Tak to jsou zmetci. Kdyby to vyšlo teď tak si to koupim ale v roce 2011 už si to radši stáhnu :-)
ňák mi unikla zpráva o tom, že AC: Brotherhood je odloženo (POUZE PC VERZE) na první kvartál příštího roku. Trošku mě to rozhodilo když jsem se to dozvěděl...!
Není to bez slevy nějaké drahé? Já to kupoval tuším za 25 GBP při vydání a tady to normálně stojí 35 GBP... Jinak ale vřele doporučuji, AC2 stojí i za to i přes problémy s Ubi ochranou.
Walome: Ty titulky se dají kdyžtak v pohodě sehnat. Jako když sem viděl ten rozdíl 600kč mezi českou a anglickou verzí tak jsem fakt čuměl to by tam musel být hodně dobrej dabing, abych za něj dal 600kč.
Tak já nevim jak se dopídit složitost angličtiny :) Ve SCORE vždycky měli úryvek dialogu ze hry a to bylo myslím všeříkající :-)

Ale poslechnu MATADORa a chvíli počkám, stejně jsem chtěl počkat. Ale i tak mě zajímá úroveň aj :)
Walome: myslím si, že těsně před vydáním Brotherhood cena poleví. Ale to jen osobní názor ;) Jinak si myslím, že rozumět budeš a určitě se někde na netu povalujou české title.
Tak uvidím... takže asi nemá cenu čekat na zlevnění české verze? Jaká tam je slovní zásoba? Já nevim, třeba jestli tam nejsou nějaký spešl názvy zbraní, historickejch reálií apod. Protože moje slovní zásoba čítá jen školní a seriálovou angličtinu :)
Marcusss: je to takový moc šílený, třeba se to nějak rozumně vyjasní v Brotherhood, nebo někde jinde, ale nějak mi to k tomu nesedlo k té celkové atmosféře. Nevadilo mi to, ale šlo to trošku mimo mě.
MATADOR: ad Proti: fantasmagorický the end
- co proti němu všichni mají? Vždyť to k němu celou dobu směřovalo...:) Mě popravdě zas tak moc nepřekvapil...:)
Teda až na tu věc o Slunci...
Walome: Samozřejmě. Kromě toho tam hodně často mluví italsky, takže pokud náhodou neumíš i onen jazyk, odposlech by asi neprošel.
No nevim, co jsem cetl, tak ma pry zahrnout 30ti letou Eziovu zabijackou karieru, takze to spis vypada, ze to bude vypravet stejny pribeh jako hra.
Knihu jsem necetl, ale jak tak koukam na anotaci, rekl bych, ze bude urcite lepsi si nejdriv zahrat hru. Uz jen fakt, ze je hlavnim hrdinou Ezio.

btw. Koukam, ze se tu nakonec preci jen objevil jeden hater a udelalil AC2 50%.:) Ale ze to trvalo.
Četl někdo tu knihu? Já si ji koupil, ale nehrál jsem hru, tak by mě zajímalo, jestli to má vůbec cenu číst :) (dostal jsem na ni slevu) ... nechci, abych si zkazil nějaké překvapení ze hry.
Myšlenka filmu není špatná :-)(myslím, že taky čerpá z knižní předlohy). Sračka je možná moc silné slovo, znám teda horší filmy.
Mě se líbí víc :P
Ne ba né, líběj se mi všechny stejně hodně. Takže mě štvalo něco nemít.
Minulej čas? Jo, protože jsi měla pravdu, jistej dobrodinec to skutečně ripnul a už mi to tu hraje :)

(registrace nutná)
Jmenuje se Salvation of Forli :)
:-) teď? Říkám, že nej je Flight over Venice. (takže kašlat na nějakou slzopudnou písničku) ;)
A já bych řekl, že zas tak povedená je. Co teď ?

: )

..samozřejmě, že celej tenhle soundtrack je geniální, jako všechno ostatní co Kyd kdy složil :P

Pochybuju že to půjde ripnout, ty jejich .forge soubory asi jen tak extractnout nepůjdou.
ad hudba - podobná věc mě štvala u Omikronu - a tak mi hudbu z hry "ripnul" známý. V tomto případě to možná taky půjde, ne?
A zase tak povedená ta skladba není. Řekla bych, že je tam hafo lepších (tedy vůbec všechno, co je na ofiko OST)
Popsal jsem řekl bych do dostatečného detailu proč se mi to tak líbilo :P
"závěr, kterej prostě nemá chybu - je skvělej a uspokojující" huh?

