Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Kvasa (06.12.2013 12:17): Vsetko predaj, ja som na tom zarobil cez 30 eur.

Zbierat sa to neoplati, lebo karty musis dokupit ktore Ti chybaju alebo vymenit. Ked mas komplet - dostanes nejaky emotikon (cena 1 cent), nejaky zlavovy kupon (vacsinou na nejaku blbost a mala zlava), nejake pozadie na steam profil (cena 1 cent) a stupne Ti steam level - čo je dobre len k dostavaniu nahodnych balickov kariet (ale dropuju nahodne a strasne pomaly) + si mozes pridat viac priatelov a mas nejake bonusove nastavenia v profile steamu
Ak Ta toto všetko zaujima - nechaj si ich a zbieraj. Ak nie - predavaj a zarobiš nejake drobne.
Zo začiatku som to zbieral, ale je to kokotina a viac sa to oplati predať.
Takže jestli to chápu správně, tak je lepší si je nechat a až otevřu všechny k dané hře, otevře se mi další balíček, popř. nějaké foilové?
@Kvasa (06.12.2013 12:03): A co se týká toho co ti psal Jack Dark, tak podrobný postup:
Jseš na hlavní stránce Steamu - do vyhledávacího pole nic nepiš, jen klikni tu vyhledávácí lupu - kousek níž se objeví odkaz "Pokročilé vyhledávání", klikni na něj - z rozbalených možností vyber pole "Kategorie" a zde zvol "Sběratelské karty služby Steam" ... vypíše ti to seznam všech her s kartičkama ;-)
@Jack_Dark (06.12.2013 11:42): Jsem vocas, když napíšu sběratelské karty, nic mi nevyjede:-) Ani u her které vlastním to nemůžu najít. Na tržišti to najde, ale to je mi k ničemu, potřebuju vědět jak je získat.
@Kvasa (06.12.2013 11:37): Případně u konkrétní hry, pokud koukáš na její stránku na Steamu, tak v tom pravým rámečku dole jsou zeleně vypsány "vlastnosti" které hra má jako např "Režim pro jednoho hráče", "Steam achievmenty" no a když je tam napsáno "Sběratelské karty služby Steam", tak je to přesně to na co se ptáš;-)
@Kvasa (06.12.2013 11:37): Stačí napsat sběratelské karty a Steam ty vyjede hry co je mají. Jinak kolik jich je celkem to vidíš když už hru vlastníš, jinak to jde zjistit když si zadáš název hry na Steam tržišti kde ti vyjedou nabídky karet a dalších věcí k oné hře.
Už jsem se asi ptal, ale nějak to opět nemůžu najít. Jak zjistím, která hra obsahuje ty prodejní karty? Docela vývar je z toho. A je možné zjistit kolik jich je tam celkem? Třeba u Metra jsem jich měl asi 5, jde to poznat někde? Díky.
Takze zanedbal jsem to, co jsem rekl tyhle hry mam a chci je vymenit popripade muzem i za karty(zalezi jaka hra podle toho pocet karet) .
Nikoho neokradam na mem steamu se muzete podivat, ze uz par vymen probehlo .

Jinak od 6,12(12,00) do 09,12(18:00) tu nejsem pak zase ano.

Kazdopadne budu mít i asi overlorda 1,2 a datac

(Vsechno je to na steam jen jsem to nedopsal)
Trine 2: Complete Story Steam Key
Brütal Legend Steam Key
Titan Quest Steam Key
The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC Steam Key
Dungeon Defenders + All DLC Steam key
Amnesia Fortnight Prototype Steam Key
The Journey Down: Chapter One
Cave Story+ Steam Key
King's Bounty: Crossworlds Steam Key
King's Bounty: The Legend Steam Key
King's Bounty: Armored Princess Steam Key
Oil Rush Steam Key
Psychonauts
Gumboy Crazy Adventures
Metro 2033, Risen, and Sacred Citadel 1x Steam Key
Thomas Was Alone Steam Key
The Showdown Effect Steam Key
Serious Sam HD: The First Encounter
Serious Sam HD: The Second Encounter
Dear Esther
Men of War : Red Tide
FEAR
Galaxy on Fire 2 Full HD, Air Conflicts: Pacific Carrier, thunder wolves

@Artran (05.12.2013 16:48): Anne a Radio the Universe se mi hodně líbí, díky za tipy.

