Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nevíte, jestli jde po opuštění Suchodolu navlíknout varkoč od dělostřeleckého mistra a infiltrovat se mezi pražáky?
@Gordon (18.03.2025 22:38): Lucky guy :) A teď co, že jo... Hrát dál jiný questy s tím, že tohle místo je rozbitý a doufat, že to opraví patch. Nebo raději načíst starší save a úkol začít až po něm... Takňák jsem asi pro druhou možnost.
Tak tohle je ovšem libovej bug - Chystám se vytáhnout Ptáčka z Malešova skrz tajnou chodbu, ale když tam přijdu, vypadá to tam jako při odchodu - rozebraná zeď a prkna přes otvor. Takže nejde dál pokračovat. Jako slajdující lidi a vyhánění z hospod je jedna věc, ale tohle už mě sere.
@mazar1234 (17.03.2025 09:03): co je zombieperkpoint?

Po updatu mi konečně začal fungovat miniquest u Kutné Hory - vyřeš vojáky vybírající clo.

A jestli se nepletu, v noci přibyly světlušky :).
Spoilery z konce linky na Nebákově.

Z trailerů a různých videí jsem měl samozřejmě Žižku vyspoilerovaného, ale jsem naštěstí natolik hloupý, že jsem si to v té části hry nedokázal spojit, a tak na mě ten menší šok z odhalení zafungoval jak nikdy. To bylo skvělé. :D
@Gordon (16.03.2025 15:47):  Jo a v rýchlosti som zabudol na ten "zombie perkpoint" vo Vitalite, to je dosť veľký FAIL :-0

Začínam ľutovať, že som si to patchol, ale moja chyba mal som to dohrať skôr, alebo počkať na 2.8 :-D

Ale kúpu neľutujem, bol to môj vianočný darček pre mňa (tá komplet edícia s DLC passom), ono je to naozaj výborná hra, ale ničia ju také hlúpo nedoriešené detailíky (môj názor).
Zdravím, prosím poradil by mi někdo, co mám dělat, když jsem se sekl ve hře;( zvuk jde, ale nemohu se hnout a nefunguji žádná tlačítka. Hraju na PS5.
Dekuji
Zdá sa mi to, alebo prestali zo zvierat padať extra veci ako ovčie črievka, psia koža atď, ale napr. rohovina z barana padá tak neviem.
Teď jsem udělal celej ten turnaj s Menhardem a bez bugu/problému a bylo to super. Jen škoda že se bojovalo bez brnění, takže duely byly dost krátký i když jsem záměrně nepoužíval master strike. Obecně musím říct, že Kutná Hora je neskutečně impresivní kus práce, jak město samotný, tak (co jsem hrál) questy v něm.
@Gordon (15.03.2025 12:39): V díře asi myslíš tu hospodu. Já si přespání většinou neplatím, přespávám u Kováře v Tachově a na druhý mapě v Čertovce, nebo v kutlochu Koziny v Kutný hoře.
Ale u kováře se mi stalo to samé, když jsem přijel z druhý mapy s Kutnou horou, nešlo mi nijak otevřít dveře k posteli. Asi to bude známej bug, protože jsem na to narazil i na jiných anglických fórech.
Musel jsem to řešit přespáním přes den v kovářově posteli.

Druhou velkou chybu jsem měl po bitvě v Kutný hoře, během rozhovoru s Ruthardem tam se objevil voják a celej rozhovor se mě snažil zabít, což bylo docela komický, ale horší bylo že pak nezmizel.
Zkoušel jsem teda utéct, ale pak byly vrata na zpět zavřený, takže jsem si nemohl promluvit s Rózou a pokračovat v misi.
Vyřešil jsem to tak, že po nahrání sejfu a znovu vyhraný bitvě, se zase objevil, ale tentokrát jsem ho uplatil a už mě nechal být.
Vaše zajímavost ke hře Kingdom Come: Deliverance II byla nahlášena z důvodu Jiný (více v poznámce) s poznámkou "sex. Jinda -> sex. Jindra" a následně upravena moderátorem.

