Jakého lvl.postav lze u této hry dosáhnout,když budu plnit většinu vedlejších?Je to taková pitomá otázka,když to ještě nikdo nedohrál,ale třeba se o tom někdo někde zmíňoval
Mě dostala už příručka s výrazem "dvěmi". To byla první a poslední kapka :-) A teď jsem ještě našel "pramen lidského šlechtice" :D Hádejte co to je :D
Jo jestli někdo ví jak na krvavého mága tak sem s tim :) už snad všechny specializace (jen ty zlodějský jsem nějak nezkoušel) co jsem potřeboval jsem našel až na tuhle, která by mě dost zajímala.
Take 10 lvl a asi neco kolem tech 14ti a pul hodiny.

No nastesti je moznost si ten jazyk kdykoliv zmenit, takze nemuze remcat nikdo:).
MTD: Dík, ale má hrdinka se narodila s cílem stát se tajemným bojovníkem :)

Čeština je holt rozmanitější a holt nějací bezesporu angláni to nesnesou.

OT: Tak na jakém jste levelu a co váš odehraný čas? Já jsem na 10lvl a 15h za mnou.
Pooky: toho se naučíš při dělání úkolu pro dálské elfy, až budeš v tom chrámu tak skoro na konci je takovej duch uvězněnej mám pocit v nějakém diamantu a ten tě to naučí. Podle mě je to ale celkem zbytečné ... možná by se hodil tak akorát, když bych hrál singl, protože když občas potřebuju aby bojoval mág na blízko tak to radši vemu shapeshiftera.
Vo vybere jazyka neni problem (To povazujem za plus, ze mam moznost to hrat aj v originalnom zneni, bez titulkov :)). Problem je len vtedy ak sa o jednej hre bavia 2 ludia a kazdy z nich hral inu jazykovu verziu, potom akosi nevedia o com je rec :)
Nasledne po instalaci v konfigu mas na vyber z aj, cj. Jednoduse si to priznejte, cestina stoji za picu jako jazyk pro fantasy, sci-fi apod. To je proste fakt a nic lepsiho prekladatele udelat nemohou.;)
Koukám zase nějaký kvalitní trejnslejt. Už jen ten zprzněný polo-překlad názvu mě dost odradil (název mohli ponechat nepřeložený nebo jej přeložit celý - třebas Dračí doba/Věk draků: Počátky), ale "tajemný bojovník" už skoro zvedá žaludek. Doufám, že bude dostupný dostatečný počet anglických verzí. :-/
No v normální řeci je to také "tajemný bojovník" (cz verze). Neví někdo?
Pooky - shapeshifterom ta moze naucit aj Morrigan. Tam to druhe absolutne netusim co je v reci normalnych ludi, ale ak je to Arcane Warrior, tak netusim :)
pipboy: No to je pravda :D teď zrovna v těch tunelech půjdu někoho hledat :D už jsem jich kousek prošel a jsou opravdu dlouhé. No ale až to udělám tak už konečně dokončim ty úkoly za získáváním spojenců, takže snad to nebude zase tak dlouhý ...
aa ty dungeony u trpasliku jsou taak kurevsky dlouhe, to je za trest :)
a dneska je mi nejakmoc zle toz 15 hodin nonstop nebude
RedDwarf_Cz: Pokud ti to přijde moc těžký tak si stáhni ten patch :) on tu hru zlehčí jak jsem se sám přesvědčil. To já teď hrál celou dobu (asi 30 hodin) na normal bez patche a i když to bylo občas docela těžké tak mi moje hrdost nedovolila to dát na easy přece nejsem žádná lama abych hrál na easy :D:D
A obtížnost je fakt místy krutá.Někdy jsem nucen dávat na easy.Postavy mám kolem 9lvl. a zatím žádná chválihodná zbraň
Někdy mám pocit že warezové verze jsou lepší jak normální :D no já jsem rád že mi to nepadá :) i když bez těch chyb co jsem popsal níže bych se obešel :D
No věřim tomu že zanedlouho vyjdou patche a chyby se opraví :) přeci jen byla by škoda kdyby se lidem neměla líbit jen kvůli bugům.
mtm: mám sběratelskou edici (naštěstí půjčenou), což nasere o to víc. Při představě, že bych měl vysolit dvanáct stovek nebo kolik to stálo za hru co mi v kuse běží 5 minut... asi by to bylo 0% jen by hvízdlo.
ugraugra - a mas originalku? :)

