Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oznámení

Tak sup sup, at uz je schvalovaci rozhrani tak propracovane :))
Poprve mi nekdo vratil kvuli tomu hru a hned me to nakrklo :)
anthraxCZ: Bohužel naše schvalovací rozhraní ještě není tak propracované, aby se v něm dalo měnit vše. Proto třeba vývojáře většinou vracíme. O dalších 7 dní to není, máme zvýrazněné ty návrhy, co se vrátily z opravy a ty děláme přednostně.
Chápu to u chyb rozsáhlejšího rázu, tzn. když je například špatně popis nebo víc kolonek, ale takhle mi to přijde zbytečný..
Mám dotaz: Proč když je u návrhu špatně jedna prkotina, například u mě místo vývojářů EA Canada jsem napsal EA, proč to prostě neopravíte a neschválíte / dáte do databáze? Vždy to vrátíte zpě na opravu a podíváte se na to až za nějakých 7 dní zase.. Vždyť takhle se šíleně prodlužuje už tak dlouhá verifikace profilů her, podle mě by nebyl problém to prostě přepsat a schválit..
Bylo trochu upraveno pravidlo pro Datum vydání hry - "uvažuje se první datum vydání v anglické verzi hry (Evropa, USA...).". Tak to mělo být asi od začátku, byla to moje neprozřetelnost - datum vydání v Evropě je často až zbytečně opožděné (zvlášť u starších her) a většina lidí už to instinktivně stejně vyplňovala takhle, je to asi logičtější.
NOVINKA: Tak nám v seznamu her a žebříčku přibylo uživatelské hodnocení ve světle modrém čtverečku...
Tak jsem to po kratším přemýšlení zase z důvodu bezpečnosti zrušil, pokud tedy chcete zůstat trvale přihlášení, tak se neodhlašujte tlačítkem, jinak je třeba zase trvalé přihlášení nastavit. Díky.
Dělal jsem nějaké změny na tom trvalém přihlašování - pokud jste se odhlásili tlačítkem "Odhlásit", tak se vám zrušilo zcela a je třeba ho znovu nastavit v nastavení, nyní už ošetřeno - když se odhlásíte pouze se deaktivuje a po přihlášení už je zase aktivní.

Akhera: Přece vám pořád nebudeme kazit radost z objevování nových věcí...:)
Hele, přidali jste u uživatelů seznam přidaných her a ani jste se s tím nepochlubili! :) Dobrá práce!
NOVINKA: V nastavení uživatelského účtu si nyní můžete zapnout Trvalé přihlášení.
MCZ: taky si myslim že tam nejsou potřeba, jen mě zajimalo jestli se s tim počítá nebo ne..
NOVINKA: U editace hry můžete na konci před odesláním návrhu uvést, co vás k editaci vedlo. Lze tak předejít nedorozuměním. Díky MCZ za nápad.
Lord: Galerie bude až se udělají daleko důležitější věci, popisky uvidíme.
chtěl bych se jen zeptat kdy přbližně budou spuštěný galerie ke hrám a jestli se k jednotlivejm screenum bude dávat i nějaký text (popis)
První z dlouhé série nepopulárních opatření:

#1: Důvodů že nestíháme schvalovat hry je víc, za prvé je jich moc (což nevadí), za druhé většina z nich nemá obrázek. Proto jsme se rozhodli těm, kteří nevyplní obrázek u hry "strhávat" 1 bod - což znamená že za přidanou hru budou moci získat maximálně 4 body (v případě správných údajů a pěkného popisu). Je to napsáno už i u přidávání obrázku. Neplatí to samozřejmě zpětně, pouze u her přidaných od této chvíle.

#2: Zjistili jsme, že je nutné bodově motivovat nejen uživatele, ale i sami sebe. Schvalování her je poměrně vyčerpávající práce, je třeba zkontrolovat údaje, opravit text, často doplnit obrázek. Čas na přidávání her takový člověk už opravdu nemá. A jelikož hry už neschvalují pouze admini, ale i vybraní VIP, tak jsme se rozhodli za schválení hry dávat 1 bod schvalujícímu. Platí od teď. Brzy se snad také rozroste počet VIP uživatelů, máme už pár tipů.
Tak občas se stane, vem si, že přece jenom těch schvalovaných her je teď hodně, tak se takové kiksy občas stanou.
Stale je tam par duplicit. Ale co som si vsimol, tak sa uz par krat stalo, ze aj ked jedna hra uz bola v zozname schvaluje se, tak niekto tam AJ TAK pridal tu istu hru :) Ludia, no :)
Ale bylo to těsné, docela mi těch ostatních návrhů bylo líto - snad už se teď ty duplicity se seznamem schvalovaných nebudou vyskytovat. :(
ber při výběru v potaz, proradný admine, že bezkonkurenčně nejvíc škemrám o vydání :)
už by to chtělo zvalidovat jednoho z oněch 4 Falloutů 2, aby konečně někdo nakopal The Longest Journey na špici prdel...
akorat jsem chtel jit podekovat kdyz me bezna rutina poctila chybovym hlasenim :)
Zprovozněny statistiky hry konečně v rozumné podobě (viz. třeba tady). Je to jen základní verze, která se postupem času bude rozšiřovat, mám s nimi velké plány, ale pro začátek to zatím stačí (ano tlačí mě čas:)).
V přehledu (pouze) svých komentářů v uživatelské sekci nově vidíte, kdo vám dal +/- ke komentáři...:)
Upraven vršek stránky, bylo třeba místo pro menu a myslím že to i vypadá lépe...;)
Myslím, že do konce betatestu se nestihne udělat, je spíše v dlouhodobějším plánu z několika důvodů: bude poměrně náročná na kapacitu a screeny by musely být vlastní, nikoliv někde převzaté, pravděpodobně omezené počtem kusů na hru tím pádem co nejkvalitnější = musely by se schvalovat administrátory...
Moc pěkným novým prvkem je tahle databáze. Hodnotím ji kladně. Jsem zvědavý jak se to tady rozjede po zveřejnění. Doufám, že se to chytne a databáze se brzo zaplní. Ať se z toho Mempha třeba po... :-)