Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Tak mi právě přišel generický mail ohledně toho, kde najdu v případě potřeby podporu a druhý mail, že už je nákup zpracován a mohu si vyzvednout klíč - Steam ho sežral a hry jsou aktivované. Asi jim stačil lehce nasraný mail a taky chtějí mít víkend, či co. Kupodivu vyřešeno :)
@Walome (16.05.2014 21:10): Ale ty slevy tam nejsou zas tak špatný, podle mě se to v podstatě dá se Steamovskýma slevama srovnat, kromě těch monstr akcí jako jsou letní nebo vánoční slevy na Steamu. A jak říkáš, má to odměny, takže si čas od času člověk může nějakou levnou hru koupit za body. S těma Steam kódama to až tak úplně pravda není, samozřejmě je jich tam dost, ale třeba Ubisofťácký hry prodávají na Uplay a taky tam je dost her DRM Free.
@MartinezZ (16.05.2014 20:21): Ja takhle koupil dve hry. Z nejakeho sopu prachy vzali klice neposlali, kdyz jsem tam psal odpovidal mi automat. A asi po mesici, kdy jsem psal par emailu, kdy jsem zadal o ty kody. Tak mi vratili penize....

Asi 3 roky zpet jsem kupoval hru na steam amazon ? Nevim.. a ona na steam nebyla.. V emailu napsali, ze se omlouvaj, ale penize uz nevratili, a nebo aspon nahradu.
@MartinezZ (16.05.2014 20:21): Tam je to fajn, jen jsou to všechno většinou stejně kody na steam a slevy tam nejsou nijak echt, ale maj tam odměny pro uživatele... na což steam z vysoka sere a vůbec mu to neva :)
@budha (16.05.2014 20:07): Kolik teď stojí GTA SA??? Na xzone 400, takže se dá určitě sehnat i za 300 a digi verze by Tě stála pár doláčů. To fakt za ty nulový starosti s crackováním apod. stojí.

@Paul (16.05.2014 20:07): Aha, tak o tom jsem slyšel, ale nemám zkušenost. Já nevim, mně stačil steam, GamersGate kvůli věrnostnímu programu a Hundle Bundle... a jak Tě odsud znám, taky budeš mít her plný zadky i tak :)
ahoj všem, potřeboval bych nějakou radu. Stáhl jsem si GTA san andreas a celá ta hra je v ruštině a nejde mi ani v nastavení předělat na angličtinu abych tomu aspoň trochu rozuměl. Dá se prosímvás nějak do té hry nainstalovat nějakej jazyk, nejlépe čeština a jestli ano tak jak. Moc dík
Gamefly byl dřív Direct 2 Drive. Na D2D jsem měl asi 10 her. Když to pak koupilo a přejmenovalo Gamefly, tak mi některý z těch her zmizely, ale už je tam zas mám.
@Jack_Dark (16.05.2014 19:54): Tak sleduju tam akce a už zas nemám potřebu moc hry nakupovat, mám jich habaděj. Nakupuju tam asi stejně často jako na Amazonu elektronický verze, na GetGames od Eurogamer apod. Sem tam se něco vyskytne.
@Walome (16.05.2014 19:49): To mě překvapuje, že ho neznáte. Hodila by se separátní sekce s diskuzemi k online shopům - minimálně by vznikl seznam obchodů, kde lze hry nakoupit - a zkušenosti s nimi.

Kdysi jsme něco takového psali na fóru Eurogameru, ale to už bude hodně zapadlé. Ale hodilo se to.
@Jack_Dark (16.05.2014 19:46): Se smajlíkem samozřejmě :) Tak neznámý ten obchod zas není. A doteď jsem s ním taky neměl problémy (kupoval jsem tam ale jen jednou). Něco se jim asi nezdá a mě je u zadele co, ať si v případě nutnosti celý účet na službě strčí tam, kde mi to ve výsledku celé je, ale vrátí mi money za už koupenou hru (mám tam jedn jednu krom téhle ještě neprovedené transakce).
@MartinezZ (16.05.2014 19:02): Ty vole, můžu já něco udělat, aby to šlo jednoduše? Jsem naletěl, kouil si ještě s další 20% slevou za necelý 300,- tu Call of Duty: War Chest (protože!) a čekám,l kdy mi dorazí kód. A vono prdlajs. Peníze mi to sice ještě nestrhlo ani nezablokovalo, ale kde nic, tu nic. V klientu GameFly sice hru vidím, ale po kliknutí na Keys je jen návod, jak to na Steamu aktivovat - ale klíče nikde. Tak jdu zprátky, pátrám a koukám, že u objednávky je "Status: Under Review".

