Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oznámení

Novinka: Přepracován systém schvalování her. Dokončuje se nápověda pro VIP uživatele.

Změny patrné i zvenčí:
- uživatel je nově informován dh poštou o zamítnutí či zrušení návrhu
- u důvodu zamítnutí hry je nově uvedeno i jméno uživatele, který návrh posuzoval
Takových je víc, proto je třeba editovat. Třeba Pariah měl uveden podžánr závodní simulátor. Což je samozřejmě blbost.
Ne, to mi skutečně nevadí, což ale neznamená, že mi nad tím nezůstává rozum stát... ale hele *ukazuje ruku* podívej jak mi trhá žíly ;)
Mě se to zdá ideální zatím tak, jak to je. I když jednou jsem si při přidávání byl trochu nejistý, jsem dal závodní simulátor, ale ona je to spíše taková arkáda závodní.
misto "first-person střílečky" bych tam placnul "hry", do přikladů přihodil Commandos, Jagged Alliance, no a je to. Chtit ty zanry presne vymezovat je blbost.
MCZ - Nech toho sarkasmu, samozřejmě oceňuju tvou snahu, ale snažím se taky upozornit, že to svůj účel prostě nesplňuje. Až budu mít čas, sepíšu vlastní verzi a možná ji založím na té tvé, takže přecejen ta snaha nebude úplně promarněná. Jinak nepsala jsem že mám problém s tím, že tam vypisuješ typické příklady her, ale že příklady nestačí, je potřeba rozepsat i popis.
Akhera: ehm, snažil jsem se, aby to bylo co nejlepší (nejvěrnější, nejurčitější a zároveň stručné). Je celkem jasné, že při těch xyz kombinacích žánrů jsem něco opomenout mohl, nebo spíše musel, a proto taky používám ono "převážně", "zejména" etc., viz Dannyho poznámka. A nevím, co je špatné na typickém výpisu her, vždyť jde o příklady (podle mě užitečné).

Ale jsem rád za tvou konstruktivní kritiku ("Je to celé špatně! / Já bych to celé přepsala! / Nedá se tím řídit!"), díky.
AiMLEzZz - Databáze musí být přesná. Navíc tohle má sloužit jako nápověda k herním žánrům, ne jen jako jejich shrnutí.
Ježiš, to je jak když se někteří mamlasové hádají jestli je Slipknot spíš death nebo nu-metal...
Akhera: Však v tom popisku je použito: "...převážně first-person střílečky...". Takže to nemusí být jen FPS.
Akhera: Taky to nemusí být konečná verze, když navrhneš nějaké změny, není problém je zahrnout... jak by sis to představovala ty?
Jo, k tomu jsem vlastně chtěla něco napsat, ale neměla jsem čas a až teď jsem si vzpomněla: Vždyť je to šíleně obecné! V podstatě je to jen výčet typických her v žánru a jedna věta o tom, co to je. Nic to člověku nedává a nedá se tím řídit. A navíc nesouhlasím s definicí taktické akce.
Nové změny jsou fajn, ale zřejmě v důsledku nich vznikla chyba - Když nejsem přihlášen a chci si zobrazit některou diskuzi, při pokusu jí načíst prohlížeč zamrzne (IE i FF).
Danny: Vzhledem k tomu, že se uchovává pouze počet nových a ne datum posledního přečteného, tak bych řekl, že ne. Ale každopádně doporučuju zvětšit stránkování na 50. :)

pipboy: Na červenou postranní čáru byly nějaké stížnosti, tak jsem zkusil ne tak "násilné" datum. Chtělo by to vyjádření více lidí...
ale uvital bych ty konkretni prispevky misto vervenyho data uvozovat cervenou postranni carou, prijde mi to tak visualne prehlednejsi.
Memphis: A jak je to řešeno v případech, kdy je těch nových příspěvků víc, jak 25? Budou označeny i ty na další stránce?
* při počtu 2 nových to není problém, ale jak jich je víc - to je vážně musí počítat uživatel, když to může udělat server za 0,0002 sekundy? :-)
Super! Začerveňuje se datum jenom u posledního příspěvku, ale vědět, v jakém fóru je kolik příspěvků, mi úplně stačí. Díky :)
Neměly by se označit všechny nové? Logika taková obvykle je a snad to není problém.
No přímo dokonalé, ale ten červený datum nějak blbne... teď jsem tady měl dva nové příspěvky a červený datum byl jen u pipboyova.
# Přidána žádaná funkce v obecné diskuzi, kdy se vám zobrazí počty nových příspěvků v jednotlivých vláknech, tyto jsou pak označeny červeným datem.
Člověk by neřekl, jak často chce přidat příspěvek a zároveň needitovat ten starší - jedna z věcí, kterou ukáže až praxe.
Myslím, že mluvím za všechny, když říkám díky bohu za úpravu editace příspěvku :-)
# Odstraněna "oblíbená" vlastnost, kdy v případě posledního příspěvku nešel vložit další. Nyní je volba mezi přidáním nového a editací posledního.
# Přidáno upozornění dh poštou v případě, že si vás někdo umístí do přátel.
Vypadá to, že Feedburner konečně opravil svou chybu a RSS už jedou v pořádku.
Možná bych umožnil ještě editaci dejme tomu 5 minut po postnutí. To kdyby náhodou odeslali příspěvek dva lidé zárověň a ten rychlejší by něco chtěl změnit. I když i tohle má své temné stránky u aktivnějších diskuzí... názory? :-)

EDIT: Fakt to funguje, jen když vidím, jakým způsobem to funguje (tlačítko nového přispěvku se změní na editaci posledního), tak mi ten návrh nepřipadá až zas tak moc šťastný...
# Zprovozněna editace příspěvku v obecné diskuzi a diskuzích ke hrám, editovat příspěvek lze pouze pokud je poslední zrovna ten váš - tudíž hlavní využití je oprava chyb popř. přidání textu ihned po přidání příspěvku, nikoli dodatečně někdy za měsíc. :)
Naše řady rozšířil nový VIP uživatel - Danny, budiž mu to alespoň malou odměnou za tu spoustu kvalitní práce odvedené pro DH.
Thowt: Návrh byl zamítnut (poslán k opravě) a měl by se nacházet v sekci "aktuální návrhy" označen oranžově.