Nate :D....díky Ti !

(ke grafice nemám výhrady, sic tomu vůbec nerozumím)
Skvela hra no. Jedinymi vadami na krase je ta dojebana akcelerace mysi (a ne, netyka se to pouze Win Xp) a osmelena grafika vzhledem k prvnimu dilu (stacilo by pouze zvysit vzdalenost vykreslovani a vylepsit stiny - pak by to vypadalo temer jako prvni dil).
Wau...hra se chýlí ke konci a je mi to docela líto...po dlouhé době něco, co mě chytlo. Někdy se jen tak projdu večerními renesančními Benátkami :D...dokonce jsem se znovu podívala na Kupce benátského.

Nate - a nemohl bys mi prosím link na ten článek poslat? Nějak jsem se totiž nedopátrala.
:-/ a asi je trochu nevýhoda, že jsem nehrála první díl..koukám bratrovi přes rameno, co to hraje :D a hned jsem musela taky...
Soudtrack je famózní. A taky doporučuji přečíst něco málo o vývoji této hry (tuším že na EG.net vyšel nedávno článek). To, co autoři předvedli, je něco neuvěřitelného.
Tak jsem rozehral dvojku a vylozene WOW. Vse, co mi schazelo na jednicce je tu (predevsim zabiti z rimsy a ze skoku), vse co mi na jednicce vadilo je bud upraveno nebo uplne odstraneno. Takhle mel vypadat prvni dil. A k tomu vsemu ma jeste vyrazne lepsi soundtrack (ostatne to byl prvni soundtrack, ktery jsem slysel driv nez jsem hral hru). To co tu Jesper Kyd predvadi je neuveritelne!
To teda jo, Jesper Kyd je talentoid. Nemůžu se dočkat jeho prvního sólo alba.
Tahle hra ma naprosto parádní soundtrack (třeba Ezio's Family !!!) :-)
marwel - já to nevztahoval komplet, právě jen na lidi, co obvykle píšou na net.
Holt by to chtěl oficiální fakta, které teď Ubisoft asi nezveřejní jen tak :-)
Já bych si to i někdy koupil, ale když to bude prolomené a DRM by neodstranili ( i když by to byla blbost ), tak bych to kašlal.
Vetsina lidi na diskuse o pocitacovych hrach nechodi a vetsina lidi se o problematiku DRM ochran nezajima. Nemyslim si, ze by se AC2 prodaval kvuli DRM mene nez prvni dil.
Bylo celkem zajímavé sledovat, jak přestože šlo o očekávanou pecku, tak diskuse na netu i hodnocení zely docela prázdnotou a jediné co se řešilo byla otázka, zda už je to prolomené. Krásný příklad toho, kolik lidí si to koupilo a kolik čeká na prolomení ochrany :)
NateLogan: tak v tom pripade by jeho cracknuti znamenalo prakticky cracknuti jakekoliv hry s timto DRM
Garion: Při spuštění hry se vždy spustí Ubi launcher, který obstarává spojení se serverem a běží po celou dobu hry.
marwel: no ja slysel, ze se crackuje jen ten ubisoft game launcher a samotna hra ze je nezmenena, coz by napovidalo tomu, ze to bude obecne platny zpusob pro vsechny hry s timhle DRM (ktery asi zajistuje ten launcher)

kdyztak me nekdo opravte, jestli se mylim, zadnou z tech novych Ubisoftovek nemam, tak nevim, jestli se ty hry musi spoustet pres ten launcher nebo jdou spustit i zvlast primo z game.exe apod
A ted zalezi na par vecech. Sice se jim podarilo DRM prolomit, ale dulezite take je, jestli je to snadno proveditelne a casove nenarocne. Pokud jim kazda hra bude trvat rekneme treba dva tydny, tak to bude stale Ubisoftu vyhovovat. Pokud to bude rychlejsi a predevsim pokud Ubiosft bude mit stale problemy se servery, pujdou jejich prodeje jeste dolu. Pocitam totiz, ze prolomeni te ochrany nebude pouze o cracku, ale bude potreba stahnout celou hru od urcite skupiny takze pokud kupujici chce klid a 'crack only' neni, radsi si stahne warez, ktery pojede bez problemu offline.
AC1 jsem si koupil a AC2 si hodlam koupit, pokud Ubi odstrani DRM (vzhledem k tomu, ze uz je kompletne prolomene, tak obzvlast!), takove hovezi napady jako je aktualni Ubi DRM nehodlam podporovat
rypacek: Však jsem si ani nemyslel, že se urážíš. Jinak chvástání se je lepší v reálu, na netu to vesměs taky beru ze srandy :-)
pivo ...ne neboj nejsem člověk, který se často uráží zvláště ne na internetových fórech. Vlastně jsem se docela bavil.Výhoda internetu je ta,že každý se může chvástat o tom co všechno má vyvinuté. Já sám sebe považuji za průměrného hráče počítačových her a snažím se získat nejvyšší level ve hře jménem true life.
Ztotožňuju se celkem s Garettovým "14.04.2010 07:58:37" a Marwelovým "14.04.2010 08:31:57" příspěvkem.
Jen takový menší dodatek - já to fórum nijak neznám, ale vesměs se na spoustě fór píšou spoilery o sto šest, takže když už člověku spoilery vadí, tak musí být opatrnější a hlídat si kam chodí, i když přečtení nějakého toho většího spoilu nikdy nejde úplně zabránit.

rypaczek: A ty víš jak Assassins 2 končí?!

