Já si ty duše šetřil, že si po tom souboji u toho obchodníka, co je kousek před ním koupím ten set, co tam prodává.

Ale jsem vážně šikovný, z toho setu po tom souboji si koupím dva kousky, s tím, že pro ty zbylé dva se vrátím, až budu mít duše. V tom si všimnu že mě k němu pronásledoval slime (takové to, jak se vám to snaží vlézt na hlavu. Začnu do toho sekat a při tom se několikrát trefím do toho obchodníka. Super, v celé lokaci jediná zpřátelená postava a si jí znepřátelím.

Nevíte, jestli když ho zabiju, tak z něj ten set vypadne? (Zatím se mi to nepovedlo)
Vůbec poprvé si mi chce u hry brečet. Za-ehm-kalenej Gaping Dragon. jedenáct tisíc duší v nenávratnu. Proč FromSoftware! PROČ!
Narval som tam CZ, dsfix, dsmfix, PC ikonky, steam achievements fungujú, ale ten Capra Demon je opruz ako sviň .... Už rozmýšlam, že nakúpim bomby a dám ho cez hmlu. Šak prešiel som ho z očí do očí 2x, ten 2x som odpravil jedom a bombami psíkov, ale terazky už na to nemám nervy, skúsim ich kúpiť 100. :P
@HolyMeatball (31.01.2015 22:56): To je divný.. Dneska jsem s přehledem porazil toho Železného golema nebo obra se sekerou a teď se chystám na ty dva kašpary v Anor Londu. Pořád hrou procházím jako Mojžíš Rudým mořem.. :) Až mi to přijde podezřele snadné..
Zkusím to ještě jedou - když jsem zabil Gwyna a začala nová hra, tak už to byla ta tzv. NG+? Jsem z toho trochu zmatený, protože vše procházím jako nůž máslem, což u mě není zyvkem, i gargoyly jsem upižlal napoprvé skoro s prstem v nose. Zůstalo mi všechno vybavení a jsem lvl 102, tak si připadám nějak podvedený.. díky
[quote=Whiplash;627456486884143173]Ok I'm glad to help, as I have all the original files. However, I'm not really hip and up to date on the latest file sharing services. I still have an old Mediafire account, so I'll use that. Forgive me if mediafire is outdated. It's just the quickest and easiest option to me at this time:

DSFix 2.3 (Steamworks version):

http://www.mediafire.com/download/o7gzie ... %28steamworks%29.zip

DSMFix09 (original version):

DSMFix09 (steamworks updated dll)

The reason for two DSMFix links there is, the guy who updated it for the latest version only includes an updated .dll file in his pack. So you need them both for the full DSMFix package. Get them both, install the original version first, then add the updated .dll file, replacing the old one.

