Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Díky za odpovědi :)

Nejvíc mi tak nějak vadí, že je čím dál tím míň skákaček (plošinovek) na poli pc her :)
S emulátory zpravidla běží všechny gamepady. S hrami je to těžší, čím starší, tím spíš bude podpora gamepadu chybět. GTA by měli jít všechny (snad i GTA1&2). Max Payne 1 gamepad nepodporuje.
A který gtáčka? Třetí díl, vice city, san adreas a čtyřka, předpokládám? :)

Co nějaký další hry? Max payni? Zajímá mě hlavně, jestli těch her není moc málo :/

A bude fungovat X360 třeba na starších emulátorech různých starých konzolí, jako je sega genesis či super nintendo? :)
Matthias: GTA se na gamepadu hraji i líp než na klávesnici, Mafia 2 vyžaduje víc cviku (u Mafie 1 nevím, jestli je gamepad podporován). Tak jako tak většina multiplatformních her se dá na PC hrát gamepadem, u spousty z nich je to i lepší (krom strategií a většiny FPS), jen to chce zvyknout si.

A kup X360 kompatibilní gamepad. PC vývojáři jsou dneska dost líní a podporují většinou jen tenhle typ gaepadu. Je trochu ironické, že PS3 podporuje i hafo jiných USB gamepadů, třeba Sega Saturn gamepad s USB konektorem :D
Menší dotaz na všechny :)
Zvažuju koupi gamepadu, kvůli plošinovkám typu Rayman :) Ale zajímalo by mě, jestli by se s tím daly v pohodě hrát i 3D akce, nebo třeba GTAáčka, mafiu aj... ? :)
Ale neprozrazuji/nenapovídám :)

Navíc na ty, na které se CJ ptá, mu nikdo zda se jim blíží neodpoví.
Ach jo... jeden den se zapomenu přihlásit a abych začínal znova... :-( BTW, kdybyste se divili, že se teď neozývám - ségře a kámošovi se asi po čtvrt roce hučení podařilo přesvědčit mě, abych znovu začal hrát wowko - a jako baví mě to, ale je to strašný žrout času:) Už mám level 30, tailoring 225, cooking 283 a preakticky všechny recepty:)
U toho srdce, helmy a ruky vubec netusim, za co muzou bejt, mam k nim taky nakroceno?;0)
Say: Nepřítele spánku jsem plnil nedávno a rozhodně jsem neseděl 24 hodin u počítače. Na začátku jsem se přihlásil, nastavil budík, šel spát, probudil se budíkem, přihlásil se, znovu budík nastavil, šel spát, atd... Přes den jsem pro jistotu také nastavoval budík (skleróza), ale také jsem dělal normální věci jako i jiné dny. Jediné co si musíš mít je jeden den, kdy nemusíš nikam jít, případně nikam daleko.

Chuck: K srdci? To jde?
Say: K tomu srdci taky nemáš moc daleko. Akorát nesmíš udělat to, na co jsem se Tě nedávno ptal. ;-)
Eru: Tak to mě neznáš. Spánku dám rozhodně přednost před jakoukoli hrou/sezením u PC. A bota se mi dělat nechce. Leda by mi ho někdo poslal=)
Chuck: Jo na skryté jsem nějak zapomněl. Nevím jak je získat a ani po tom nebudu pátrat. Třeba to přijde samo.
Ale já chci vědět co je uvnitř! :-) Např. v o všem a o ničem mám přečtených 18 tisíc příspěvků - ty 2 nebo 3 tisíce snad proti tomu nic nejsou, ne? ;-) Jednou... (nebrat iluze, prosím - pak přijde 2.0 a třeba se to samo vynuluje :-D)
tos mě dráčku potěšil, že se mi to nehromadí jedinýmu ...i když tolik jich nemám (páč jednou za čas nějakou naditou diskuzi odkliknu, aby mě to číslo pořád neotravovalo:)
..a někteří ukecaní, takže nestíhám číst. "Pod čarou" mám teď cca 8000 nepřečtených. :-)
Aaaa bude v DH 2.0 moznost odjebat sportovni diskuzi, ze? Mi to tu porad tvrdi ze novy prispevky a pri tom jen debilni prujem o sportu >_
A já ten pruh tam chci! A pro staré hry doporučuju přidat na cover pruh s nápisem "Games for DOS".
ViRus: Kdo mluví o custom obalech? Odstřihnutí pár pixelů se mi nezdá jako značný zásah do oficiálnosti coveru. A je to prostě hnusné ty proužky. Nelíbí se mi to, ruší to=/
Možná víc lidí než si myslíš a jde dle mého o oficiální nebo alespoň snaha o oficiální podání informací o hrách této databáze. Pokud se tu budou vkládat a schvalovat custom obaly, pak tu můžeš začít dávat také odkazy na stáhnutí warezu.....