Tak ono jde taky o to jestli tě víc baví vesmírný rpg s různýma technologiema (a nějaké ty kouzla tam také jsou :D říká se jim biotika) nebo klasický s mágama a bojovníkama :D
MIGtheDRAGON: No já zkusím od Dragon Age moc nečekat a upřednostním ho před Mass Effectem. Díky za pomoc s rozhodováním.
special: No co já můžu říct tak mi přijde dragon age lepší, ale zatim sem ho nedohrál. Určitě je totiž kratší a jsou tam dost stereotepní vedlejší úkoly to v dragon age je to lepší, ale tak na skvělý jak to píšou v těch recenzích s hodnocením 100% to rozhodně neni a proto je pro mě dragon age trochu zklamáním. Ale rozhodně je to jedna z těch her, které stojí za zahrání.
A co teprv, když na sobě někdo má ty slipy během milostné scény:)
Tak přesněji to je: vypnout AAA, vynutit si vsynch a v nastavení hry vypnout framebuffer a vsynch.
Me frame buffer zpusobovalo rozmazani obrazu, ale kdyz jsem to vypl, tak ta hra vypadala priserne plose. Frame buffer se da zapnout v Catalistech? Nikde jsem tu volbu nenasel.
Konečně jsem vyřešil ty problémy s padánim. Musel jsem nainstalovat CCC a vynutit si vsynch a framebuffer nebo jak se to jmenuje + ve hře to vypnout. Překvapivě to vyřešilo většinu problémů (sic 100% zatížení procesoru a memory leak to neřeší)
No, pokud chce někdo hru dohrát na 100%, tak to může působit reálně. A třeba GTA je toho případem. Ale i tak se najde profík, co jim to hecne za půlku. Jo, prostě marketing.
Když někde vidím, že hra trvá déle než 100 hodin, tak se směju, až se za břicho popadám :-)
Když někde vidím, že hra trvá déle jak 100 hodin, tak to myslí se vším všudy - prostě marketing chce upoutat na hru pozornost.

Ale když hru hrajete normálně, tak zabere polovinu, prostě tak jak to dohrál Pipboy.

Jinak Turok nemá extra grafiku, dohrání trvá 4 hodiny a zabere na disku kolem 18gb. To mi přijde divnější, než že DA zabere nějakých 15.
Pipboy: S tema slipama jak zminujes v komentari jsem taky nemohl, uz vidim, jak nekdo pod brnenim nosi pouze slipy :D. A prinejmensim to vypadalo dost divne.
Pooky,MtD: Tak ono take zalezi na kompresi dat, hold nektere hry mohou byt horsi (kratsi, horsi grafika) a mohou zabirat stejne nebo min, nez daleko delsi hra s hezci grafikou. Typicky priklad Tomb Raider: Legend (kolem 7gb na disku) napr. vs Tomb Raider: Anniversary ci treba Far cry 2:).(kolem 3 gb na disku).
MtD: Jo, myslel jsem tebe, jen jsem si spletl písmeno. Jinak SW:FU moc dlouhej není, to je pravda, ale zabere na disku neuvěřitelný množství :)
pooky: (předpokládám, že jsi chtěl napsat MtD protože MtM je někdo jinej)
Myslel jsem největší z her co tu mám. SW: force jsem ještě nezkoušel, ale jen o něco málo míň má třeba zaklínač a ten je taky celkem dlouhej i když taky ne tak jak bylo napsáno na krabičce :( oni ty časy co tam píšou prostě nejsou pro hráče co už mají něco odehráno i když na druhou stranu třeba v dragon age, kde to píše přesně čas to asi nepočítá čas loadování. Přeci jen nemyslim si, že by někdo dal tuhle hru (pokud nehraje na easy) na jeden zátah bez loadování :D
Pipboy: Kolik máš procent v kolonce "dokončená hra"?

