Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Nechce se někomu z notorických přidavačů přidat WRC 2: FIA World Rally Championship 2011? Mě se do toho moc nechce...
ViRus: Ja by som niečo také potreboval na dva komentáre. Ale nie teraz. Až keď sa ich raz pokúsim napísať znova. .)
ViRus - na to jsem línej :) Hlavně to jsou komenty u her, které jsem hrál před X lety a nevím co bych o nich napsal.

Hlásíš se? :)
Toz az ted jsem si vsiml, ze si hodnoceny hry nemuzu seradit podle roku vydani. To je zrada.
Když si chci nechat smazat své komenty, koho s tím můžu otravovat, aniž by na mě dotyčný v duchu (nebo i nahlas) nadával? Je jich okolo dvaceti.
Chuck: Ty si po Silvestri položíš otázky typu: ,,Kde som? Ako som sa sem dostal? A čo robí ten slon v kúpeľni"? :D
Danny: Však to je taky jeden z hlavních důvodů, proč na Silvestra člověk tolik pije. :-)

Dunemaster: A to jsem přitom konzument-amatér. ;-)
TombSpirit: Aj keď trocha oneskorene, ale predsa. Gratulujem! :) Ja mám 1294 dní. :D
Chuck (15.11.2011 20:59:58): To radši ne, předsevzetí si většinou můj vychlastaný mozek na druhý den nepamatuje :-)
TombSpirit: To zní jako ideální závazek při novoročním bouchání šampáňa. ;-)
Dneska je to přesně 1094 dní (rozuměj 3 roky), co jsem se tu na DH zaregistroval. Musím říct, že zdejší komunita je pořád výborná. Do příštího roku doufám splním některé své (především komentářové) resty a nahrabu si nějaké body (přece jen ~1100 za 3 roky není nic moc). A kdo ví, třeba se s některými z vás potkám na nějakém tom srazu, ať už oficiálním nebo neoficiálním. Jo a taky si přeju dožít se DH 2.0. :-)
Hmm, a s tím prázdným profilem bych měl taky něco udělat...
Ja by som zase doporučil niektorým editorom, že keď už editovať, tak poriadne a sústrediť sa na skutočné chyby, ktoré pôvodný pridavač zrejme omylom v čase pridávania neregistroval (ako napríklad logo stránky v dolnom rohu oficiálneho a regulérneho coveru)
Jdu sám proti sobě (protože oprava mi sem tam přinese nějaký ten bod), ale doporučuji některým zdejším přidavačům vygooglit si pojem "histogram", popř. jak ho srovnat..
Že to má něco společného s betou 2.0 mě taky napadlo, ale nechtěl jsem tu spoilovat. Zatím jsem ale na nic nepřišel :/
hmm ten novej archivment vypadá jako odměna za toho, kdo se nějak zúčastní beta testování databaze-her 2.0 :)) Ale asi se musí zjisti, jak se tam dá dostat... zkoušel jsem napsat www.beta.databaze-her.cz a nic se nestalo :(
Ty body se nevztahují k uživateli, který hru přidal, bavíme-li se o editacích, ale k uživateli, který ji editoval. Tudíž musíš provést editaci ohodnocenou buď 3 nebo 4 na ty dva achievementy.
Jo takhle. No když si člověk přečte význam toho určitého achievu, zní to tak, že jde o body. které získala hra a ne uživatel. Jinak na historii bodů v profilu čas od času koukávám, takže to není nic, co bych neznal.
Chuck: Svoje body za přidávání/editace zjistíš z "historie bodů" - je to kousek pod editací profilu. Cizí nijak (oficiálně).
Případně je to ještě poznamenané ve "schválených návrzích" ( správa her/schválené návrhy), kde máš vypsané i body za editace a za konkrétní hru.
Chuck - v profile mas historiu bodov :) (nepise ci sice konkretnu hru, ale len pocet bodov, ktore si ziskal za schvalenie hry)
Už jsem se tu jednou ptal, ale nedočkal jsem se odpovědi, tak ještě jednou - kde zjistím, kolika body je hra ohodnocena? Viz význam určitých achievementů, které se na tento údaj odvolávají.