Tak mě nepadá, asi nejde nějak nechat kickstarter posílat na mail info o vydání vybraných her, co?
@valcik (05.12.2013 16:07): Není na Androida a celkem mě to štve. Mám ho sice i na PC, ale iPod už nemám (tam jsem byl docela daleko) a když už sedím u PC a můžu hrát, tak dám přednost něčemu jinému. Do vlaku a na frontu na menzu by to ale jinak bylo super, přesně to co hledám.

Narazil jsem na Pixel Dungeon, který se mi nějak vyhýbal, a vypadá to, že mě to bude bavit. Konečně něco, co vypadá i technicky/graficky dobře zvládnuté. Zaráží mě, že jsem o něj nezakopnul dřív.
Existuje nějaká hra, která je svým příběhem, komplexností, rozsahem a možností voleb aspoň trošku podobná hře Mass Effect?

Mám doma nainstalovaný Skyrim, ale předpokládám, že ten tak ambiciózní není ..

Nějaké tipy?
Da se nekde zjistit ci nekdo nevi stranky, kde jsou hlasky z Dragon Age ? Myslim ty hlasky mezi postavami jelikoz..Kdybych to chtel zjistit ve hre musel bych to porad kombinovat ..Takze bych to musel nekolikrat dohrat.. A na googlu jsem to nenasel..

Takze si pockam jestli nekdo neco vi.. V horsim zase budu muset otrevovat prekladatele at mi preklad posle v excelu, jako minule ke stesti to byl mladik takze s tim nemel problem.


Diky za radu ci odkaz.
@mazar1234 (04.12.2013 10:05): Jaký nemehlo??? Konečně jsem se dostal do kýženého stavu, po kterém i ty sám si tolikrát volal, že 24 hodin za den je neskutečně málo...

Víš co to dalo práce do dvou týdnů, tedy nějakých 336 hodin narvat přes 2800 herních hodin. :D
@7c (03.12.2013 00:09): Proč se RPS nedá brát úplně vážně? Protože se pokoušejí o opravdovou žurnalistiku? (a často se jim to také daří)

Monty Pythonovský humor je pro mě osobně velké plus. Upřímně nevím, jestli jde s vážnou tváří prezentovat novinku s trailerem na CoD, desátým trailerem na AC4 nebo o tom, že EA oznámilo, že BF4 bude mít hluboký příběh nabitý emocemi... Myslím, že na to jsou ještě vážní až až. Recenze samotné jsou naopak velice detailní a vážné.
@SíDžej (02.12.2013 23:31): Pokud nepočítám hc101, tak žádný všestranný není ideálním zdrojem informací - na novinky a současné události stačí DH, moby, gb či gamefaq. Tedy já využívám z více profilovaných např. metzomagic (velmi kvalitní recenze adventur), racketboy (přehled o zapomenutých klenotech) atd.
@SíDžej (02.12.2013 23:31): Možná Wired když chceš samozvaný elitismus, Eurogamer (jestli chceš mix všeho pro střední třídu). RPS se asi nedá brát až tak úplně vážně, pak tu máš troll komunitu na Neogaf a plus mínus na Qt3, a pochopitelně Something Awful (no comment).

Jinak řečeno, asi bych se držel dh.cz XD Na druhou stranu, hry mě až tak moc nezajímají... V opačném případě to je asi na sledování všeho, a výběru favoritů.
Jaké jsou nejlepší zahraniční herní weby-recenze,články atd. ? Ty české jsou nějaké no...už neuspokojující po všech stránkách.
I když jsme vydali množství placených DLC i updatů zdarma je toto naše největší rozšíření, jaké k Rome II zatím vyjde

omg smejdi jeste, aby se za update platilo..Vydaj spatne optimalizovanou hru :D a jeste dodaj, ze muzem byt radi, ze nemusime platit update ..To bude nova moda platit za update.

Bohuzel ne kazdej je nastvanej, ze to nebylo uplne tak dodelana hra , ale nechci nikomu krivdit to ne :/
Kde sa to dá steam prepnuť na normálnu bežnú stránku? a nie tú s hrami v akcii?