Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oznámení

memphis: pěkně vysvětleno, tak doufám že bude přibývat zelených a fialových políček :-)
pestik:
Under Review - zamyšleně koukáme :)
Planned - plánováno
Started - dělá se
Completed - hotovo
takže něco víc než under review, což znamenalo, že se na to jen zamyšleně koukáte:D
Started na UserVoice znamená, že se na tom začíná makat, ne že startuje (to je Completed).
Jo, měl jsem je blbě, ještě musím vychytat ty věty nad screeny, jelikož jsou ty tagy zvlášt.

Mělo by to být OK, nyní. Jen ty dvě věty nad screeny nejdou zarovnat tak, aby ladily se středem šířky screenů, protože ladí jen se středem profilu celkově. Zda to jde nějak vychytat, nevím, ale nejlíp tam tak pasuje jen ta prostřední věta, která má stejnou délku jako screeny uprostřed.
Upravil jsem si svůj profil, ale vypadá to divně, hlavně konec druhého odstavce. A nevím jak zarovnám doprava ty nejspodnější screeny z NOLF a Chasera, aby to bylo celkově na šikmo. Right tam mám a stejně je to ve prostřed.
Konečně nějaká změna, i když ji asi teď moc neuplatním, tak přece jen rozumná novinka :-)
V uživatelských profilech nyní můžete zarovnávat [center]na střed[/center] či [right]vpravo[/right]. Uplatnění hlavně při pozicování obrázků.
Sakra, ono se to "linkifikovalo", tak můj příklad trochu zanikl :-).
Caelos: o to přece nejde. Tohle je prostě základní věc; a je zkrátka nejrychlejší psát http://neco.com (teď už teda i bez tagů). Jako mohl bych tu zadávat url ve tvaru http://neco.com, ale to je slušná buzerace :-).
NateLogan: "odkaz" je humus; z linku by mělo být hned patrné, kam míří; vezmi si, že jich bude na stránce deset a ty musíš na každý najíždět, jen abys věděl, že tam nemáš zájem klepnout (třeba youtube nebo tak :-) ). Nová koncepce je podle mě ok.
Co takhle kompromis, linky dělané přes ten formulář(databaze-her.cz/okynko.php?akce=odkaz_na_stranku) by byly dle starého systému a linky čistě vložené do textu by zůstaly tak, jak jsou teďka...
Áha - už vím čím to je. Dh darovala každému uživateli 10dh bodů a i těm, kteří se ani jednou nepřihásili :-)
Pivo: Také díky. Jinak pozor na příliš zaujaté popisy her, ať nevypadají jako komentáře :)
Zatím se to přidávání her rozjíždí parádně, snad to vydrží a bude fungovat jak by mělo. Plus je víc schvalujících, to se rychlost ještě naboostí :-)
Při takovém tempu se zásobník s novými návrhy vyprázní za pár dní, paráda, jen tak dál :-)
Caelos: Díky. U schvalování her si zatím dávam bacha a jdu na to z lehka a pomalu. Nerad bych přivolal nějakou katastrofu :P

Indian: Emo? Hmmm, ani nevím. Tenkrát kdysi dávno, ještě v dobách, kdy pro mě anime bylo špaňělskou vesnicí, se mi tahle postava zalíbila. Tedy hlavně kvůli tomu, že ZoE2 je jednoduše perfektní hra a tak jsem nad tím mnoho nepřemýšlel. Teďka se mi s tim už čachrovat moc nechce :)
pro NateLogan: pripojuji se ke gratulaci :-)

jenom mi trosku nejde do hlavy proc nosis takovy emo uces....udelej s tou patkou neco a bude se mi tady na databazi jeste lip zit nez doposud :-D
btw to vypadaji vsechny anime postavicky stejne ? :-)
Jupí. Zajímalo by mě jak se to zrychlené schvalování projeví v praxi.
gratuluji k tomu ze jste novinku zdarne dovedli k dokonceni a doufam ze se konecne zrachli schvalovani her aby lide nemuseli dlouho cekat a nebyli nervozni :-)

A pracuje se take na necem co by zrychlilo schvalovani pridanych videi a neuvazuje se o nejakem seznamu, ktery by uzivateli sdelil ktere video mu bylo prave schvaleno ? neco jako ,, zamitnuta videa,,