Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Fg (02.12.2013 14:50): Jako ještě chápu ten rauš když jde o nějaký ty extrémní slevy, ale tohle fakt mi hlava nebere. Abych se takhle strhnul, jen abych měl něco hned první den. A to nemluvím o tom, že je tam strach jak o zdraví tak o ten samotný výrobek, by mě zajímalo, kolik z těhle lidí si to domů přinese poškozený...
Děcka nevíte o nějakém vikingském nebo posapo rpg se zombíky? :D Něco novějšího, tak 2008+, ať to aspoň trochu vypadá. Dead island určitě nechci, nejlépe něco z prostředí jako je The Last of Us.
@pipboy (30.11.2013 12:20): Tak tak, taky to tak beru. Ale je docela těžký nechat něco jít :) i když mě něco třeba neva, viz třeba Blacklist, tak si řikám "třeba mě to bavit začne"... ale nezačlo, tak jsem to dal k ledu, protože utrácet s tim čas, když je tolik jinejhc her...
Chesus, pokud jste na něco čtvrt roku nesáhli, není to rozehraný, ale dropnutý.
@Bodkin (30.11.2013 11:55): Tak to je dobre vediet.... ze nie som najvacsi magor. :-0
Ale napr. nepocitam ziadnu Dosovku iba cisto Win hry bezemulacne (cize ani Amiga....)
Tak isto iba singleplayerovky, cize ziadne co hrame v coope (Chaos engine, Saints Row 3, Terraria, Final Exam, Lara Croft arcade, Rocketbirds, Dead Space 3...).
Těch, co chci hrát je hromada (víc jak 300 nehraných koupených her na mě čeká na Steamu + pár krabicovek a cover her ze Score), rozehráno mám ale jen 5 kousků. Víc jak 10 her současně zpravidla nerozehrávám.
Nu, na ploše ikonky nemám, to by se mi tam nevlezlo, ale aktuálně nainstalovaných a rozehraných her mám 97 a to jsem minulý týden smazal tak desítku, o který jsem si byl už jist, že se k nim nevrátím.
@Maximus (30.11.2013 11:32): To já mám vždy rozehranou jednu hlavní (nyní Remember Me) a jednu vedlejší, většinou závodní (nyní NFS Most Wanted). Takhle mi to vyhovuje :)
Ale taky jsem se teď přes ty slevy na amazon/steam etc neudržel a nakoupil trochu do zásoby, Outlast, Enslaved, AC4, State of Decay.
Hmm, tak ja kupujem stale nove hry ako kokot a mam ich rozohratych 36. Celu plochu mam zapratanu ikonkami hier čo treba dohrať, ale kedy kua? To by som musel nechať priateľku, prácu a zavrieť sa na pár mesiacov do izby a hrať.
Asi tuším, že to sem příliš nepatří, ale scháním češtinu na hru The Guild 2: Renaissance, nevíte někdo o nějaké? Zatím jsem našel jen na originál Guildu 2, ale na tenhle datadisk nikoliv ..
V nemecky mluvicich zemich (mozna nejen tam - nasel jsem vetsinou jen nemecke stranky + britsky Amazon) prodavaji kolekci nazvanou Ubisoft Classics - Assassin's Creed, Rayman 3, Beyond Good and Evil, Far Cry a Prince of Persia: Sands of Time.