Cože, jaký review? Vzápětí přichází mail od podpory, že by se mnou rádi mluvili osobně, až jim mám v pracovní dobu zavolat někam do prďajs. Po práci přijdu domů, chci mít klid o víkendu, uvidím zajímavou nabídky a, já vůl, jí využiju. Taky jsem jim v tomhle ohledu napsal nasranej mail (s mojí skvělou angličtinou) s tím, že co fakt nehodlám, tak volat jim, mluvit s nimi a vůbec cokoliv řešit. A´t si strhnou prachy, dají mi kódy a starají se o něco jiného. A jestli s tím mají problém, ať transakci zruší a že jim tedy skutečně VELICE děkuji.

Přijdu domů po práci a zase se budu rozčilovat s tím, že někdo ani nechce moje peníze, neuvěřitelný. Je fakt, že jsem se na GameFly pěkně dlouho nepřihlásil ani ten klient nespustil, ale to jim může být u prdele, slušně řečeno. Že já se na to...
@Walome (16.05.2014 16:59): Čekal jsem, že zase bude psát o casual hrách, a jak se experti strašně spletli v oblasti prodejů velkých konzolí. Je jak kolovrátek, heroický pocit tvorby "vysoké" hry a trauma z odmítnutí z řad vydavatelů bude náplní jeho článků asi ještě dlouhou dobu :).

Z toho čtyřbloku úvah je tedy pro mě zajímavý jen Macura.
Novej LEVEL opět bomba, Vávra na hrad! Hezky se obul do "casual" mobilních her a vlastně o nich napsal, že jsou to kraviny (jsem hodně zjednodušel, doporučuju sehnat a přečíst)... a vůbec mu neva, že na další stránce je pravidelně velebí Macura a o pár levelů vzad psal to, co v novém čísle Vávra považuje za bláboly :D

Btw takhle si představuj vysokej framrate.
@Strady (15.05.2014 16:00): Nemá mě to rádo, jako před tím prostě když dám své id a pass z GMG tak to hodí chybu, kašlu na to a pomalu mě to začíná pěkně srát, ten jejich systém, který nefunguje.
včera sem hrál z ps + tu plošinovku puppeteer. Je to pohoda, něco jako little big planet. Je to pro dva a má to originální prezentaci:vsechno je ve stylu loutkovýho divadla :)
@Walome (14.05.2014 13:40): Click fishing, klasika. Britský EG to dělá občas taky (ale podstatně rafinovaněji), ale na tom českém výtvoru jsou na tohle fakt experti. Se docela divím, že se jim to ještě drží.
EG opět perlí - titulek: "Red Dead Redemption 2 nejpozději do března 2015", člověk si říká "to je blbost, ani Sony neřeklo vo co přesně go", pak rozklikneš článek a "Zatím není oficiálně potvrzeno to z titulku, že stoprocentně půjde o pokračování oslavované akce z Divokého západu..."

@Jack_Dark (14.05.2014 13:28): V jednu chvíli ano. A to majitel.
Tak jsme včera s mým vzdáleným bratrancem Victorem vyzkoušeli ten steam family share a funguje to poměrně snadno, 50x to člověk autorizuje, ale pak můžeš hrát hry ze seznamu toho druhého... kdyby náhodou někdo měl těch her málo :D
Ale tak pro tu rodinu je to fakt šikovný, proč by si měli 3 lidi z jednoho bytu kupovat stejnou hru.
@Bodkin (13.05.2014 20:32): GTR2 je fantastická hra sama o sobě, to je dobré mít v zásobě i pokud nenávidíš závodní hry. Navíc přemohl si se v poslední době s adventury, takže ty závodní hry se ti budou časem možná také hodit :).