Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oznámení

Napada me, ze mozna by bylo vhodne jeste jedno silne zarazeni – "Machinima"...
Tak nadšeně jsem přidával videa, že jsem zapomněl dát kategorie :) Memphisi, zrušil bys mi prosímtě ty dva návrhy?
Novinka: videa ke hrám
Umístění: sekce Galerie v profilu hry
Přidávají: uživatelé
Schvalují: admin + VIP

Videa jsou rozděleny do 4 kategorií - Trailer, Intro, Gameplay a Ostatní. Každý může přidat video ke hře přes odkaz v Galerii nebo menu > správa her > správa videí u her. Budeme schvalovat pouze kvalitní videa, která budou mít nějakou informační hodnotu. Prosíme o rozumný přístup - když už hra bude mít hodně videí, je zbytečné přidávat několik dalších, proto se nedivte, když vaše video bude třeba zamítnuto.

Ohodnocení za přidané video je 0-1 bod. Chceme aby uživatelé vybírali ta nejlepší videa a nepřidávali první na které narazí.

Zatím jsou podporovány videa na YouTube a GameTrailers.com
Přidáno přidávání (:D) uživatel do přátel přímo z jejich uživatelského profilu (stejně jako rychlý přechod do dh pošty dříve). Dokonce jsem to i přes vášnivou diskuzi stihl do půlnoci, takže se pipboyovi nemusím omlouvat... o jednu dojemnou chvilku méně. :)
taky, radsi bych tam videl treba jestli to je koment, co jsem uz cet, nebo ne :)
Nové zobrazení diskuzí na hlavní stránce, zobrazují se hry s novými příspěvky (vždy jen poslední příspěvek), aby se dalo diskutovat na více frontách a posledních 10 nezabírala pouze jedna hra.

Barevné čtverečky značí aktivitu diskuze za posledních 24 hodin.
Modrá - méně jak 5 příspěvků za posledních 24h
Zelená - 5-9 příspěvků za posledních 24h
červená - 10+ příspěvků za posledních 24h
zmena v pratelich povedena, nice... aspon jsem si vsiml, ze me pipboy zaradil na svuj friendship list... (oplatil jsem mu stejnou minci:)
Pravda, pravda. Najdou se vyjimky. Asi jsem ten prvni odstavec mel vynechat, dulezitejsi je ten druhy...
Standalone datadisk by mel byt produkt, ktery je samospustitelny a silne navazuje na pribeh zakladni hry (hrac by mel znat minimalne zakladni dil hry, na kterou se datadisk vaze). Technicke zpracovani urcite bezi na stejnem enginu (lehke obmeny jsou mozne).

Rekl bych, ze je nejlepsi ridit se podle oficialnich slov autoru, nekdy to totiz neni uplne snadne rozlisit...
Factions nie je datadisk, ta hra je rovnocenna s povodnou hrou Prophecies takisto ako aj s Nightfall, datadiskom je az Eye Of The North
mě zase napadá Guild Wars:Factions o které se říkalo, že je to datadisk, ale dala se hrát i bez Guild Wars
pokud to spustíte samostatně, měla by to být plná hra, a když to vyžaduje kespuštění původní hru, tak by to měl být datadisk, ale myslím že jsou i "standalone datadisky" tak nevím
No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way je plnohodnotné pokračování, Contract J.A.C.K. ovšem není (pročež jsem jej upravil; někdo jej zařadil jako plnou hru...)
Opposing Force původně vyšel jako klasický datadisk, tak proč to řešit? :-)
uh, myslim ze jsem tu zahlidnul NOLF2:Spy in a harms Way a nejsem si jisty jak se stavet k epizodam HL2.... a Blue Shift byl tez stand-alone a dneska uz je technicky vzato Opforce myslim taky.. e.. a proste je v tom docela gulas takze na to nesahnu O:-)
Memphis: co jsem se tak zběžně koukal, žádný (mně známý) stand-alone tu ještě není, ale aspoň už můžu přidat Cataclysm :-).

Jinak detail - v žebříčku her, ten vrchní upřesňující formulář - neseděl by lépe k seznamu her? Navíc v tom žebříčku spíše tak nějak zabírá místo.
Tak přibyl nový Rozsah hry - stand-alone datadisk, zbývá už jen zeditovat přidané hry, kterých se to týká.
- u přidávání a editace her se můžete pomocí ikonek pohybovat po již zkontrolovaných (zelených) částech. (Triple T: +3 body)
- v profilu her si můžete u výpisu hodnocení vyfiltrovat pouze hodnocení od uživatel, kteří hru dohráli + zjistit průměr z těchto hodnocení (Triple T: +3 body)
- předělán systém odkazů (MCZ: +4 body)

- sepsána nová nápověda o sledování her.
Tučné, podtržené a písmo kurzívou v profilu zprovozněno, stejně tak podpora obrázků.
pipboy: Google Talk je v podstatě založený na Jabberu, ne?
Takže Jabber, MSN, AIM (AOL), YIM (Yahoo).
pipboy: Jestli myslíš to CSS tak to moc neovlivním, obvykle stačí restart prohlížeče...
pipboy: Dobrý nápad, mrknu na to.
Jinak ono je to v takové tabulce, kterou asi bez obnovení CSS pomocí F5 neuvidíš :D
(vzlhedem k zamereni by asi nebylo marne ani moznost vyplnit idcka na prislusnych sluzbach jako Steam, X-fire, apod.)
Jabber, Google talk, AIM, MSN pro zacatek.

Ty udaje v profilu by bylo zavhodno zarovnat vlevo a ne centrovat.
Memphis: prima, ale nešlo by jen přidat více polí i pro jiné IM protokoly? (příp. by to mohlo být třeba formou selectu, kdy by si uživatel vyplnil třeba jen ten jeden nejoblíbenější).