WTF? :D však tam žádná úprava není :D
@SilentWolf (15.03.2025 14:47): čerti jsou s Troskami nějak spojení i v reálu, v rámci pověstí. jsou tam i akce Čerti na Troskách, takže to tam asi napasovali jako takovou srandu. navíc si můžeš projít hrad v klidu, když dostaneš dočasně přístup do všech komnat...
Když teď vyšla nová aktualizace 1.2 mám tam chybu při stahování zvěře. Když zabiju např. ovci (maso, kůže, žaludek, střeva, atd.) Nabídne mi jen maso maximálně rohovinu. Nic víc, má někdo s tímhle taky problém?
A další specialita s novým patchem, mizí mi lidi, jakože všichni, před obrazovkou se zjevují měšťané a pak zase zmizí, dokonce i non-generic npc, takže nemůžu ani plnit questy.
Byl jsem trochu smutný z kvality vedlejších questů poslední dobou ( smysl questu s čerty vážně nechápu..), ale po příjezdu na Nebákov by se atmosféra dala krájet.
Zkusil jsem ty dabingy a funguje to, když si english soubory hodím do složky vedle, pak stáhnu češtinu a english pak vrátím zpět, tak si můžu jazyky přehazovat ingame dle libosti bez nutnosti opakovanýho stahování. Jsem teď vedl filozofickou debatu na téma tits VS ass, tak jsem byl zvědav jaká je v češtině :) A jak jsem to v češtině 15 minut hrál, a pak to hodil zpět do angličtiny, tak mě až překvapilo jak nepřirozeně ta angličtina najednou působí, ikdyž v ní mám odehráno 140 hodin. Ale nedá se svítit, za dalších 15 minut si na ní zas zvyknu. Ale rozhodně si časem obě hry v češtině dám.

@Garret (15.03.2025 01:45): jo ten bug má víc lidí, ale měl by být brzy zhotfixnut.

@ravanelisen (15.03.2025 09:19): při spouštění hry mačkej escape na klávesnici. Případně si zverifikuj herní soubory ve steamu (pravým na KCD2, properties - installed files - verify integrity of game files)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak se bere do ruky rýč. Byla jsem v questu u bylinkářky Boženy, poprosila mě, abych odnesla mrtvého lotra k potoku a tam jej zakopala. Rýč byl zapíchnutý u hromady hnoje. Lotra jsem odnesla k potoku. Rýč sebrala a měla jej v inventáři ale z nějakého nepochopitelného důvodu jsem nemohla dát Jindrovi rýč do ruky, aby hrob vykopal. Jde mi o to, že když by se mi stalo něco podobného v budoucnu, tak abych věděla jak na to.Díky.
@Paul (14.03.2025 18:28): jestli se ti chce, tak zkus v Grundu nebo jaxe to tam jmenuje, jsou tam dva stoly na kostky přímo uvnitř v hospodě. jestli když budeš hrát do noci ti to taky vyhodí hlášku, že tam nemáš co dělat... a postel je tam seník v patře, z tama mě vyhazovala stráž i když jsem si to zaplatil na furt

samozřejmě poslední save byl hodinu zpět...
hraju kostky, v půlce matche mi na obrazovce vyskočí hláška, že jsem na soukromém pozemku. vyhrávám, stráže na mě naběhnou a platím pokutu. jdu si lehnout do své zaplacené postele a stráže mě rozjebou. jako může to být náhoda, že se mi to před patchem nestalo ani jednou za 70hodin... alt+F4
No, už vyšel hotfix 1.2.1 a je to opravený, nvidia inspektor už není potřeba.
@Garret (14.03.2025 13:38)@Paul (14.03.2025 12:57): Já prostě nechápu, jak je to možné. Prostě někdo v tom kanclu při kompilaci usrkne kafe a vypne něco, co očividně funguje? Pamatuji si, že když jsem dělal mapu do CSka, tak jsem opravil jeden bug a vznikly mi další dva, tak jsem změnu buď vrátil nebo opravil ty další dva bugy, copak to netestují?