Bohuzel jsem nikde nenasel, jestli jsou to klasicke krabicove verze, nebo se daji/museji registrovat na Uplay (vzhledem k tomu, ze se to tu prodava v nemcine a u registrovanych titulu se casto da zvolit i jiny jazyk, ani by me ten Uplay tolik nebolel). Neporidil si nekdo tuhle kolekci, at uz v jakemkoli jazyce, a netusi, jak je to s registraci?
@USER47 (29.11.2013 20:36): Jasný, já nikdy nevěděl jestli by mě to bavilo, ale chtěl jsem tomu dát šanci, kdyby náhodou. Ale být na Steamgiftu jen ve dvou a nevyhrát, to už nemusim zkoušet nikdy nic :))
Však DS je každou chvíli za pár korun...Já ho kupoval asi za sto pade v krabici a to bylo chvíli po vydání.
@Crash (29.11.2013 18:09): Tak koukám, že i kdybych tam byl sám tak nejspíš ten Steamgift na Dead Space stejně nevyhraju :( Tomu se říká smůla a to jsem si to tak chtěl zkusit.....
@KRoman47 (29.11.2013 17:58): Chyba hry asi ne, dělo se mi to hned u dvou (Batman a I am alive). Na Batmana (a další) pomohl emulátor, ale I am alive jsem hrál v době vydání a měl jsem smůlu. A zrovna tahle hra se s myší a klávesnicí hrála fakt otřesně.
No mne odchazi asi asi rikam hdd v notasu prave tak to potrebuju nahradit :/
No ja mel taky vadnou serii a dostal jsem hned 3x vadne kusy po sobe ::D:D z czc.cz.
Ja prave mam nejakej 2 tb a mam to jako externi a zatim pohodicka to mi 2x spadnul asi z 1,5 na zem....

No kazdopadne díky :)
@FildasCZ (29.11.2013 18:10): Tak myš neporadím, to jdu do nejbližšího obchodu a za 80 kaček vezmu něco (nyní Genius) a to jede třeba dva/tři roky, tlačítka to má dvě a kolečko, to mi stačí, hah.
No disky zrovna nesleduji, ale pokud to má být externí a přenosný, tak určitě bez potřeby dodatečného napájení, tedy 2,5''. Třeba já pořídil před 4 lety Samsung S2 Portable 500GB, po týdnu odešel, jelikož to byla celá vadná série, dostal jsem nový kus a ten bez problémů funguje ještě dnes. Ale to je ještě USB2, dneska koukat spíš po USB3, pokud u notesu či PC máš USB3 port, tak se to fakt vyplatí, je to o hodně rychlejší komunikace.

EDIT: To by ti tak vyšlo, když přihodíš jednu/dvě stovky na něco takové:
http://www.czc.cz/seagate-expansion-port ... rna_3/110657/produkt
http://www.czc.cz/samsung-m3-portable-usb-3-0-500gb-cerna/120408/produkt
Jak na tom jsou Verbatim, A-Data apod. ti neřeknu, s tím zkušenost nemám a ani nevím o nikom z okolí, kdo by měl.
@KRoman47 (29.11.2013 17:58): Kdyz jsme u tech ovladacu tak jsem premyslel jestli bys mohl poradit mysku nejakou mam logitech g5 maximalni spokojenost mam ji od roku snad 2008.Problem je, ze obcas neraguje a ja bych potreboval novou.

Vyber je siroky bohuzel chci, aby se to dobre drzelo dlouhej kabl a nemusim mit milion tlacitek.Pokud mas typ tak budu rad.

:D a to nemluve o hdd do notasu to bude stacit nejakej do 1200.

V posledni dobe si pratele kupují tuhle https://www.mall.cz/mysi/genius-gx-gaming-maurus-x-cerna


Jinak díky moc usetril si mi cas=nervy :)
@Walome (29.11.2013 17:50): Tak s tím jsem se dosud nesetkal, možná nějaká chyba hry? Snad se s tím ani nesetkám, každopádně cena/výkon je lepší ten XBOX ovladač, já bral F510 ve slevě za cenu XBOX ovladače. Logitech se mi zdá celkově předražený, ani ty jejich volanty G25 a G27 nejsou ve srovnání s konkurencí kdo ví co, ale přitom stojí hodně. Asi mají dojem, že značka lidi táhne a bohužel asi mají pravdu.

@pipboy (29.11.2013 17:47): To je pro mě novinka, ještě jsem se s tím nesetkal. Ono to je i tím, že to má takovou kvalitu, že to člověk koupí a ono to vydrží dobrých 6 let, kdy člověk nepotřebuje nahrazovat, tak mu toho pak víc uteče, když to nesleduje.