Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oznámení

asi vcera som nahodil navrh na novu hru do databazy, Made Man, no jak kukam, tak uz nie je v zozname hier ktore cakaju na spracovanie, ani pridana/schvalena nebola... to ste mi to zamietli/vyhodili? alebo co, preco? :) alebo kde to mozem zistit, resp. sa ohladom tohto pytat?
Ohledně Steam grupy - co takhle jí někde zviditelnit? Přece jenom se teď nachází někde v propadlišti ějin tady na fóru. Třeba takový odkaz v "Doplňcích" by nebyl na škodu.
Memphis: LOL, tak to mě nenapadlo... předpokládal jsem, že je tam nově formulář :-D
Danny: Jak to kdo vyplní, tak to tam je. :) Není to generováno automaticky, je volba na konci editace vývojáře.
Jen tak ze zajímavosti, proč je někde "Důvod editace: popis + logo" a jinde "Důvod editace: popis, logo"?
K zobrazení odeslaných editací vývojářů: Jak je v tom výpisu tučně zvýrazněn Důvod editace, tak bych spíš tučně udělal název vývojářů a důvod bez zvýraznění, popřípadě kurzívou. Takhle se ty důležité informace ztrácejí (alespoň na první pohled).
V už. sekci máte nyní sekci poznámky, kde si můžete uchovávat rozepsané komentáře, zápisky atp.
Čéče já nevim, ale už jsem si nějak zvykl čumět doleva dolů. Navíc u těch obrázků obalů musim najet myší, abych zjistil jak se hra jmenuje, což je zbytečnej opruz navíc :) Ale asi jde jen o zvyk.
montana - souhlas, hlavně vrátit Poslední přidané hry, na to vždy koukám jako první když sem přijdu :)
Dobra vec, ale dal bych to uplne dolu a do puvodniho stavu :) tj. Profil - Blog DH pise - Posledni hodnoceni - Posledni pridane hry - Online uzivatele
Takhle nahore je to vazne zbytecny.
No, ještě bych to udělal tak, aby se uspořádání ikonek při refreshování neměnilo a řadily se třeba primárně dle id nebo času přihlášení.
Zatím je to v testování, pokud bude bývat hodně online, tak se to omezí.
Ohledně umístění/nahrazení máš asi pravdu, poladím to.
Je to pěkné, ale tak nějak "neuniverzální" (s ohledem na to, že těch uživatelů může být online docela dost) a hlavně - dal bych to místo Nových her a blog tam nechal (přeci jen smysl toho panelu o 5ti položkách mi dost uniká, když je tu lepší varianta na hlavní stránce).
V bočním panelu zobrazení online uživatelé (aktivní za posledních 5 minut), pokud vám to nebude vyhovovat, můžete přepnout v nastavení svého účtu na starou variantu (poslední 3 příspěvky na blogu).

kdyby se vám zase nějak rozhodil design, press F5 to continue...
pipboy: koukám, že ty jsi tady dnem i nocí :) S tím zobrazováním kdo to je, pokud tu v noci někdo něco dělá, tak to vidíš na hlavní stránce, kdo co kdy naposledy udělal. Jestli to tu ale jenom pročítá, tak jeho aktivitu nevidíš.
Zuzo :)

Taky me napadlo ze by neuskodilo někam (asi dolu do sloupecku) placnout něco jako seznam přítomných uživatelů podle poslední aktivity za x minut. Respektive vždycky v noci přemýšlím, jeslti tu někdo je, nebo tu pravidlně očumuju zbětčně(ji) ;)
Do statistiky komentářů v uživatelské sekci přidány celkové počty udělených/obdržených +/- a jejich bilance.
"Zobrazit všechny komentáře" bych rozhodně odstranil, je to zbytečné. Naprosto stačí to stránkování seznamu. A "další komentáře" na hlavní stránce bych zarovnal doprava :)
Kdyby to bylo pomalé tak ze zmenší stránkování, ale zatím se mi to zdá OK. Server to vydrží...snad. :)
Memphis: Měl jsem na mysli technické hledisko; jako nic proti zátěžovým testům serveru/prohlížeče, ale dávat tohle jako veřejnou funkci? :-)
MCZ: Když přijdeš na web po delší době a chceš si přečíst nově přidané komentáře tak rozhodně je, nejen tento týden.
Uvažuji, jestli by ten odkaz mohl být ještě neviditelnější... O tom, proč je tak divně zarovnán na střed, raději ani nepřemýšlím... BTW v tom seznamu je chyba (apostrofy v názvech her se zobrazují jako \' . A je ta možnost "zobrazit všechny komentáře" opravdu rozumná feature?

Ale nová ikonka dohraných her je pěkná, neměnit.
Raptor: Asi používáš IE7 že? Byla tam chyba, tak to vypadat opravdu nemělo...:)
Vlajecka sama o sobe hnusna neni, spis tak nejak hnsune rozhodila leve menu u profilu hry (viz priklad MafiaMafia), je tam zbytecne moc prazdneho mista :-). Tot muj pohled na problematickou vlajecku :-D
Jen k tomu paintu - že umí obrázek uložit jako PNG neznamená, že PNG plně podporuje - taková podpora je k ničemu (stejně jako v případě JPG nemožnost nastavti výchozí kvalitu atd. atd.

Jinak hezký design neznamená automaticky hodně grafiky (a už vůbec ne flash). Dle mého je skvělou ukázkou dobré práce třeba to last.fm.
MCZ: Teď jsem ho otevřel a podporuje i tvoje oblíbené PNG ... :) Sám ho nepoužívám, ale baví mě tvoje reakce. Co nejhnusnější jsem se nesnažil, snažil jsem se co nejjednodušší - ale nejsem grafik, takže komu to dráždí sítnici či způsobuje záchvaty se omlouvám (a případně předělám).

Deset let starý? Tak to je fajn, to weby ještě byly o informacích a ne o flashových parádách a defaultním "web 2.0" odlesku všeho. Taky se mi nelíbí hodně věcí, které se jinde někam ubírají. Nicméně chápu, že ve svých názorech jsem v mnohém v menšině, a tak se tento hloupý konzervativní přístup budu snažit odbourat ... jdu si nachystat odleskovou šablonu do photoshopu. ;)
To má být vtip? Už jen podpora formátů (co umí MS Paint? BMP, JPG, GIF? Vše bez JAKÉHOKOLI nastavení), filtry... i to se dá dobře využít v drobné grafice. Bez urážky, ale ta ikonka vypadá, jako kdybyste se ji vyloženě snažili udělat co nejhnusnější.

Před deseti lety by tehle web vypadal moderně, dnes vypadá... prostě jako deset let starý web :-?... (ten směr, který se ubírá, se mi vážně nelíbí).
MCZ: Řekni mi jedinou výhodu jakéhokoliv jiného editoru nad MS Paint když děláš ikonku 14x14px...:)
Je to fakt hnus :sick: . Už byste se mohli naučit dělat v nějakém jiném editoru než MS Paint :-) .
montana: Zasáhl úřad proti nadměrné pěknosti webu, musel jsem ji tam dát...:)
pipboy: Jo, já u tebe mám, že jsem ti dal tři minusy a jeden plus. :-) (Což je asi fakt.)
Memphis: To linkovani komentaru takhle staci, samostatne to neni zas tak nutny... Jen to chce teda pridat ke kazdymu ten link :) Treba nejak jako to maji na Xzone diskuzich.