Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Jumas: Neboj, tady se naštěstí mažou jen uživatelé typu Anál, Orál apod. :-)
Aha, já jen aby se náhodou jednoho dne někomu nestalo, že se již nemůže přihlásit z důvodu smazání účtu :)
Zdá se mi to, nebo ubylo pár uživatelů. Myslím, že jich bylo už přes 3200 a najednou jich je jen 3196.
Áno. Ak by aj v novšej verzii boli prípadné chybičky, ako napríklad nesprávne zarovnaný text, to už nechám profíkom.
Pri snahe upraviť svôj pôvodný obsah pridávanej hry mi ju pridalo do schvaľovania 2x. Keďže hry nepridávam každú chvíľu, netušil som, že k niečomu podobnému môže dojsť ale nemal by tomuto systém zabrániť?
Teď asi počítám, že je dost lidí na dovolených ... ale milerád bych to nějak zkusil dát dokupy. Jinak čas 19:00 až 21:00 mi taky vyhovuje :) nejlepší část dne.
Pokiaľ chceš Davové šialenstvo, ja ho síce už mám, ale online bývam dosť často. Minimálne raz denne. Keby si vyberal čas, tak možno nejako medzi 19:00 - 21:00.
pokud jde o davové šílenství... já jsem online skoro furt :)))

i když mám tyto dva archívmenty hotový
PavelU: gratuluju, já tento achiev dělám též, za pár dnů snad budu úspěšný :)

to ALL: nechtěli byste se domluvit na Davové šílenství 2.0 ? Nebo jste tuto akci prováděli nedávno .. :)
PavelU (11.08.2011 12:49:56): Ale hlavne, že si to spravil. 365 bodov je 365 bodov. :)
CJ: Já se o to pokoušel už od zavedení achievementů a loni v lednu jsem měl devět měsíců v kuse, ale pak mě ten Internet začal zlobit, a dal jsem to tedy až na popáté.
PavelU (11.08.2011 00:16:59): Gratrulujem. Ja sa o to pokúšam už rok. :D Ale už to dávam druhý krát tak sa to možno konečne podarí. Mám zatiaľ 147 dní. :)
Tak už mám konečně Zatracenou loajalitu. Nebýt častých výpadků mého netu loni, měl bych ji určitě už o dost dříve. No, v každém případě docela těžký achievement.
A já se těšil, že mi někdo něco krásného píše :D Jojo, ban na něj...
admin s vip banner konzultovat nemusí:). asi to má znázorňovat rozmanitou základnu dh uživatelů spojených do jedné party :P
Teda musim rict,ze ten pekny banner s tf2 me prekvapil. Chci bud medica pyra nebo soldiera a jestli tam jsou palandy,tak spim dole.
Memphis: "Toto není globální pohled, pouze pohled jednoho (přihlášeného) uživatele na hodnocení jeho vlastních komentářů / jeho hodnocení ostatních komentářů."

To jsem chtěl slyšet=)
Technická... Budou se staty účtů resetovat? Nebo je ten screen z VIP účtu?
Vitorio: Zdá se, že tu zásilku budu muset tučně pojistit, zvlášť jestli tím kontrolorem kvality budeš Ty. :-D A nestačila by Ti místo whisky Vodka 42? Já ji zrovna teď mám v hlavě i v játrech a musím říct, že fakt dost dobrý. ;-)
Chuck: Ano, kontrola kvality obsahu, takze pokud prijde opravdu dobra whisky, adresat by bohuzel dostal zpravu ze se zasilka ztratila :D
Chuck: On len chce otetstovať či to náhodou nie je otrávené. :D
Memphis: Potřeboval bych jen znát počet kusů...totiž chci říct počet bas, abych podle toho zvolil způsob přepravy (dodávka, vlak, letadlo). ;-)

Vitorio: Ty děláš v oddělení kontroly kvality? ;-) A jakou mi dáš jistotu, že to dorazí až k adresátovi? Mizivou, že? :-D
Chuck: Prispevek pode mnou ignoruj, dary pro Memphise jdou pres moji adresu. Myslim ze laveh Glenfiddicha - staci 12 letej - by to mohla vyresit :D
DEATHSPANK: Bug, už bys to měl mít ok. Je to chyba na naší straně, v DH 2.0 už to bude vše jinak, tak prosíme o trpělivost. :)

Chuck: Svijanský Máz 11°, adresu zašlu DH poštou na vyžádání. :D