Chlapi, konečně mám tu grafiku, takže s vámi určitě někdy zahraju. Dneska ne, je tu návštěva, ale příště určitě. Už půl roku se těším, až si konečně s vámi zase zajezdim.
Na přihlášení počkám ještě do 18:30, jinak se mnou už nepočítejte.
Jestli neusnu, taxe připojím taky. No liferů je tady více, naposledy se nás v pátek sešlo tolik, že nestačily sloty ;-)
Já bych to taky radši dal až v neděli. Minulej tejden jsem se nakonec nezúčastnil, protože Plzeń hrála o postup...to jsem si prostě nemohl nechat ujít!
Já bych snad teoreticky mohl, ale obávám se, že v pátek ta účast bude dost mizerná. Viděl bych to spíš na neděli, ale ta minule taky moc dobře nedopadla.
Say: Můžu.

P.S. Jelikož jsem poznal, že být zakladatelem není žádná sranda, pokud mají mít závody zábavné, naplánoval jsem si 45 (počet tratí) závodů dopředu a úspěšně je otestoval. :-)

EDIT: Tak snad jindy. Co třeba zítra ve 20:30?
Angelo: HaHaHa.

EDIT, 20:10: Abych jenom nespamoval. Doteď se uživatel Angelo nepřihlásil, aby si zkontroloval jestli někdo napsal nějakou odpověď. Myslím, že ho už do budoucna nemusíme brát vážně.
Jestli má někdo chuť dát si pár jízd, tak kolem 18ti budu mít čas.
Indian: Jak jsem již psal, párkrát se v nejbližší době zkus připojit. Např. jednou denně v průběhu následujícího týdne, abys zjistil jestli se ti to v současné době děje vždy, většinou nebo někdy. A pokud by se ti to dělo moc často, možná bys měl zkusit reinstall (po zálohování savů).
eru: po netu nehraju skoro vůbec, jenom s vámi a nic sem od posledně neměnil. Prostě když se snažim vyhledat hru ( jak nvšechno tak i jenom závod ), hra přestane pracovat a musim jí ukončit.
Nevíte někdo, z jakého důvodu nemůže zakladatel hry osobně vyhodit někoho z týmu, ale musí se o tom hlasovat? Vůdce by snad měl rozhodovat o svém týmu sám, ne?

Indian: A když hraješ MP s "cizími" lidmi, tak ti to funguje? Jestli nehraješ, tak bys to měl jednou za čas skusit a ověřit (připojení, ne hraní). Případně ještě: Od doby co jsi hrál MP naposled, měnil jsi něco (např. verzi hry, nový patch, nový operační systém)?

Angelo: Vzhledem k tomu že ses tak vehementně snažil domluvit závod a nakonec ses tady neobjevil, doufám, že máš aspoň dobrou výmluvu.
Indian: Nesmíš vyhledávat všechny hry, pouze závody (RACE).
Indian: Musis se pripojit ke friendovi do hry, ne? Mam dojem, ze v F2 hledani pada obecne.
eru: jakmile najedu na online hledání, přestane mi program fungovat a ukončí se
Angelo: Běžně se jezdí od 20.30. Což je čas se kterým počítam. Mohl bych tu být i ve 20:00, ale dříve určitě ne. Pod jakým jezdíš nickem?
Angelo: Jestli se do 18:00 přihlásí minimálně dva další uživatelé, tak pojedu. Jinak se mnou nepočítej.
Say: Právě že se mě to na nic takového neptalo, nehledě na to, že jsem k tomu ani žádný klíč neměl. Tahle verze prostě byla ta nejjednodušší a bez problémů, prostě čistá instalace BEZ zadání CD klíče a pak jsem mohl placku klidně zahodit. Přece jen pár her se Starforce mám - Made Man, DtS, UC atd., takže vím, co to obnáší, když tím je hra chráněna.
Chuck: Měl, jenom o tom nevíš. Ptalo se tě to, že chce ověřit platnost klíče?
Chuck: To spíš patch (opravuje nějaké bugy), ale bez cracku bys měl Starforce (majitelé Win7 by si neškrtli) a všichni, kdo hrají MP musí mít stejnou verzi exe = cracknutou.
Indian, Bursoft: V preferování MP FO2 před UC jsem s váma za jedno.

Ad Starforce. Má ho FO1 a FO2, cracknutý exe (flatout.exe či flatout2.exe) ruší jeho spuštění instalace před prvním spuštění hry. A vůbec... Je to legální? Ebbe a spol.? Protože bez cracku by nikdo FO2 nespustil. A je takových případů víc. Co co?!
Bursoft: V tom případě kámoš má tu verzi 1.0, protože já mám dvojku právě od něho a ke hraní placku nikdy hra nechtěla, tudíž ani ten Starforce nemá. Jinak, pokud se to kámošovi zadaří rozeběhnout s tím patchem a crackem, v což pevně doufám, tak bychom mohli zkusit MP mj. i s Tebou. ;-)
Chuck: Já myslím, že drivery Starforce jsou ve všech verzích FO2 co vyšli. Tam jde o to, že když do hry nainstaluješ ten patch 1.2 (který musíš doinstalovat do každé verze), tak to po tobě chce vždy originální CD (i když třeba verze 1.0 z ABC už asi nějaký crack měla, páč jela bez CD a nic po tobě nechtěla) a tím pádem se spouští i Starforce. Takže pokud kamarád hrál verzi bez patche, tak přeinstalovávat nemusí podle mě, ale jestli hrál s patchem, tak by bylo dobré dostat z PC ten Starforce.

Jinak co se mě osobně týče, UC po MP taky hrát nebudu (i kdybych v budoucnu už měl nové železo), prostě se mi nelíbí ten burnoutovský styl hry, který do FO podle mě nepatří, ať je to zábava jaká chce, na FO2 to prostě nemá.
Vic: Hráli jsme hodinu. Co máš proti cracku, když ten pro FO2 používají asi všichni?
Povedlo se vám vlastně včera zahrát ? Já multi 2 hrát nebudu kvůli technickým důvodům (padání hry,nutné crackování)
JohnCZ: Tak to on jí nesčetněkrát hrál, takže ho to v tom případě nemine.
Chuck: Pokud ji už jednou spustil, tak určitě ano. Pokud tam jentak ležela, tak myslím, že to není potřeba. Ale doporučoval bych ji radši přeinstalovat a prohnat comp tímhle (odstraní to starforce ze systému).
JohnCZ: Tak těch verzí je asi opravdu nějak hodně. :-/ Ještě doplňující a poněkud blbý dotaz, ale pro sichr - pokud on tu hru má už nainstalovanou, znamená to, že ji kvůli tomu musí přeinstalovat? Předpokládám spíš, že ne, protože já jsem to (snad) nedělal. Na to si totiž nějak nemůžu vzpomenout. :-(
Chuck: Já ale verzi z ABC mám a tam ten Starforce je. Právě ta nutnost nespouštět hru, před aplikací medicínky, je díky té pitomé ochraně.
JohnCZ: On má originálku z ABC a tam Starforce není, ale asi ten postup, který uvádíš, bude platný všeobecně.

Díky oběma!