Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Jenže to jsou oficiální covery... Plus to informuje o přítomnosti toho balastu (ale s achievementy :P) ve hře :)
Jsem proti přidávání coverů s tou vlezlou horní lištou Games for Windows. Je to prostě nevkusné a dělá to reklamu něčemu, co tu být nemusí.
Say: Kdo si počká, ten se dočká. Prostě zasadíš, a ono už to roste samo... :-)
Ne že bych na sebe chtěl upozorňovat, ale... Má tu někdo ohodnocený komentář od 46 lidí a drží se vesměs stále na nule?=D
Drolin: Jo, už mi chybí jen Legendární přidavač.

ViRus: Copak ty, já to jednou taky dokončím.
Jumas: Vlastně ty už máš téměř všechny. Cg.

Jinak já si celou dobu myslel, že jeden je za něco zcela jiného.
Hehe, no já jsem spíš zvědavý na ty skryté achievementy, o kterých je zakázáno podávat informace (zatím mám jeden, úplnou náhodou zapříčiněnou mým... hm, no, činnostmi co často vykonávám). Ty obrázky v sobě mají určitou vypovídací hodnotu, ale jelikož žádný další ukryťák jsem ještě nezískal, tak na to asi jdu špatně... a nebo to chce vytrvat:-P
GodOfTheSick: Ten den se tu vyrojilo hafo fake účtů, jen nevím, jestli od nějakého spam bota (asi ne), nebo achievement-chtivého uživatele (dost možná).
Fingon: Nevím čemu se divíš, k využívání DH není potřeba být přihlášen, já tu kolikrát taky jsem, ale nepřihlášen :-)
Před chvílích jsem tu zahlédl čtrnáct lidí, víc ne... kruci, to je jak s wow achievy na freečku...
Dotaz, mají provozovatelé (tedy asi hlavně Memphis) podrobnou představu o tom, kolik přístupů mají během dne? Ptám se ze zvědavosti, jestli bylo vůbec možné v posledním měsíci splnit achievement Davové šílenství. Jsem tu snad neviděl víc než dvanáct lidí zároveň... Tak jestli mám jenom smůlu, nebo je tu momentálně útlum...
Ja to teda na prvnim screenu nemam (homepage) a na druhym jo (uzivatelsky profil nebo tak neco). A nevim, proc by to melo byt primo na homepage.
Na 1.screenu to je ale na druhém ne, tak jsem myslel, že došlo ke změně a byly ty položky vypuštěny.
Jj vlastněné hry ty bych uvítal taky, alespoň bych se nemusel spoléhat na jiný soft.
Když tak koukám na ty dva screeny vývoje DH 2.0, na prvním jsou nastavitelné položky jako "chci si zahrát" a "vlastněné hry". Tyhle v druhém screenu nevidím, budou k dispozici? Já bych je uvítal.
ViRus: já přece netvrdil, že je to FB exklusivní (ani není :-) ).
Tak to se velice omlouvám, já nevěděl o nějaké FB exclusive, jen jsem se domníval, že je spousta těch co chodí pouze sem a malé navnadění by mohlo přijít vhod. Jinak tedy DH na FB.
MCZ: Já se právě neodhlašuju vůbec, čili jsem tím myslel že na něj budu klikat nechtěně. Ale jedná se spíš o moji gramlavost, stává se mi to i tu, že se nechtíc odhlásím :-)
Virus: nevadí, ale pro příště bychom upřednosťnovali repost odkazu na celý původní příspěvek, takhle totiž určitá část sdělení zmizela :-(.

Zoltan: to tlačítko přece nebudeš vůbec potřebovat.
Skvělé, těším se. Jen na to "odhlásit se" budu furt určitě blbě klikat, než si zvyknu :D
Že sa platené hry miešajú s freeware hrami problém nie je ale už toto by nejakým spôsobom napríklad farebne odlíšil. Mimo iné by som napríklad pridal aj možnosť vyhľadávať hru podľa národnosti vývojárov, neplánuje sa to? Ľahšie by sa hľadali napríklad domáce hry.
Holy fuck

"ahoj
Mé jméno je Miss Ruth jsem viděl váš profil dnes a stal se zájem o vás, budu také rád
vědět víc, a chci vám poslat mail na mou e-mailovou adresu, takže mohu dát můj
obraz, abyste věděli, na koho l am.Please odpovězte mi na můj e-mail
Adresa (ruth.toure22@yahoo.com)
________________________________________________
Hello
My name is miss ruth i saw your profile today and became interested in you,i will also like
to know you more,and i want you to send a mail to my email address so i can give you my
picture for you to know whom l am.Please reply me in my email

address(ruth.toure22@yahoo.com)"
Chuck (15.09.2011 09:27:32): A ja som sa tak tešil, že mi napíšeš. :D
správně, je to bot, zprávu dostalo víc uživatelů, není to poprvé. bude smazán.