crack
- pak teprv spouštěj hru.
A jestli schytals StarForce, tak nevím jestli uninstall pomůže=/
Indian: Jo, hra se jí spustí, akorát u MP tam není ten chat, takže to běží tak, jako by tam nic nového nebylo.

Say: Tak to teda přeinstalovat a nespouštět do doby, než tam ty oba patche budou?
chuck: mam tam ten patch 1.2 a šlape mi normálně... a to mam sedmičky
chuck: nemohl sem díky netu, ted zevluju u kamaráda :-) jo dudáčka sem dneska měl a nebyl špatnej ;-)
bursoft: hele dvojku mam pořád nainstalovanou a nehodlám to jinak měnit takže mužu klidně jezdit jí... nějak mi to nevadí

chuck: já budu trénovat! :-)
Indian: O UC mi ani nemluv :( Za prvé to nerozjedu a za druhé tam prý není Bullet nejlepší auto :(
chuck, bursoft a spol.: těšte se, brzo bude pořádnej internet a UC :-)
Bursoft: Něco se tam odehrávalo ve stylu plech na plech, ale myslím, že jsi mi káru nerozflákal, akorát si ji asi poslal někam na konec světa. :-)