Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@FildasCZ (15.03.2014 12:05): Háčky a čárky je důležité používat, podívejme se například na jednoduchou větu bez diakritiky "Zasrani uhori." Zde může dojít lehce ke kardinálním nedorozumění, protože může jít o "Zasraní úhoři." ale taky o "Zasraní uhoří." Pak další věci jako pracka - pračka, váha - váhá, banka - baňka, čitelný - citelný, rvát - řvát, plast - plášť,...
@LIUWIL (15.03.2014 11:54): Premyslim jestli to kvuli 2 hram ma smysl kupovat.Takhle, kdyz mas z kazdeho balicku napr 50 ci 75% her a vis, ze proste ten zbytek bud neni nic moc, a nebo nevis, co cekat koupis to ? Jasny, ze je to levne, ale jde o princip.
@RomcaT (15.03.2014 10:36): No tak těžko bych obhájil pozici, že si taťka po večerech hraje počítačový hry a děti nemůžou, takže na to jdu spíš naopak a s vědomím, že zakázaný ovoce nejvíc chutná to mají prostě dovolený a kupodivu to funguje, dcerka ví, že když má práci do školy hotovou může si hrát nebo čumět na seriály a ve škole problémy nemá, stejně tak nemá problém si vzít i knížku a místo hraní si třeba číst, nebo jít s kamarádkama ven. Kluk teď na tom tabletu frčí až moc, to je fakt, ale má ho poměrně krátce, takže je to pro něj novinka a doufám, že to za chvíli odezní. Třeba zrovna teď mu tablet leží na stole a hraje si s Legem, takže dobrý... ;-)
@RomcaT (15.03.2014 10:36): :/ me mrzi, ze tu lidi neznaj Heroes of Newerth , a kdyz pisu o hre tak si to spojují s masturbací...Kazdopadne dali si do souvislosti Hon, jako masturbace..Tedy nechapu, proc rovnou nezamenili nahrano za nahoneno... Ke vsemu Cobot tu zminoval pubertacky humor,A ac se semnou bavi lidi vseho veku a spousta mladejch tak jejich puberta je tady srandovní tohle mi moc srandovní neprislo.

Treba to videou s Krausem to mi prislo usmevne :) a lidi ho jeste odsoudi .Ze jede na nejakou akci, pro nemocne lidi a oni se mu vysmejou.Sami by neposlali, ani cent.

Jinak dole mas odpoved na path of exile...
@Walome (14.03.2014 10:37): taky jsem si pod slovem "honko" představila, jak si Fildas vydělával masturbaci ;o)) ale hned jsem si říkala, joo holka máš velký mezery v herních titulech.. tak jsem ráda, že mě to nenapadlo samotnou..

@Crash (14.03.2014 08:58): ty jsi dcerce koupil The Sims? Tyjo takovýho stedryho tatínka bych taky chtěla..můj táta učil informatiku, takze když jsem tenkrát chtěla na pc, tak mi řekl, že nejdřív se musím naučit používat programy a pak až pařit hry..pár her dovoloval jen v případě osvojení si treba ovládání myši..ale to spíš svoje žáky..dopadlo to tak, že když už jsme měli doma trochu lepší komp než 386 tak mě děsně bavilo dělat kraviny v Corelu a hry jsem skoro nepoustela..naštěstí mě to brzo přešlo a pak jsem parila co to šlo ;o)
Prosím schválit hru Pixel Piracy :) Předem děkuji za váš čas :)
Chci k tomu napsat roztoužený koment :D
Zrovna jsem si na GOGu koupil 5x pot of gold a dostal jen jeden úplný šit! Najs!
Jestli má někdo zájem o Steam klíč na hru Enclave tak se ozvěte. Hodil bych to na Steamgifts, ale zjistil jsem, že Enclave vyřadili ze seznamu, někde před časem rozdávali klíče zdarma takže asi byli zahlcení kódama. Tenhle klíč pochází z Groupees, trošku jsem uklízel v knihovničce.