Jinak mám své silnější i slabší stránky jako každý člověk, ale vycítění, jak hra nakonec dopadne, mám docela vyvinuté :-)
Pak je ale otázka, jaký ten konec je a pokud je nějaký zamotaný a divný, tak se může stát, že člověk někdy i po dohrání neví, jak to vůbec celé dopadlo (spousta otázek zůstane nezodpovězena anebo jde pochopit dvojsmyslem apod.) :-)

EDIT: Rypacek: Já vím, jak jsi to myslel. Vypadalo to z mé rekace, že nevím, co to slovo znamená? Jako ofenzívu jsem to nebral, pokud menší srandu na cizí účet nebereš jako útok a urážku.
Jinak názor je jako díra do prdele, ale to nesouvisí moc s touhle debatou. Ty máš na tenhle spor taky nějaký/ou.
Tak za svůj spoiler se omlouvám, v době psaní mě to nějak netrklo... A prozrazení konce hry, zvlášť u AC2 (tady je konec hodně vypečený, zejména pokud se najdou všechny glyphy a spisy), by doufám nenapadlo ani Piva :)
marwel: to jsem na tom podobně ale nic víc člověka nenaštve, než když jsi v půlce hry a dočteš se o tom jak skončí....
Pokud si nekde prectu, ze treba nejakej Pepa ve hre chcipne a hru budu hrat pul roku po tom, co jsem si to precetl, tak nikdo nemuze ocekavat, ze si to budu pamatovat. Zakladem budiz jedine - spatna, ale opravdu spatna pamet na jmena. Pak tedy vim, ze nekdo chcipne, ale kdyz nevim kdo je mi to sumak. Vyvstane mi to na mysl az kdyz k tomu dojde a to mi jaksi z logiky moc nevadi.:D
No já už třeba vím, kdo je vrahem v Poslovi Smrti II, protože to nějaký mamrd vyžvanil na TS foru. No není to skvělé? Od té chvíle už tam nelezu... to je pro mě The Spoiler. Ale to, kde se hra odehrává? To snad ne...
Což o to, smysl to dává, ale já s tím souhlasit nemůžu, protože nejsem tam paměťově obdařený :(
No mne spoilery v recenzich nevadi. Vetsinou ctu recenze predtim nez si hru zahraju a pokud hru nehraju a dozvim se neco, co bych vedet predem nemel, druhy den ani nevim, ze jsem neco takoveho cetl.:) Uff, doufam, ze vam to dava smysl.:D
Osobně zastávám názor, že pokud se recenzent v recenzi neobejde bez spoilerů, tak je to špatný recenzent.
pivo... názorů je jak děr do prdele má je každý
ofenzivní ve smyslu urážlivé,napadající...ale to nic neřeš to a nech si zdát pěkné sny
rypák: Použít se to dá u obojího a jestli je to nespisovné, to už nevadí :-)

Ofensíva to ani není, jenom nechápu to vaše přecitlivění na spoilery. Mnohdy může spoiler člověka ke hraní i navnadit, ale některé asi zase znechutit, no. Holt mám na to tagování trochu jiný názor a za spoiler beru něco jiného.
Pivo To znělo trochu ofenzivně...btw jistě si chtěl použít slovní spojení některé jedince. Myslím že jsme pouze chtěli dát taktně najevo,že není vhodné se rozepisovat veřejně o konci té či oné hry.I v recenzích bývá konec tabu.Každopádně se omlouvám pokud jsem urazil tvou ješitnost a ty jsi nabyl pocitu že ti někdo brání svobodně projevit svoji zabedněnost.Klidně pokračuj už asi půl roku se směji jakýže to Macho tady hraje hry.BTW zkus navrhnout aby se zavedl Pivův Achievment za největší počet názorů a komentářů.
Dobrý general rule je prostě tagovat všechno co se týká konce.
Paul: Nedokážu, protože to pak člověk neví, co má tagovat a co ne.

Kubulus: Už asi dokážu, když vidím nějaké jedince :-)
Dokážeš pochopit že jsou lidé kterým vadí i malé "nastínění" ?
Já to chápu, kdyby to byl nějaký velký spoiler, ale tohle je jen nastínění, které čítám často i v recenzích. Konec tam nijak nevyzradil, ne? A to že tam je nějaký blbý mnich, tak co já s tím? :-)
Vždyť to není spoiler ;-)
Jenom takové malé nastínění. Hru jsem nehrál, hrál jsem jenom první díl a druhý si někdy určitě plánuju zahrát, ale zážitek mi přečtení toho příspěvku nijak nezkazilo.