MtM: Prd, největší hra je SW: Force Unleashed s 24gb na disku :-))
Aha to já dělám i ty úkoly pro ty skupiny. Ale 65 hodin je pořád dobrý čas :) jen bych čekal víc od hry která mi zabírá 15 giga disku :D je to asi největší hra a neni ani nějakej na výši co se týče grafiky, tak jsem si řikal, že tam toho dali protě hodně.
pipboy:škoda že to neni ani těch 80 hodin jak psali. A dělal jsi i nepoviné úkoly ? Já dělám totiž úplně všechny a družina má level 17 odehráno mám asi 40 hodin ale píše mi to jen 30% dohraný hry :D takže předpokládám že se tam počítají i všechny začátky. Přeci jen ty nějakej čas zaberou každej tak hodinu průměrně předpokládám (a je jich 6).
MtM> u savu je ted tusim neco pres 65 hodin napsano.
SilentWolf> nevim, spis doufam :)
A nemysleli to náhodou tak, že 120h potřebujete na 100% dokončení hry? (všechny achievemnty, odehrány všechny možné začátky, odemknutí tajných achievemntů, dohráno za všechny možné postavy :))
Level 19. Vylečený dědula, všichni spojenci sehnáni a odehráno 39 hodin. Jak se to má hrát, aby mi to trvalo těch 120 hodin?
hmm, odohranych nejakych 20 hodin a som na konci druheho pribehoveho questu, level 11, tusim :)
Mig: No, tak ty vrchní levely asi půjdou docela ztěžka. Jak často se u DA leveluje? Jestli první úroveň je za hodinu nebo za pět minut? A co ty vrchní levely?
fakt je to tak kratke ?? sehnani spojencu a pak jen nejaka ta konfrontace ? jsem cekal ze jsem teprv v pulce :/
uf. no do konce mi uz moc nezbyva... ale tady uz i nejak darkspawni padaji na prvni uder :) (na druhou stranu pri tom kolik jich obvykle je, tak jeste aby ne)
Pivo: No nevim teď jsem hrál ještě chvilku a mám dvě postavy na 17lvl a dvě na 16 a jsem nějak na 28% hry ... takže do 50% určitě ty 20lvl mám takže jestli bude zbytek hry bez levelování tak mám takovej pocit, že mě to už nebude tolik bavit :( i když u takových bojovníků už by to bylo spíš jen zvyšování statistik, protože se nemají moc co naučit. Mágové by mělo ještě spoustu kouzel, ale zase stejně by jich používali jen pár. Měli radši zpomalit expení, protože mám strach že to pak bude o ničem.

Jinak všimli jste si že za úkoly nějak neexpíte ? Teda já to zkoušel jen na nějakých ale asi se teda vyplatí spíš brát odměny, když za odmítnutí stejně nic navíc neni.

Tak jsem se podíval přímo na forum bioware a maximální level je prej 25 ale bez cheatů se na něj nedá dostáhnout ... takže jak to tak vidim tak druhá polovina hry se změní v adventuru :D
Dragon: Tak to je divné. Myslím, že u správného RPG bys měl levelovat až do konce a mělo by to být navržené tak, že i se splněním všech vedlejších misí a zabitím všeho bys furt leveloval. No, to je na prd. Pak řekněte, o hře chci vědět více, než to rozehraju.

Lol, doufám, že mě tu zase nebude nějaká lama buzerovat, že tu častěji píšu. Ta hra mě prostě celkem zajímá.
Buď teď budeš levelovat extrémně pomalu a nebo budou procenta utíkat extrémně rychle :D A nebo kombinace obojího...
Pivo: No prave mi prijde hezci to hrat s vyssim rozlis, urcite lepsi, nez s nizsim a dat textury na stredni (nebot vypadaji i tak hure, nez s vyssim rozlis). A ty detaily sveta pridavaji treba vic kapradin v lese atd..., ale s tim uz je ta hra pomalejsi a to mi docela vadi.

Jo s tema postavama to tak nejak je, ze se ty expy rozdeluji mezi vsechny...
Ale tak je lepší snížit rozlišení a dát větší detaily, ne? Alespoň já tak vždy hrával, když jsem měl slabší počítač a hry vypadaly lépe.

Ale teď když dávám hry na malé rozlišení a bez AA, tak vypadají hrozně. No těžko říct, ale viděl jsem porovnávací Screeny nejvyšších a nejnižších detailů a musím říct, že hra na nejnižší detaily opravdu nevypadala hrozně. Rozhodně lépe, než jiné hry na minimální detaily.

No, tak 4 postavy vytrénovat na 20. level, by se i dalo celkem. Jinak za zabitou nestvůru dostanou všeci zkušenosti nebo jak to bývá? Alespoň u všech RPG, co jsem hrál, to tak bývá.
Pivo: No zkousel jsem snizit rozlis na 1280x960, tak mi to celkem i se strednima detailama (textury + grafika hry)jde, ale obcas je hra mirne pomalejsi. Kdyz hraju s rozlis 1680x1050 a nastavim stredni detaily, tak uz se to hrat opravdu neda, ale zase bez nich jede hra normalni rychlosti. Jinak jak jsem psal ze to vypada dobre: Tak Interiery opravdu nevypadaji spatne a celkem me i mile prekvapily, ale s exterierama pri minimalnim nastaveni grafiky hry uz je to horsi, ale hlavne ze se to da hrat:).

EDIT: Pivo: Tak zase tam mas v parte az 4 postavy a kazda 20 lvl to se jeste da:).
JENOM 20? To se moc neleveluje, jsem čekal, že to půjde tak do padesátky.
Isair: A ty ten DA hraješ na minimální detaily? Zkoušel jsi to někdy i na střední nebo cuká se ti to.