Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oznámení

MCZ: Perfektní vychytávka! Jen ten font... Nechal bych ten, co je tu na DH defaultní, tzn. Arial.

Btw, myslíš, že by šlo ještě udělat skript na něco podobného, co funguje na ČSFD? V diskuzi kliknu na nick, a ten se automaticky vloží s dvojtečkou. Ulehčilo by to copypastu=D
Bursoft: když já ten font rád :-) . Ale vezmu to na vědomí (hmm, a co se tak koukám, ta Tahoma nakonec nevypadá marně).


pipboy: můžu teda předpokládát, že ve svém browseru 3rd party addony nepoužíváš? :-)

Ty obavy o funkčnost sice chápu, ale já už to používám od první verze a bez problémů; jediné, co by to mohlo ohrozit, by byly velké programové změny ze strany Memphise (ale tu tak trochu počítám, že by mi dal vědět).

A co se "instantnosti" týče - nějak se prostě formulář načíst musí, to je omezení, se kterým nic nesvedu. Troufnu si ale tvrdit, že je to lepší než reload celé stránky a následná ztráta uživatelského kontextu.


Ostatním díky :-).
MCZ: Pěkný, updatoval jsem si to. Líbí se mi odstranění té šedivé barvy v nadpisech a hezčí font písma. Jinak to plusko na roztažení, pro dlouhé komentáře, je také parádní. A vzhledem k tomu, že Opera už kontroluje i pravopis, je budu psát rovnou v prohlížeči asi.
tak nevim, nechce se mi spolehat na 3rd party reseni, respektive ho zkoumat >_>

A teda "formular se nacita..." nebo co se to tam nachvili objevilo taky nepusobilo zrovna nejlepsim dojmem, cekl jsem neco vic... hmm.. instantniho.
MCZ: Je to hodně dobrý, fajnová vychytávka. Jediný, co bych změnil, tak typ písma (Verdena, TMR, Arial), místo té vyhlazované novowindows blitky, jsem na to písmo alergický, ale jinak good job.
Tak a je to tady :-).

Download:
- Chrome (instalace na pár kliknutí, případnou předchozí verzi nejprve odinstalujte)
- Firefox (nejprve nainstalovat a zapnout Greasemonkey, poté jedním klepnutím na odkaz nainstalovat rozšiřující script)
- Opera (instrukce o několika snadných krocích v archivu)


Přehled novinek:
- Zahodil jsem původní okno pro tvorbu odkazů a napsal vlastní, mnohem intuitivnější - pokud nejprve vyberete obyčejný text, nabídne při vyvolání zadání adresy, pokud vyberete odkaz, nabídne při vyvolání zadání popisku.
- Zpět/vpřed (zatím jen Chrome a s drobnými omezeními danými browserem; FF i Opera mají lepší nativní funkčnost téhož v kontextovém menu).
- Optimalizace a sjednocení kódů.
- Vylepšení vzhledu v Opeře, není už třeba nastavovat kódování.



Závěrem bych ty ochotné z vás poprosil o zpětnou vazbu - co se vám (ne)líbí a hlavně proč toto rozšíření případně nepoužíváte (nechcete používat); jen drobné srovnání. Díky moc :-).
PavelU: klepni na to plusko vpravo.

Suzana: vždyť píšu, že bude :-). S liškou mám nějaké komplikace, ale snad to dám dokupy co nejdříve.
MCZ: Pěkný, dal jsem si to do Opery, akorát nemám to pole pro vložení příspěvku tak dlouhé jako ty, na screenu.
(Snad nevadí změna tématu.)

Underground form se dostal do nové verze (na delší dobu asi poslední) - přibyla tlačítka pro snadné přidání tagů spoiler a kurzíva a také verze pro Operu :-) . (Verze pro FF snad bude co nejdříve.)

Obrázek.

