Chuck: ach...tak to je blbe, protoze UC nerozjedu :(:( ...ale byl bych rad kdybych se teda aspon obcas mohl s vama zapojit do dvojky..
Proxy: Problém bych viděl v tom, že se tu z dvojky pomalu ustupuje a přeorientováváme se k Ultimate Carnage. Přesto se nás tu u dvojky občas pár sejde, ale obávám se, že to bude mít sestupnou tendenci.
byl bych rad kdyby mne tu nekdo odepsal co nejdriv :D s cizima lidma mne to uz nebavi a s lidma ktere znate a s kterymi pak o tom muzete kecat je prece jen zazivnejsi;) iNFiNiTi
Cus! ... vidim ze tady se uz tak nejak vsichni znate, a podle prispevku asi spolu hrajete online? ...kazdopadne hledam nejakou partu bychom treba se vzdy domluvili 8 lidi a zalozili hru. Btw ve hre mam nick: iNFiNiTi ...(ted sem zacal hravat celkem casto po netu, i driv sem hodne hraval, tak mne mozna nekdo znate) ...hledam skilly a ne zadne zelenace:D
Asi jo, myslel jsem že je to dneska a tak jsem se šel omluvit a hle, vy už jste si to odjezdili včera.
Jo to bylo včera, aha :). Vůbec jsem si toho nevšiml a to se na diskuzi dívám každou chvíli.
V pohodě, moje blbost. Měl jsem si nejdřív ověřit, jestli mě vůbec hra nechá použít můj nick. Ale nainstaloval jsem ji teprve dneska a zjistil jsem to až pozdě... Tak snad budete mít laciný terč někdy příště.
Kurcatovium: Tak se nečerti. Neboj, Eru byl zprdnut. ;-) Sice to z toho Tvého nicku moc patrné nebylo, ale třeba já a Psyx jsme Tě poznali hned.

Jinak dobrý závod, možná to chtělo trochu víc obouchaných plechů.
Nebylo to špatný, ale ty závody mě nějak neberou, radši bych nějaký arény. Ta byla jen jedna a na tu mě to vykoplo, takže jsem měl smolíka... Ale tak snad příště.
vykoplo mě to, ale stejně už bych končil. pár pěkných momentů tam ale dneska bylo... .-)
Ono mě totiž hra můj nick neschroustala (moc dlouhý, tak jsem ho musel zkrátit). Každopádně teď už na to kašlu, kámoš mi mezitím hodil invite na Killing Floor...
kurcat: To byl omyl, mel si jiny nick nez si mi psal, ze budes mit.
Pokud je místo, rád se přidám. Pokud ne, aspoň bude v álejích méně šrotu :-)
Už vás mám hledat?
Eru: Já jsem to asi přehlédl, protože o dnešku vůbec nevím. Takže když se vejdu na startovní čáru, nebudu chybět.
Připomínám dnešní závody ve 20:30. Zakladatelem budu já. Přihlášení: Eru, Say, popkec, Karasman, Redfield, kurcatovium. Všichni zmínění uživatelé se v FO2 objeví pod stejnými nicky mimo uživatele Redfield, ten jako Lunchbox.

Ještě někdo by rád přidal? Např. Chuck? Psyx? Garret? Garion? Bursoft? JohnCZ? ViRus? DeformPyrin? joddy?
Bursoft: Jasně, to nejdůležitější napíšeš až na konec. :-D Hm, taky bych měl takové aktivity vyvíjet (kromě té poslední, že?), ale zatím si vystačím s činkami a houpačkou na břicho. Nato, že to byl novoroční závazek, ho zatím plním! ;-)
Chuck: Jó, kdyby tak slečny, tak na ten počítač ani nepáchnu :D. Spíš se flákám po venku a vykecávám, ale s rostoucí venkovní teplotou se snažím kompenzovat těch několik měsíců nicnedělání během zimy. Takže mimo to vykecávání začíná období fotbálků, kol, častější vysedávání u Svijan apod.. plus "ty slečny" :D
Bursoft: A to ty slečny fakt nemůžeš aspoň chvíli nechat na pokoji? Dopřej jim tu pauzu, popř. za sebe pošli náhradu. :-)
Chuck: Když ono je to těžký, zvlášť teď, když už konečně začíná být normální počasí. Eru mi opravdu psal a také je pravdou, že v 90% matchů nejsem doma a ve zbylých 10% na ně zapomenu, když dělám něco jiného na PC. Proto tu nepíšu ani nepotvrzuju účast, spíš to řeším tak, že když jsem doma, tak se prostě připojím, pokud je volno ;)
Eru: To ani nečekám, že tím něco změním, ber to pouze jako žoviální šťouchnutí. Ještě dodám, že to střídání ve dvojce je někdy k úžitku, třeba takový Curling, kdy se hráči můžou na rozdíl od UC strkat (myslím tím ty hrací kameny).
Jelikož závodníci jezdí každé kolo postupně... né jako v UC najednou.

Nedalo mi to :-)
Karasman: Akrobacii jsem si oblíbil teprve nedávno (přišel jsem na to, že když po vystřelení řidiče nedržím šipku dopředu, tak létám dále a rychleji), ale vím že ji ostatní hráči moc nemusí. Také je problém, že akrobacie trvá v MP moc dlouho, jelikož závodníci jezdí každé kolo postupně.
Karasman zas tak malá pravděpodobnost není, pouze pokud by se naskytlo něco neodkladného, tak bych nemohl. Ale jak na vás koukám, tady jsou jen závodnická esa, proti kterým se absolutně nechytnu. Já na to závodění moc nejsem, mě spíš bavily skoky do dálky... :D
Chuck: Bursoftovi jsem teď nepsal, jelikož už před pár týdny tvrdil, že když jezdíme tak nikdy není doma.

P.S. S velkou pravděpodobností se k nám ve středu připojí i uživatel Redfield, s malou pravděpodobností Karasman.
Chuck: Ona je o level výš, tanky si se mnou taky nechce zahrát=(
Eru: Jo, myslel jsem Akheru. Ona Ti fakt napsala, že nemá zájem? To jí musím promluvit do duše. ;-)
Eru: Ok, zajímalo mě to. Však u mě to bude taky jeden z důvodů proč jsem posledního půl roku, rok nehrál.
Ze zatím došlých odpovědí se jako nejbližší nejvhodnější termín jeví středa 30.3.2011, 20:30. Prosím co nejdříve o potvrzení nebo zamítnutí účasti. Děkuji.

Pzn. Pokud by se nás sešlo více než je kapacita jednoho závodu, přednost budou mít ti, kteří mi již odpověděli nebo teprve odpoví na moji poslední zprávu (o FlatOut 2).
Aha, já myslel že těm aktivním, těm co to mají ohodnocený je mnohem lepší nápad... Jo dneska se mi do toho nechce, proč ale neříct dopředu kdy... pokud se to domluví třeba už na ten den tak si toho třeba já nevšimnu... podle mě je nejlepší to navrhnout chvíli dopředu a díky sledování by si toho všiml každej...
popkec: Dnes ještě ne, až budu mít více statistických dat. Jenom nastíním, že 8 míst asi bude brzy málo a budeme se dělit na 2 souběžně hrající týmy.

Každému ne. "Jen" 90 uživatelům, kteří hru mají ohodnocenou, byli aktivní někdy za posledních 14 dní a nejsou to úplní nováčci.