Hope this helps. Someone else should really find somewhere to host these too, I can't say how long these will stay there for. [/quote]
Dovolím si ještě se na něco zeptat. Pokud zabiju Gwyna, pána Popelky, tak když se proberu ve vězení to už je ta NG+? Nebo to musím nějak vyřešit jinak, když chci pokračovat znovu na větší obtížnost? Díky
@Vodouch (17.01.2015 14:45): Podle toho, jak ti to tady popisovali, jsem se dostal do DLC i já (sice s nemalými potížemi, ale přesto). Netuším vůbec, proč by ti to nemělo jít, leda tak že máš hru DS a ne DS: prepare to die. Nic jiného mě nenapadá..
Ale nelituj toho tolik, já se zasekl u jednoho prašivky, který si řká Manus, otec propasti a to je tak nechutnej zmetek, že mi brzy odejde klávesnice jak do ní vztekle buším. Kvalifikovaný odhad mi dává něco kolem 80ti pokusů... Nakonec můžeš být rád, že se tomuhle vyhneš :)
Zdravím všechny, tak jsem jen chtěl zhodnotit svůj výkon: do Oocilane se prostě nedostanu, je to pro mě asi zapovězená oblast tak jsem trošku farmařil no a jsem na 1O8 lvl, rozhodl jsem se zkusit lorda Gwyna a uvidíme. Ale stejně mi to nedá a zkusím sic nevím jak ještě nekolikrát Oocilane -kdyby někdo prosím přišel na to kde můžu dělat nebo dělám chybu (ačkoiv to bude těžké z mého popisu poznat) budu velice rád za poznámku. Díky - stějně vyzkouším nový model teď rytíř pak možná zloděj nebo něco jiného. Díky za případné poznámky
Takže napřed poděkování za radu, opravdu hra se s nikým nesere díky mé vražedné touze si estusk flašky nezlepším, no hold smolík. No a Oocilane mibude asi zapovězeno, páč se tam opravdu žádným možným způsobem nemůžu dostat, do haj... . Ještě zkusím to co jsem četl níže a to s tím lord vesselem, jinak už fakt nevím asi jsem slaboduchý nebo je někde chyba, ale nevím, kde, jelikož dělám doufám, že dělám vše jak jsem níže četl. Díky moc, kdy vás ještě něco napadlo, kde můžu asi dělat chybu dejte mi PROSÍM vědět.
Díky moc, jdu to zkusit, ale domnívám se, že už jsem to vše už vyzkoušel, ale co proto je tato zkur... řežba tak skvělá, ale přivádí mě k šílenství. Ještě jednou díky, kdyby se mi to náhodou nepovedlo, dám vědět a kdyby ao rovněž. Ještě jednou díky.
@Vodouch (16.01.2015 09:47): Jen pro pořádek TOTO je ten golem, kterého musíš zabít. Je hned na začátku poté co vyjedeš první výtahem. Z tohoto golema spadne "Broken Pendant" (mrkni, jestli to už náhodou nemáš).
Jakmile máš Broken Pendant, musíš se vrátit tam dozadu do té jeskyně co je za hydrou. Nestačí však přijít tam co byl zlatý golem, musíš jít až úplně dozadu (měla by tam ležet mrtvola té princezny) a tam bude taková aura, které když se dotkneš, spustíš cutscénku ve které budeš poněkud násilným způsobem přenesen do DLC.

Pokud by sis nebyl jistý, tady je podrobnější návod.

Co se vylepšování estus flašek týče, dá se vylepšit TADY, TADY a TADY.
Pokud jsi zabil všechny tyto tři postavy, tak máš smůlu po zbytek hry (hold, Dark Souls se s nikým nesere).
Žádost - prosba, hraji na PS 3 tuto skvělou hru a jsem už z toho úplně na palici...chci se jít podívat do Oocilane než hru dohrji úplně do konce, zabil jsem toho zlatého golema,ukázala se princezna nebo co to je, na břehu jsem si od ní koupil magii, šel jsem do Anor Londa doarchívu, tady jsem vyřídil druhého krystalového golema, ale nic z něj nespadlo...vrátil jsem se zpět za princeznou i na místo za Hydrou, ale nic,toto jsem opakoval už asi třicetkrát, kdy už jsem si vylepšili svůj level na 1O3...dokonce jsem i vybil všechny krystalové golemy před i v crystal cave a nic....proto Vás kohokoliv ŽÁDÁM A PROSÍM o radu...a ještě jedna maličkost estus flasky už asi nenavýším, když je mám na 1+ a asi jsem pozabíjel všechny, kdo mi jemůže vylepšit mislím tím ve fire shrinku...díky moc
Můžu se ještě zeptat, kde se dají sebrat duše strážkyně ohně? Koukal jsem, že lidi mají hodně často vylepšené lahvičky na +4 i na +6, já je mám na +2 a rád bych to poněkud zlepšil. Jo a mám duši strážkyně svatyně, taková žlutá je, neví někdo co s ní? Zlepšit s ní lahvičku estusu nejde, škoda. Děkuji
@strejdafido (04.01.2015 21:32): Teď si tím nejsem 100% jistý, ale mám pocit, že v Dark Souls 1 speciální zbraně ti vyrobí jenom ten obří kovář v Anor Londo. Vtip je ovšem v tom, že mu nejdřív musíš přinést patřičnou +10 zbraň. Na tohle nejde přijít jinak než dlouhodobým zkoušením, nebo přečtením si patřičné příručky.

