Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Kwoky (21.04.2018 09:40): ne? FB je jedna věc, titulní strana DH druhá. pokud se tady někdo dostane třeba přes odkaz nebo přes vyhledávač, tak si určitě nebude zjišťovat, jestli má DH nějaký FB a jestli tam nejsou nějaké zajímavé informace...
nechcete tady na titulní stranu vrátit informaci o herní výzvě 2018? člověk aby to googloval :-)
Ahoj! Kdo se ještě nerozhodl, zda pojede na sraz, učiňte tak prosím co nejdříve, v pátek je uzavírka ;)
@ntz (16.04.2018 13:15): Ked mas smartfon, tak je nepochopitelne ako sa da nesplnit ta 365 dni loajalita, ak teda pravidelne nechodis na dovolenku na vrchol K2 alebo nejaky podivny ostrov uprostred nicoho.
@Coldplaz (16.04.2018 12:23): Podle mě je docela těžké i Davové šílenství 2.2, poněvadž to neovlivním a mám pocit, že tolik lidí naráz se tady nemá šanci sejít... :D Kolik je tu zhruba denně aktivních lidí?
@ntz (16.04.2018 13:15): Nejlépe to jde přes achievmenty na komentáře a achivementy loajality. Za nefalšovanou loajalitu dostaneš 100 za každé přihlášení + 100 bodů za achievment. To máš +200 bodů. A za opakování achievmentů za komentář taky dostaneš nějaké body. Za komentáře dostáváš body vlastně dvojnásobně za za komentář a za to když budeš mít + od 25 a 50 uživatelů.

@Gordon (16.04.2018 14:06): Třeba to jednou někdy zkusím.
@player (16.04.2018 12:10): pff .. moc nechapu jak tech 1000 bodu dosahnout .. mozna ti to bude pripadat vtipny, ale nijak seriozne jsem o moc vic her nez mam v profilu nehral ... urcite nejsou vsechny a neco dalsiho bych vypotil, ale pred tim, nez pisu koment, tak si chci hru jeste jednou zasmazit (treba ne celou, ale abych si to pripomel)

ps. to mi pripomina call of juarez, kterej me bavil a nemam ho uvedenej ...
@Coldplaz (16.04.2018 12:23): Editace já vůbec nedělám. Stejně editace tady dělá spousta lidí, takže už moc není co editovat. Navíc bych tam při mé dysgrafii nasekal spousty chyb, takže by mi editace ani neprošla.
@player (16.04.2018 11:10): :) .. abych se priznal, tak to, ze jsem tady kazdej den ma vuj duvod ;) ... nicmene ja zatim cilim pouze na metu pokrocila loajalita (30dni) a da-li buh, pak se povede i nefalsovana loajalita (100dni)

o nepriteli spanku jsem usoudil, ze mene je nekdy vice :P a nemusim mit vsechno
Půlku achivementu Zatracená loajalita už mám za sebou teď už zbývá vydržet dalších 182 dnů a konečně budu mít tenhle pekelně těžký achivement za sebou. Tohle je nejhorší achivement snad kromě Nepřítele spánku.
Pokud se chcete přihlásit do FB skupiny DH Masters, ale máte podivné jméno a jako zemi původu Malajsii, tak mi prosím napište soukromou zprávu přes DH :)

Nechápu, jak se k něčemu takovému ti boti proklikají :)
@Ronik (11.04.2018 22:03): Atarim zmíněný odkaz u hry Traps 'n' Treasures vede na stránku se stažitelnou hrou - původně vydanou na Amigu, odkaz stahuje exe soubor hratelný na PC bez nutnosti instalace amiga emulátoru. Na stránku resp. konkrétní soubor upozorňuje hlavní vývojář na svém blogu odkaz. Odkaz u hry je uveden pod položkou modifikace.
Jsem ochoten odstranit, dohodněte se prosím v interní vip diskuzi, zda je to proti pravidlům či nikoliv.
Díky
@Zx Atari 500 (11.04.2018 21:48): Obě hry jsme našel na stránkách Thalionu :) Zkusil jsme tyhle dvě (neznám je). Ale Thalion mám obecně v úctě (samozřejmě jako vývojáře více), takže jsem byl rád, že někdo přidal hry, na kterých měli nějaký podíl.
Je povoleno do odkazu u hry davat predpripraveny balicek hry pro stare platformy (napriklad Amigu)? Ja jen, aby me tu zas nekdo nepopotahoval,ze jako warez atd...
Skoda ze v ty soutezi v pridavani her nemate obdobi pridavani JRPG her, takhle to zase bude cekat az na muj duchod :)
@jazz1 (11.04.2018 20:48): Ghost Battle nebo Lethal Xcess? :) S těmi komentáři to myslíš vážně? :) To by narušilo můj fahrtplan na nejbližích 10 let! Kompromis! Komentář k Amberstar už jsem tu vypotil a nově bych mohl (a chutě jsou) stvořit až pořádně vyzkouším Lionheart. Platí? :))
@Richmond (11.04.2018 20:45): nz, ještě ale myslím něco od nich chybí, když řekneš, co to je, přidám ti to sem jako dáreček. Oplátkou budu požadovat tvoje komenty aspoň ke dvěma z nich, co ty na to?
@Gordon (08.04.2018 18:27): gordone ... ty se proste opet predvadis :D

1) dnes jsi to zacal resit ty, ja uz to davno vubec neresim .. OMG, na co si to hrajes, reagoval jsem na `tvoji zarputilost' to resit a pripominat a zase z toho delat neco, co to neni ..

## moje reminiscence #1
http://dbher.cz/dp219962

## moje reminiscence #2
http://dbher.cz/dp219963

## tvyho jalovyho vytahovani kostlivcu ze skrine
http://dbher.cz/dp219948

potrefena husa opet kvaka .. tak, jak se tady (srandovne) vyrojili v jistou dobu hitlerove jako reminiscence `urcitejch udalosti', tak ty si dneska ty slepice jedna zacal zase PRVNI TY PRIPOMINAT svy hodnoceni myho komentu k wolfovi :D ...

2) gordone, nevim jestli je na ban rict zcela zjevnou vec (nepouziju ale slovo dement, jsi na nej haklivej, ja vim): chovas se znovu a znovu jako uplnej jester a dokola tady vyvolavas nejaky problemy, protoze si myslis, ze jsi hrozna celebrita a ze by meli bejt vsichni podelany ze tvejch jesterich postrehu

3) uz se na to prosimte vykasli a prestan sem vnaset rozbroje ..

4) kdyz uz je sem vnasis, tak se alespon nechovej jak jester a nelzi (ani sam sobe) a nefabuluj