Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Díky za schválení Star Wars Dark Forces Remaster. Uvědomuju si, že má minimum nového obsahu, z určitého úhlu pohledu vlastně žádný. Změnila se trochu politika v přidávání remasterů do databáze? Můžeme přidávat obdobné tituly? Předpokládám, že s tím byla spojena nějaká interní debata, když schválení trvalo 35 dní.
Dal jsem do kupy seznam různých her z pohledu první osoby. Asi přes 180 her, logické, plošinovky či adventury. Posledně zmíněného žánru tam ale moc není. Není kompletní výčet her, podobné množství by šlo ještě najít. A většina není na DH přidána. Odkazy by měly jít kopírovat, klikatelné nejsou.
Je tady někdo komu byly body i odečtené? Podle zdejší nápovědy je i toto možné.
juchů, 3000. První kulatiny, u kterých už nedostanu žádnou "nováčkovskou" odměnu :D

edit: kdyby mi někdo chtěl pomoct to zkazit, tak u zajímavosti k prvnímu Baldur's Gate mi chybí 2 pluska do achievementu. Děkuju moc.
Nejvíce mínusek od jednoho uživatele jsem dostal 2... (Jak to je možný) A nejvíce, co jsem udělil jednomu uživateli jsou tři... (jak to je možný) Taky mě trklo, jak je možné, že mám přes padesát komentářů, nějak se to holt nastřádalo.