Co se toho DLC týče, myslím si že k tomu opravdové indicie opravdu nikde nejsou, ale mohu se mýlit.
Abych nevypadnul ze svého standardu neustálého kladení blbých otázek: nevíte, jak se dá použít duše nějakého bosse k vytvoření unikátní zbraně? Aspoň v popisu dané duše je nabídka, že mohu získat spoustu duší nebo vytvořit unikátní zbraň. Spoustu duší jsem si takto už jednou uvolnil, ale nějakou možnost unikátní zbraně jsem nezískal. Mám ještě asi 5 duší bossů a chtěl bych je využít raději na zbraň. Díky moc
@LIUWIL (03.01.2015 23:19): Nějak tak, jak jsi to psal, jsem se snažil (jinak to sand ani nejde). Na tvou radu jsem sundal své slušivé hadry a vystavil tak na odiv maso odlupující se od kosti a prázdné oční důlky.. Asi to na něj zapůsobilo, protože po cca 15ti pokusech jsem ho udolal :) ta rychlost byla poznat, sice jsem se i tak každou chvílí válel v krvi po tlakových vlnách, ale bylo to lepší. Doběhnul jsm ho a štípnul ho do zadku a někdy stačil zase odběhnut :)

Tak ta cesta do DLC části je skutečně dost komplikovaná, ostatně stejně jako celá hra. Tohle už snad ani není výzva, jak na tohle může člověk přijít?? :)
@strejdafido (03.01.2015 21:16): Na démona, ať už ohnivého nebo toho v Undead Asylum, funguje stejná taktika.
Je dobré na to mít lehkou postavu a hýbat se rychle (doporučuju úplně sundat brnění, protože stejně když tě jednou hitne, jsi celkem na sračky). Ještě než něco udělá, doběhneš až úplně k němu a budeš pořád pochodovat tak, abys byl za ním. On pak zkusí udělat útok. Sice to dělá velkou vlnu, ale nemůže se během té doby otáčet. Odběhneš daleko od něj a hned jakmile zaútočí a efekt jeho zbraně zmizí, doběhneš k němu a podle typu zbraně ho jednou až třikrát flákneš (hodně dlouho mu trvá než se z útoku postaví).

Jinak dostat se do DLC je opravdu složitější než v jakékoli jiné hře kterou jsem kdy hrál a hra ti k tomu dává pramalé indicie. Si pamatuju že když DLC poprvé vyšlo na Xbox LIVE, byl docela velký kravál když hráči podezírali vývojáře, že něco pokazili a DLC nefunguje :D

Aby ses tam dostal, musíš jednak mít aktivovanou princeznu z toho krystalu a pak musíš navštívit Duke's Archives - hned na začátku tam bude krystal, který opět zabiješ a z kterého spadne spešl předmět a po jeho sebrání se můžeš vrátit zpátky na to místo, kdes zabil toho zlatého krystaláka a vysvobodil princeznu... a víc už ti spoilerovat nebudu.
Jakmile se do DLC dostaneš, budeš moci volně cestovat mezi DLC a základní hrou. Jen teda dopředu upozorním, že DLC je brutální. Je podstatně menší než základní hra, ale jsou tam obtížní bossové, ke kterým vede vždy hodně dlouhá cesta plná nepřátel. Osobně DLC považuji za suverénně nejzajímavější část hry.

