Eru: V týdnu večer, 20:00 až 20:30

Tak co, dáme zápas? Eru píše snad každýmu na DH tak už by nás měl být dostatek, ne?
Popkec: Ale bylo tam i hodně nedělí, což si myslím, že patří mezi termíny nejlepší.
Ke zprávě od Eru: Myslím že každej kdo chce hrát si toho už všiml :).

Dřív jsem hrával téměř vždy, pak to bylo slabší a teď mi odešel pc. Mohl bych to sice nainstalovat na NB ale moc se mi do toho nechce, zvlášť kvůli tomu, že se neustále střídalo mezi 2/UC. Fakt je ta účast tak špatná? Kolik vás bylo na poslední závody? Navíc si pamatuju debilní termíny, pátek/sobota večer...
Hups, sry chlapi. Zažral jsem se do Brotherhoodu tak, že mi to úplně vypadlo. Příště ale snad zajezdím ;)
Zdá se, že ten zájem asi opravdu opadává. Informace byla včasná, ovšem pokud zájemci nemají obě hry zaškrtnuté jakožto sledované, tak je možný, že se to i tak nedozvěděli. Nebo je lepší to obesílat DH poštou jako např. tu výzvu k achievu? Obávám se, že by to stejně nepomohlo.
JohnCZ: V dnešním závodě opravdu ses předvedl. To si budu ještě dlouho pamatovat.
chuck: já jsem určitě pro dvojku a v neděli se budu těšit na pořádnou jízdu! :-)
Proč ne, ale tak 2-3 dny dopředu musím vědět. A raději FO2 samozřejmě.
Nedáme už konečně závod, kde by se nás sešlo aspoň pět? Je středa, tak bych navrhoval neděli, aby to bylo v dostatečném předstihu. Možná bych dal přednost dvojce, mj. ji teď jezdím dost často po síti, ale s "cizinci" to není ono. Ale pokud bude převaha fanoušků UC, určitě neodmítnu.
Díky za hru. Bylo to supr, jen ten Chuck tam nějak chyběl. Já se du zase vrátit do s Eziem do Florencie...
Mě ta mrcha zase vykopla!

Chuck: A budeš ještě hrát ?

Btw nemám zkusit založit?
JohnCZ: Sorry, ale já se už pak nevracel, takže proto jsem nebyl k nalezení.
Eru: No vypadá to klasicky bídně, takže já asi zkusím založit a uvidíme, jestli se někdo přidá.
JohnCZ: Doporučuji ti ještě před matchem zkusit jestli ti hra nepadá (tedy hru zapnout, k někomu se připojit a jestli závod začně úspěšně, klidně to hned vypnout). Pokud padá, zkus podobný postup s tím rozdílem, že budeš zakladatel.
Halo halo :) Johník by si taky rád konečně zajezdil, pokud vám to tedy nebude vadit ;)
Eru: Zatím se mi neozvali, takže radši počítejme s tím, že nebudou a kdyžtak se necháme příjemně překvapit. :-) Ale oni by spíš byli jen jako takový doplněk a předpokládám v klasickou DH sestavu - Ty, Bursoft, Psyx (popř. Garret), Indian, popř. i Akhera aj.
Say: HZO Sayi ještě včera večer jsem psal, že pokud někdo ví, že v pátek nemůže, ať to napíše taky. Proto děkuji za bleskurychlé upozornění. ;-)
Eru: HZO? *škrábe se na hlavě* Každopádně zítra nejdřív ve 21:30, dřív určitě nemůžu.
Já bych určitě jel a pokud by to vyšlo, přidali by se moji dva kolegové z práce.
Kdo má zájem a o zítřejší match 20:30? Pokud někdo z častějších spoluhráčů 100% ví, že nepřijde, mohl by to sem (nebo mě do pošty a pak zde přidám souhrn) napsat?

P.S. 24 hodin (a kousek) je snad dostatečně včasné oznámení předem.
Tak vyjde aspoň dnešní neděle? Jestli ne tak od pondělí do čtvrtka nemůžu.