Co sa technickej stranky tyka, tak nejake vacsie problemy s DA nemam, az na jednu vec... po dlhsom hrani sa mi objavuju divne artefakty na obrazovke. Biele, po updatovani driverov grafiky su pre zmenu cierne :) Ale iny problem zatial neni.
Taky mám problémy s hrami, se kterými nikdo jiný problémy nemá :D (třeba Anno 1404 a NFS Shift).
ugraugra: Zřejmně je to o štěstí :) ja už taky narazil na dost bugů. Třeba asi dvakrát mi zmizeli písmenka s háčky a čárky z textů :D a dvakrát se mi i stalo že se mi nějak rozhodili barvy :D prostě to tam různě čáralo. Ale nenrazail sem nanic co by mi zabranovalo si hru pořádně užít :) tohle jsou menší chybky, které vyřeší rychlej reset hry :D

cobra: no neni to poprví co slyšim že někdo s 64 bit OS má problémy s nějakou hrou.
Jo Windows 7 64bit :-) Já mám Visty 32bit, tak možná bude problém v kompatibilitě s 64bity...
cobra: bohužel problém ve hře je a nejenom jeden. Holt máte dost kliku že vám to jede, ale přes 3200 příspěvků na bioware foru v bug sekci dokazuje, že ta hra prostě zabugovaná je. A hodně. 100% zatížení procesoru, memory leak (proto ty dlouhé loadingy), padání po 5-10 minutách (zjistil jsem, že stejnej problém jako já má spoustu dalších lidí), atd. Můžeš si počíst tady

Mě třeba Zaklínač taky jel bez problémů a nechápal jsem, na co si pár lidí stěžuje, ale ted jsem si zase černýho petra vytáhl já :(
Hraju to celý odpoledne a ještě to nespadlo, takže problém asi nebude ve hře...
nevim, ja se poflakuju u trpasliku jeste, pak tam teprv pujdu. a mozna nejdriv zkusim nejak vyridit zalezitost s flemeth
pipboy je tam jeste kus hry po tom co shromazdim spojence a s arlem dojdeme do denerimu?? .. tam ted jsem , mam najit nejake dukazy atd, bojim se ze to rychle skonci
pooky: těžko.

Ale prioritu procesu snížíš v task managerovi.

Ted mi to běželo asi 20 minut, už jsem se radoval a pak to zase spadlo :(
Jo, taky radši volím easy než se nerovat, ale někdy je i sranda se čas od času povztekat a dokázat si, že mám i na tu nejtěžší. Jinak, jak vás tu čtu, tak už za sebou máte přes 30 hodin, někteří 50 a hra tu není ani týden. Ty vole, to vás to musí kurevsky bavit. To mě se naposled stalo u Gothicu 3, že by mě hra udržel kolem deseti hodin denně.

Teď uvažuju, že bych měl jít do Risen a Dragon Age asik.
No, ja mam nahrano 50 hodin cistyho casu a spadlo mi to asi dvakrat.

Jo a easy uz zacina byt opravdu easy, ale co se me tyce tak radsi easy nez se nervovat :)
cobra: dobře by to bylo, kdyby hra ten výkon správně využívala, ale mě se to jeví spíš jako bug. Respektive jsem si téměř jistej že to je bug, hra totiž naplno zatěžuje procesor, i když ji zapauzuješ a schodíš do lišty. Což normální hry nedělaj.

Zkusil jsem teda snížit prioritu procesu a zatím hra nespadla, hrál jsem jí 10 minut, ale ted koukám na fotbal, takže testovat budu zas tak za půl hodiny.
Ugraugra: Taky mi žere 100 % (resp. mezi 80 a 90), ale to je dobře ne? :-)
To já mám odehráno asi 30 hodin a hra mi spadla jen asi jednou. Ale občas (asi tak 10-20krát se mi to už mohlo stát) mi během rozhovoru hra zatuhla ale vyřešil jsem to tak že jsem sjel do windowsu a pak hned zpátky a rozhovor pokračoval.
cobra: ne

Mohli byste se někdo kouknout do Správce úloh, jestli vám hra taky žere 100 % výkonu procesoru?
Me to behem tech ctyr hodin spadlo asi trikrat. Kdyz mi to spadlo, tak uz jsem to nezapinal. A predevcirem jsem musel reinstalovat Win, takze jsem prisel o par desitek giga dat vcetne DA. Takze pockam do 16. kdy mi prijdou prachy a koupim origosku. Do te doby snad NWN2 domlatim do konce.:)
Nemáte náhodou oskinovaný Windows? Nebo nainstalovaný AlienWare hovadinky?
hraju to asi 10 hodin a taky mi to jeste nespadlo, mam jeste starsi krap nez Zoltan:) a win xp.
Mě na mojem starém křápu ani jednou, a to hru docela často minimalizuju do lišty.