Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Say (23.01.2014 20:19): Chlubit se cim a porovnavat co? Ze clovek nekrade nebo co? Jo a treba posledniho Assassina, ktereho jsi dostal zadarmo (nebo si za to ted uz i uctujou?) k novemu hardware, ktery sis koupil, abys mohl hrat hry (nebo snad do skoly, protoze prece renderujes 24/7 a tak se to vyplati?). Tak to ses opravdu placnul pres kapsu.
Podzemi (nebo pro zjednoduseni dungeony) jsou v krokovacim pohybu uplne jiny hry, nez v plynulym pohybu. V krokovacim pohybu je tam mnohem vic prostorovych hadanek, v plynulym pohybu je to vicemene jen rubacka.
@Say (23.01.2014 19:49): V dungeonech mi krokovací systém nevadí a ba naopak jej snad i vítám (je to přehlednější, zvláště pak při řešení některých hádanek). Nicméně je pravdou, že ve venkovních otevřených lokacích a městech to v MaM X vypadá trochu podivně (čili do Legend of Grimrock se to imo hodilo, do MaM X už možná trochu méně)... nicméně hratelnost to určitě příliš kazit nebude :).
Hmmm tam Markétu Lazarovou, Údolí včel nebo Kladivo na čarodějnice to bych tedy bral. Snad to Vávra viděl:-)
@Hydr0gen (23.01.2014 18:12): píčovina, to aby se tam člově hnal za přízraky mi přijde jako stupidita. "Vlkodlak nám zabíjí ovce..hráč jde zabije medvěda..úkol splněn....vodník nám zastavil mlýnské kolo, hráč jde a zabije zbojníky, kteří přehradili hráz, po výslechu zjištťuje. že si je najal nějakej trapnej zeman aby ho zruinoval(buď jako konkurenci), nebo pak levně chtěl koupit jeho zkrachovalou živnost...závěr: zeman je právně nepostižitelnej, Lapkové jsou pověšeni. Tohle by mě fakt nebavilo!


@valcik (23.01.2014 18:45): kdyby jsi si pustil video na kickstarteru, netrapčil by jsi tu teď se screenem....
To chození po kostičkách moc nechápu. K čemu je to dneska dobré?
@Garion (23.01.2014 18:51): Asi si nehral aplhu vid ? :D To bylo tragicke zdlouhave nudne ble bel..

Ted mi psali kluci, ze je to mnohem rychlejsi a plynulejsi vubec to neni znat, ze by chodil po kostickach..Rikam pokud si hral aplhu viz http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8gPZiFUreEk tak chapes, jak zdlouhave to bylo.

A z videa to bylo paradni takze krabicovku si urcite kupuji :) akorat ne asi na xzone tam stoji 700

Jinak Spellforce 2: Demons of the Past
s necim s carodejnicema pocitam, ale jestli tam podobnych veci bude vetsi mnozstvi bude to vypadat trapne.
Bodkine, jeden člověk na EG.net měl dost zajímavý návrh, který byste podle mě měli zvážit (pokud tam už něco takového nemáte, což je možné):

"Also you don't have to have fantasy in this game but a lot of people in those times believed in Witches, Vampires, Werewolves and Demons so you could have quests with those themes but with more rational outcomes."
MaM X jako vyšlo, ale krabice budou až 29. Ach jo, po dvou letech se člověk na něco těší a pak tohle. Jo vlastně stejně nemám čas, takže nic.

No a kolik ste teda tomu Vavrovi dali? Já 75.