To budes asi jedina spokojena osoba na svete :))
Já bych je za to nakopal. Ta skladba je nádherná a hrála v nejlepších momentech, a oni jí tam nedaj. A já se tak těšil jak si jí po dohrání poslechnu i mimo hru :(.

Jinak ještě k tomu závěru, nemůžu si pomoct, fakt jsem nadšenej. Začalo to už Eziovo řečí na konci Bonfires of the Vanities, pak jsem si skvěle početl ten třicetistránkovej kodex, pak se mi líbilo jak na férovku papež řekně že je bible jen snůška fiktivních hovadin napsaných člověkem (když budu lehce parafrázovat :)), no a závěrečnej pokec s hologramem, prolomení fourth wall, desmondovo WHAT THE FUCK, následnej credits gameplay, no kurva ten konec je fakt boží, takhle na mne naposledy zapůsobil Hitman Blood Money!

A ještě něco - vůbec by mi nevadilo, kdybychom v jednom z budoucích dílů hráli za Adama někde v Alien City, přeci jen Desmond by měl bejt i jeho následník, stejně jako všichni ostatní, tak co : ))
Jop, tahle tam není. Tohle vynechávání tracků ze soundtracků mě štve třeba u Mass Effectu 2 - Základní "témata" jsou tam všechny, ale ty nejlepší remixy ze samotné hry chybí :-/
Měl jsem jenom cca polovinu glyphů (na zbytek kašlu), takže jsem si to zkouknul ja jutjub. Nic extra, prostě ňákej adam s evou někde v alienskym ráji or whatever.Jinak z konce mě totálně rozesmálo "what the fuck?" - to jsem fakt vyprsknul smíchy
A co vy simíci říkate na The Truth? O_o (nejlépe vlastní názory, když ta postněte link na forum, kde se tím zabývají....je moc horko, nechce se mi clickat)
Tu loď jsem taky několikrát opakoval, chtělo to přijít na postup..

Teď jsem to dohrál, celkový dojmy hodně dobrý a hlavně mě hodně potěšil závěr, kterej prostě nemá chybu - je skvělej a uspokojující..koment možná později.
No právě, celou dobu to jelo jako po másle, možná skoro až moc a pak zásek a hodinové nervy kolem jednoho npc - ale jasně, šlo o to vychytat ty pravé momenty - vyřešila jsem to tak, že jsem polikvidovala co se dalo, a na nohsleda skočila zezadu - a ještě to vypadalo kwel, tož tak co bych chtěla, že... ale přiznám se, že jsem neplnila všechny assasin contracty - zrovna tenhle aspekt hry mě moc nebavil. (pořád to samé dokola)

Edit: už jsem si vzpomněla co mi na té hře nějak nesedělo! Assasin a neumí se plížit?
Tu misi s lodi jsem taky opakoval nekolikrat... nakonec jsem zlikvodoval potichu vetsinu lodi a v klidu dorazil zmetka.
Suzana: Jo, to na lodi byla hruza, taky sem to opakoval nejmin 5x i kdyz sem si byl jistej postupem (sejmout trpelive postupne vsechny straze vzadu a pak po nem skocit)
Jinak si na zadnej zadrhel nepamatuju. S vice protivniky to prave vypada vyborne, kdyz mezi nima porad stridas.
Suzana: Myslíš jedno z DLC zpátky ve Florencii, že? To si vcelku pamatuji, ale přišlo mi, že to nakonec bylo snažší, než-li to vypadalo. Pokud vím, bylo lepší vsadit na rychlost, než se pokoušet všechny stráže likvidovat postupně.

A zásek? Vždyť to je neuvěřitelně lehká hra :)
Tak jo, přiznejte se: zasekli jste se někde? Já jsem byla tak šikovná, že jsem asi 15x opakovala jednu ze závěrečných misí - konkrétně ta s fanatickým nohlsedem na hlídané lodi :-D...už jsem myslela, že to nepůjde...no a při této příležitosti vytknu hře sem tam nedomrlé ovládaní. Plus souboje - v místech kde byli více než tři protivníci, se akce mi zdála zmatečná a postrádala veškerou eleganci (a zase se nemyslim, že bych nějak moc lamila)
To "na pomery modernich her" je mimořádně výstižný fakt, který tu zatím nikdo nezmínil :)