Mimochodem kdo nakupujete na Groupees tak doporučuji si projít svůj profil, přidávali k některým hrám dodatečně Steam kódy, a taky se tam objevila užitečná věcička, kdy si člověk u kódu může zaškrtnout, že už byl použitej, tohle bych potřeboval všude. :)
@pipboy (14.03.2014 11:00): Jak málo stačí zaměnit význam a vyprávění dá úplně jiný směr :D

Hrali jsme s clanem vystridal jsem nekolik klanu a snazili jsme se dostat do takove faze, kdyby jsme meli sponzora a jezdili po zapasech.
Bohuzel clan se rozpadnul v nejlepsim tak pak jsem hral solo no a pak jsem to vzdal
Take po case jsem zjistil, ze proste nemam talent

A nebo, jako ze honko profici si vydelavaj malo ? A nebo, ze si myslite, ze si scena honka nevydelava ?
@Cobot (14.03.2014 10:48): Nevím o jake slovo ci humor jde, ale pokad teda slo o to honko, jako honit tak honit ma vyznam štvát, pronásledovat, pronásledovat s masturbací to nema nic společneho :D.Ok Asi je to sranda no :)

Chci se taky zasmat :) asi mam jjinej smysl pro humor.Ale jediny, co mi mozna prijde vtipne je, ze vydelavat si hranim je jen pro talenty a byl jsem tenkrat snilek ? Byl!Ale aspon jsem si to uvedomil takze nema smysl si uz nic dokazovat.

A nebo, jako ze honko profici si vydelavaj malo ? A nebo, ze si myslite, ze si scena honka nevydelava ?

Bodkin odkazuje na honko divim si, ze o nem nikdy nikdo neslysel tenkrat to byl hit pecka.Kam se hrabala dota ci lolko Honko dokurvili S2 sami. Takze to pak Cesi nehrali.A premisteli se na DOtu2 a lolko.

Moment jeste me napada, ze jste si honko dali do souvislosti hanebneho. To bude asi ono :)
Takze, kdybych napsal HoN ci Heroes of Newerth tak by se nediskutovalo asi :)
V cem je problem ? Hrali jsme s clanem vystridal jsem nekolik klanu :) a snazili jsme se dostat do takove faze, kdyby jsme meli sponzora a jezdili po zapasech.Odmeny byly slusne takze nechapu vas humor.
Mozna ne slusne, jako CS a lolko, ale slusne :) .
A kdzy neco nekdo chce musi drit :).Bohuzel clan se rozpadnul v nejlepsim tak pak jsem hral solo no a pak jsem to vzdal
Take po case jsem zjistil, ze proste nemam talent..Umel jsem to za supporta tanka, po case se rozpadla ceska scena.No a obcas jsem narazil na super hrace takze jsme hrali jen tak :).

@Crash (14.03.2014 08:58): Já už se snažím jen je občas nalákat taky něcoj jiného. Někdy se to povede (např. Arx Fatalis, Flight of Amazon Queen, Civky..) ale prostě vařit s kamarádama online je víc holt.
wtf is hoňko.
v 5 letech neni problem vyzkouset naprosto cokoliv a jeste tak 4 roky by to mohlo pokracovat.
@Richmond (14.03.2014 08:38): Sice nevím jak přesně starý děti máš, ale přece nečekáš, že dítko školou povinné se bude bavit tím, co mu fotřík naordinuje, když kamarádi hrajou něco jiného. Takže jestli jsi selhal se pozná až časem, možná že si časem vzpomenou, že kdysi dávno hráli zajímavou hru co jim táta ukázal a budou si jí chtít pustit znovu. Jen doufejme, že to ještě na něčem půjde pustit... ;-)

Jinak já to spíš tak z povzdálí jen monitoruju co hrajou, kluk má teď asi dva měsíce nový tablet a na to jak je malej (5 let) tak mě celkem překvapil šíří svého záběru, v podstatě zkouší úplně všechno co jsem mu tam dal, včetně i logických her, a na starší holku jsem zkoušel adventury, ale to moc úspěch nemělo, Sims skončili na polici, na konec největší úspěch měl asi Rayman Origins, to naučila i synka aby mohli mastit ve dvou. Arkádovky jí asi seděj nejvíc, a vidím tam slušný náběh na nějaký tycoony. Ale jinak hlavně čumí na všechny možný nablblý seriály :D
@Richmond (14.03.2014 08:38): Ajaj.Popravde oni jsou fakt ty deti s prominutím vymasteny z lolka vice nez z wowka..Ja, kdyz jsem chodíval do skoly.Tak jsem hral hlavne wowko a honko.Kazdopadne jsem se nechoval, jak dick.. Znama ta je treba nepricetna desnej bordelar.A hlavne u tech her rve na druhe a ne na sebe :D .. Treba pak zjisti o kolik casu prisli, kdyz mohli hrat jine pecky,Ja si to taky uvedomil pozde. U honka jsem mel nahrano 2300 hodin chtel jsem si vydelavat hranim a proste jsem na to nemel.Ted si hraju singlace a pohoda jazz.