Download:
- Chrome (instalace na pár kliknutí, případnou předchozí verzi nejprve odinstalujte)
- Opera (instrukce o několika snadných krocích v archivu)
tak očekávám nějakou zásadní novinku při dosažení 2000 uživatelů ;-)
No jo, práce na funkční části (obsahová se myslím díky fakt povedenému náboru VIP členů dostala pod perfektní kontrolu) takto rozsáhlého webu by byla na full-time job minimálně pro jednoho člověka. Časy po spuštění, kdy jsem DH dával veškerý svůj volný čas a tempo novinek bylo poměrně rychlé, už se asi nebudou opakovat, jakkoliv by to pro DH bylo super, pro mě ani tak ne. :)

Teď je to holt zpomalené a ať už si dá člověk jakoukoliv deadline, je těžké ji splnit. Já jen doufám, že vás tenhle web baví a bude obsahově růst i když se tu třeba chvíli nic nového neobjevuje. Ale budu se snažit aby se to zlepšilo, na DH mi pořád záleží převelice, ale už ne natolik, abych jí podřizoval vše.

pipboy: Řekněme, a snad nic nepokazím a nezakřiknu když to napíšu, že na něčem jako DH 2.0 už se myšlenkově hodně, reálně pozvolně pracuje. A právě to dilema jestli do toho jít naplno i za cenu, že vývoj této verze bude třeba dalších několik měsíců stát je teď to nejtěžší, co řeším.
obcas vesele fantaziruju o tom ze memphis dela na prizpusobivejsim podhoubi pro tenhle web... a uprimne doufam ze to fakt dela :)
Jo, chce to nějakou velkou novinku, aby bylo co napsat na blog. Tři příspěvky ročně moc o aktivitě nevypovídají :)
A něco většího bude kdy? S takovou rychlostí se ani všech 70 nápadů na uservoice nedožiju
Placená hra "(nyní freeware)" je dobrý nápad, hlavně kvůli vyhledávání.
# zrušena forma hry "shareware", respektive sloučena pod "placená hra"
# zavedena nová forma hry "placená hra (nyní freeware)" pro hry dodatečně uvolněné zdarma
Indian: Asi můžeš jen koukat. Já se taky zmůžu někdy jen na koukání :-)
je hezký že přibylo pár diskuzních témat, ale já bych radši něco užitečnějšího....pěkně prosím, smutně koukám :-D
MCZ: Taky jsem si všiml, pěkně nepříjemné. Jinak konečně nějáká novinka, takto to ještě rozdělit je dobrý nápad
Memphis: Palec nahoru, relativně nejprobíranější témata v diskuzi ůO všem a zároveň o ničem" hozena do samostatného koše - dobrý tah ;)
Nová diskuzní témata - prozatím "Kultura", "Hardware" a "Software" - z důvodu ulehčení hlavní offtopicové "O všem a zároveň o ničem".

Možná bude prostor i pro nějaká další, pokud je posoudíme jako vhodná. Ale stále platí, že prioritu na DH mají diskuze u samotných her a obecné diskuze související s chodem DH. Nějaké obsáhlejší rozvětvené fórum není naším cílem.
musa: chápu, že je s tím asi veliká práce....ale když je někdo tak dětinsky nedočkavej jako třeba já, nechává to následky :-)
mejte strpeni a budete odmeneni. vim, tesime se vsichni, ale nebojte se, administrator nad databazi bdi:)
To je drsné, budu dokola klikat a hledat svůj avatar, to mě na chvíli zabaví :-D
Akhera: tady máš generátor náhodného pořadí uživatelských avatarů, to ti nestačí?
Nechci být hnidopich, ale matně si vzpomínám, že Memphis někdy v listopadu slíbil, že se do konce roku dočkáme nějakých novinek. Mám takovej dojem, že už se to nestihne :)
Nějaké novinky by to chtělo. Databáze už několik měsíců dost stagnuje a přitom na Uservoice je tolik návrhů.
Bursoft: Hlásím, že svijanské bohužel došlo, takže za trest nepůjdu 10 dní do kostela. :-D
"tento týden překročil hranici 500 000 návštěv" - Logicky asi za týden, ne?
chuck: Nepij :-) Nevím jak u tebe, ale mě kombinace alkoholu a hraní her nedělá dobře :-)
Super, to zaslouží gratulaci šéfům webu i V.I.P. uživatelům a lok dobrého pití. Zajdu do lednice, mám tam totiž whisku od srpnových narozenin. Ale dám si jen jednoho frťana, jelikož právě teď hraju Splinter Cell, tak ať mi Sam neuklouzne na žebříku. :-)
Vypadá to, že žádné oficiální ohlášení nebude, tak tu sám rozjedu menší oslavu.

Web databaze-her.cz tento týden překročil hranici 500 000 návštěv - Hallelujah!

Nelze než popřát brzké překročení magického milionu a řekl bych, že pokud se nic nepose*e, tak tato situace nastane během letních prázdnin. Tak schválně, jestli se moje prognoza vyplní :)