Pro případné příští hry ještě upozorním, že ten zlatý krystal se nespawne dokud není hydra mrtvá. Aby se ale spawnul, musíš po zabití Hydry odejít do menu a vrátit se, nebo odejít z oblasti (a vrátit se). Zkrátka a dobře, udělat re-load hry.
Poté, co ta princezna vypadne, se objeví její značka na břehu jezera kde jsi bojoval s Hydrou. Když princeznu zavoláš, můžeš si u ní koupit dost zajímavé předměty.
Pokud značku nevidíš, zkus znovu re-loadnout hru. Někdy se taky stane, že její značka bude přímo ve vodě a nepůjde vidět, tak tam zkus chvilku pomalu pochodovat sem tam, dokud se ti nezobrazí hláška o vyvolání.
@strejdafido (03.01.2015 19:48): A razil jsi potom prozkoumat celou tu oblast, kterou Hydra blokovala? Jestli jo, určitě jsi našel jednoho zlatého golema, který dropnul jistou dámu. Potom pozdějš v archívech jeden další golem dropne jistý item a ten jakmile máš, můžeš se vrátit do toho místa v Darkroot Basin a přemístit se do extra obsahu.
@HolyMeatball (03.01.2015 19:25): Tak tím jsi mě od toho úplně odradil, jelikož pro mě byl celkem slušný proces jen spustit hru, natož ještě nějakým způsobem cosi zpřístupnit :-( Na Steamu ale nic nemůžu najít, jestli se to nějak přidává, nic mi to ani nenabízí, jen to spustím a nic víc.
Mám ještě jednu otázku. Je součástí hry "Dark Souls: Prepare to Die Edition" ta oblast, kde se nachází rytíř Artorias? Mělo by tam být i město Oocilane (nebo tak nějak) a nemůžu to nikde najít. Děkuji
@HolyMeatball (02.01.2015 14:48): No za záda se mu musím dostat, protože každou chvíli zapíchne sekeru do země a dopředu a do stran vyletí pěkná tlaková vlna, která se mnou praskne o zem. Moje taktika tedy zatím je nějak ho oběhnout a mlátit ho do jeho tlustého zadku. jenomže jemu se to moc nelíbí, tak se samozřejmě otáčí jako holub na báni a někdy dokonce vzlétne a tím tlustým zadkem na mě chce sednout (někdy mu to vyjde). Ono tam moc místa není, všude jsou nějaké kmeny stromů a za ně se akorát tak zaseknu já, když ho obíhám, jeho se mi někde zaseknout nepoštěstilo :)
@strejdafido (02.01.2015 14:39): To jsem si domyslel, ohnivci jsou myslim jenom v Demonich Ruinach, ale jsou dva. :] Budu predpokladat, ze mluvis o Ceaseless Discharge. Pokud ale mluvis o nem, moc nechapu, jak by ses mu snazil dostat za zada. D: Kazdopadne u toho si pamatuju hodne lehky figl - kdyz si obehnes tu budovu, co tam stoji, dojdes do bodu, kdy bude borec ustavicne sekat, ale nikdy te netrefi. A ty to do nej muzes vesele sit pokazde, kdy se te pokusi trefit. Je to zdlouhave, ale naprosto bezpecne.

A ted se beztak dovim, zes mluvil o ty stonozce dole. :D
Včera jsem si dělal čárky, kolikrát se vydám na Ohnivého démona.. Vzdal jsem to někdy v 11 večer a napočítal jsem 37 pokusů, ovšem ještě tomu není konec. Dostal jsem se maximálně na půlku jeho životů a byl se mnou ámen. V dosti případech se mu ani nedostanu za záda, sejme mě tou jeho sekerou ať bežím nebo skáču hned u vstupu.
Ještě že je k němu relativně krátká cesta a nezdržují tam ani moc příšery, proběhnu mezi nimi jako raketa :) Co na něj může platit?
@strejdafido (31.12.2014 12:17): Na zbraně, které se vylepšují jiskřívým titanitem, nejde dát element. Zbraně, které se upgradují jiskřivým titanitem, jsou považovány za speciální (obvykle jdou za hru najít jen jednou) a jdou vylepšit na maximálně +5
A nevíte někdo, proč nemohu u kováře Vamose vylepšit zbraň na ohnivou, pokud se jedná o Přímý meč stříbrného rytíře +5? Vylepšoval se jiskřivým titanitem, ne obyčejným.
K vylepšení na ohnivou zbraň mi to ale nenabídne, jen jiné zbraně, které mám na +5. Díky
@strejdafido (29.12.2014 16:35): Ne, manuálně ho nepřidáš. Warpnout se můžeš jen na vybraná ohniště. Warpnout pryč se můžeš z kteréhokoliv ohniště.

Ti psi jsou pořádný záhul - nemám rád speed-run styl hry, ale osobně tuto lokaci vždycky proběhnu jen v trenkách a s ničím tam nebojuju (kromě hlavního bosse). Ty jejich stun-locky jsou horší než vražedné houby.
Mám další otázku: dá se nějak přidat ohniště do seznamu těch, po kterých se dá cestovat? Prošel jsem jich plno a transport mám jen u 6 z nich. Např. teď jsem se probojoval ke druhému ohništi v Tomb of Giants a když se přesunu, tak se sem budu vracet na 30 pokusů, ti odporně velcí kostlivci a psi mě pokaždé ohlodají.. díky
@LIUWIL (22.12.2014 15:43): Děkuji, už jsem to snad pochopil. Teď mám meč, který jsem ukořistil v Anor Londu stříbrnému rytíři, a ten má sílu D a obratnost B (nebo tak nějak). Takže když si zlepším obratnost, budu dávat větší rány než když zlepším sílu? Je to tak?
Do víry a inteligence jsem nedal ani bod, proto je ta božská sekera pro mě k ničemu, škoda jí.